on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

28.02.2024, 23:41

Проєкт “Lament of Kherson region” розпочинає створення книги про історії людей із Херсонщини

  В Естонії проєкт “Lament of Kherson region” під менторством ...
28.02.2024, 23:39

Херсонські громадські діячі отримали міжнародні відзнаки “History Keepers”

У Тбілісі  відбулось вручення відзнаки “History Keepers” ...
28.02.2024, 23:36

Армія РФ викрала з Херсона картину Людмили Вітковської

  Окупанти вкрали з Херсонського художнього музею картину майстрині ...

 

Обращение

Мы, правнуки участников Великой Отечественной войны, члены Херсонской городской общественной организации «Ассоциации воздушных змеев» обращаемся к Президентам стран антигитлеровской коалиции и главам правительств СНГ с предложением войти в члены нашего оргкомитета и поддержать нашу акцию в своих странах 9 мая 2005года, подняв в воздух в каждом населённом пункте 60 воздушных змеев с орденами Великой Отечественной войны.


Мы также обращаемся к губернаторам и мэрам городов с просьбой изыскать возможность финансовой поддержки нашей акции с тем, чтобы учителя физики, трудового обучения и начальных классов, руководители технических - кружков изготовили в каждой школе, станции юных техников, доме детского творчества 60 воздушных змеев с орденами Великой Отечественной войны. На запуски просим, пригласить ветеранов и детей войны, дать им подержать леер, на котором летает воздушный - змей. Мы считаем, что это положительно повлияет на их здоровье как одна из лечебно-реабилетационных средств.


Мы уже проводили такой эксперимент в школах Херсона. Согласно программе министерства образования и науки Украины, 2 часа отводится на воздушные змеи в художественном труде в третьем классе. Мы же объединяли уроки рисования и труда. Мы готовы подготовить методическую базу, прочитать лекции и провести практические занятия по нашей программе для учителей и руководителей технических кружков. Нами разработан набор заготовок для изготовления воздушного змея с орденами ВОВ на класс из 30 учащихся, который был рекомендован министерством в 1994 году, поэтому просим государственного финансирования нашей акции.


Просим пригласить также корреспондентов газет, а их стати об этой акции выслать по адресу:
«Ассоциация воздушных змеев» а/я ПО, Главпочтамт, г. Херсон Украина, 73000

В конце акции мы предлагаем запустить наш авторский воздушный «поезд» из трёх вагонов: 1-й - «солнце»; 2-й - «мама»; 3-й - «Я». Под звуки песни «Солнечный круг».


По итогам нашей акции мы издадим бюллетень, в который поместим ваши материалы, а также подсчитаем, сколько правнуков Великой Отечественной войны участвовало в нашей акции, сколько воздушных змеев поднялось в небо с военными орденами, сколько ветеранов и детей войны оздоровилось и сколько зрителей любовались полетами.


С уважением, Председатель АВЗ, кандидат психологических наук, член ассоциации Евроталанта (№37), МИЛСЕТ эвристики, член Сингапурско Итальянской (№480) Ассоциаций воздушных змеев А.П.Зверик

 

Голові дитячої громадської
організації "Асоціації повітряних
зміїв" м. Херсон - п. А. Зверику

 


Шановний пане Зверику!

Дякую Вам за те, що звертаєтесь до мене. В останні роки влада не переймалася достатньо проблемами системи освіти та організації дозвілля дітей. Вся наша величезна громада освітян, ініціаторів і пропагандистів активного відпочинку і спорту серед дітей залишається поки що поза справжньою увагою. Тому завдання Вашої Асоціації є справді необхідними.

Народний кандидат на посаду Президента України Віктор Ющенко, у своїй програмі дій заклав ефективний підхід до вирішення проблем фізичного та інтелектуального розвитку дітей шляхом залучення їх до активного життя, зайняття спортом, мистецтвом і науково-пізнавальними дослідженнями. У своїх перших десяти кроках, які будуть зроблені на посаді президента, В.Ющенко запевняє, що все, що стосується життєдіяльності людей, набуде передового рівня.

Впевнена, що очолювана Віктором Ющенком команда патріотів, справді фахівців, людей, які вболіватимуть за долю коленого громадянина нашої держави, зробить все можливе, щоб діти і молодь нашої держави мали все необхідне для всебічного розвитку. Питання виховання підростаючого покоління набуде дійсно державної ваги, буде ефективно вирішуватись на державному рівні.

Користуючись нагодою, вітаю Вас і всіх Ваших вихованців з Новим Роком, Різдвом Христовим! Бажаю усім Вам здоров'я і щастя, Вашим сім'ям добра і благополуччя.


З повагою, Юлія Тимошенко Народний депутат України

Голові МДГО "Асоціація повітряних зміїв"
А.Зверику
73000, м. Херсон, поштамт, а/с 110

 

Ваше звернення стосовно фінансування молодіжної програми на ім'я О.О. Мороза отримано та за його дорученням уважно розглянуто. Переконаний, пропоновані Вами заходи сприятимуть патріотичному вихованню та творчому проведенню дозвілля дітей.
Мною направлено два депутатські звернення до Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді та Херсонської міської ради з проханням сприяти реалізації пропонованих заходів.

Про результати розгляду Вас буде повідомлено.

 

З повагою М. Рудьковський Народний депутат України

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.