on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

02.07.2020, 13:25

Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу 2020

> Новости региона > Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine
Все новости

27.05.2020 15:14


Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine

Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine.

Програма підтримує регіональні проєкти, що залучають молодь віком від 16 до 25 років та розвивають локальні мистецькі ініціативи.

Зі 195 заявок наші експерти обрали 10 проєктів. Над їх втіленням переможці працюватимуть впродовж 2020 року.

Підтримку Європейського Союзу отримали:

Харківський арт-простір 127garazh допоможе молодим художникам, що ще не мають виставкового досвіду, підготувати та провести свою першу виставку. Молоді художники зможуть отримати консультаціЇ кураторів простору,і менторки – художниці з Великої Британії. Кожному учаснику також нададуть простір для роботи, гроші на продакшн робіт, допомогу у створенні експозиції та виставковий простір.

Слідкувати за проєктом - 127garazh

Центр сучасного мистецтва Bunker з Чернівців використає грант на організацію арт-резиденції «Frontera Frustrata: непроговорені ідентичності» для молодих художників, арт-критиків, культурологів. Об’єктом дослідження резиденції стане самоідентифікація та ідентичності на прикладі Буковини та Чернівців, що сформувалися за часів перебування регіону у складі Австро-Угорської імперії, Румунії та СРСР в перші десятиліття незалежності України. Учасники арт-резиденції будуть створювати індивідуальні проекти та робити презентації.

Слідкувати за проєктом - Bunker

Громадська організація «Слушні Речі» з Одеси втілить проєкт “Лабораторія звуку Tender Plants” – освітню програму для молодих людей, завдяки якій учасники отримають базові навички роботи зі звуком: field recording, в тому числі бінауральний запис, практики слухання, роботу із записами, створення site specific аудіоперформансів та інсталяцій. Лабораторія відбудеться в одеському Ботанічному саду ОНУ ім. І. І. Мечникова, де учасники зможуть працювати як з історичним контекстом локації, так і в діалозі з науковцями та тренерами-митцями, досліджуючи екологічну проблематику.

Слідкувати за проєктом - https://bit.ly/3cHIlqR

Громадське об’єднання «Інформаційний центр малого та середнього бізнесу та інновацій» проведе мистецько-урбаністичний форум «Херсонський модернізм: назад в майбутнє». Ціль проєкту - популяризація серед творчої молоді архітектури модернізму у Херсоні в період між 20-ми та 90-ми роками. ХХ століття. Для дослідження залучать професійних архітектурознавців та арт-кураторів з Німеччини та України. За хронологією та стилістичною яскравістю оберуть 12 об’єктів, які і досліджуватимуть студенти (архітектори, дизайнери) та молоді митці. Форум завершиться презентацією проєктів, які зроблять ці видимими на мапі міста як унікальну архітектурну спадщину і захистять від руйнування та спотворення.

Слідкувати за проєктом - KHERSON MODERNISM

Громадська організація «Молоток» проведе у селі Нижнє Селище, Закарпатської області навчальний кіно-табір «Філь» для розвитку мистецького потенціалу молоді Західної України. Учасники табору ознайомляться з найкращими зразками документального кіно про права людини, разом з менторами досліджуватимуть міжкультурну складову Закарпаття та спробують висвітлити власне бачення через документальне фото та відеомистецтва.

Слідкувати за проєктом - Гостинний дім "SargoRigo", Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва "Птах"

Громадська організація «Глобальний погляд» (Херсон) завдяки гранту House of Europe реалізує освітній проєкт «Зупинка Суворівська (Переосмислення вуличного простору)», що поєднає урбаністику, архітектуру, історію, краєзнавство, культуру, проєктний менеджмент й соціальні ініціативи. В рамках проєкту 16 студентів, майбутніх фахівців в дотичних до розвитку міських територій галузях,набуватимуть переосмислюватимуть історичне минуле і напрацьовуватимуть інноваційні рішення щодо сучасного розвитку простору першої пішохідної вулиці Херсона – вул. Суворівської. Колаборація учасників, ментора-фахівця з ЄС та місцевих експертів допоможе розробити проєкти дизайну вулиці з урахуванням її історичного минулого, що будуть запропоновані до громадського бюджету міста.

Слідкувати за проєктом - Глобальний погляд, https://bit.ly/369CoR5

«Фонд соціального розвитку «Наше майбутнє» (Краматорськ) використає грант для втілення проєкту «Форум театр «Сцена життя». Ціль проєкту - залучити молодь до діалогу з громадою та процесу ухвалення рішень, популяризації перформативного мистецтва як засобу для розвитку суспільства та впровадження можливостей для творчої реалізації молоді. Під час проєкту молодіжна група з 20 осіб зануриться у методику «Форум театр» через 15 практичних занять із ментором з ЄС та поставить фінальну виставу для громади міста Краматорськ.

Слідкувати за проєктом - ГО Наше майбутнє / NGO Our Future, Theatrelife

Культурно-громадський центр ШELTER+ з Кривого Рогу в рамках мистецького інклюзивного проєкту «Краще Разом» збере 15 молодих акторів з інвалідністю та 15 без інвалідності. Результатом проекту стане сформована команда акторів, підготовлений перфоманс, інтерактивна інклюзивна мобільна «екскурсія». Цей перфоманс – інтелектуальна мандрівка крізь епохи античності та бароко до сьогодення.

Слідкувати за проєктом - Культурно-громадський центр ШELTER+

Громадська організація «Змінимо село разом» працюватиме над проектом «Башта, городи та музика села», ціллю якого є створення мистецько-наукового гуртка для молоді в селі Музичі Київської області. В гуртку 60 підлітків збиратимуть дані в своєму селі, аби проаналізувати та трансформувати їх у звукові файли, що лунатимуть в певний час з башти, встановленої в центрі села. Завдяки менторам підлітки отримають навички дослідництва, креативного мислення, аналізу, програмування, що є початковим досвідом професійної ідентифікації.

Слідкувати за проєктом - Музичі. Змінимо село разом. Неграші.

Бахмутська Фортеця (Бахмут, Донецька область) завдяки навчальним лекціям та фестивалю за участю митців з України ти Європи планує об'єднати групу студентської молоді міста для участі у стріт-арт лабораторії художниці Маші Вишедської. Результатом діяльності лабораторії буде створення 5 вуличних галерей в Бахмуті, що приверне увагу городян та мешканців окупованих територій, які постійно відвідують прифронтовий Бахмут, до тенденцій сучасного візуального мистецтва, стане поштовхом до наступних проєктів в сфері вуличного мистецтва.

Слідкувати за проєктом - Бахмутська Фортеця

Джерело інформації: House of Europe

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.