on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Новости региона > Перша фотовиставка в новому просторі
Все новости

23.12.2019 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі
 


Фото Олександра Плохотіна

У кіноконцертному залі «Ювілейний» з 21 грудня експонується відкрита фотовиставка фотоклубу «Херсон».

Насправді, її відкриття можна назвати презентацією стаціонарного виставкового майданчика в кінотеатрі. Різні творчі виставки і раніше знаходили у «Ювілейному» дах над головою, але «мандрували» по усьому фойє. Відтепер між малим 3D залом і касою встановлена виставкова конструкція, є плани ще додати освітлення і постійно проводити там невеличкі фотовиставки. Тож любителі концертів і кіно матимуть змогу долучитися і до фотомистецтва.

Перша виставка у новому просторі зібрала членів і друзів фотоклубу «Херсон» - 15 авторів не тільки з Херсона та Херсонщини, а й тих, хто живе у столиці, за кордоном та подорожує світом. Основою експозиції стала колекція, зібрана для останнього Фестивалю фотоклубів України. До речі, фотоклуб «Херсон» у такому розширеному складі тричі проходив до фіналу фестивалю. І це не дивно, бо друзі фотоклубу — справжні майстри, чиї роботи мають міжнародні нагороди: Борис Матвєєв (нині вже киянин), члени Національної спілки фотохудожників України Ігор Бойченко (AFIAP), Юлія Гора та Олександр Плохотін.

Роботи дуже різні за рівнем виконання (бо поруч з відомими і визнаними — фотографи-початківці або просто захоплені аматори), за жанрами (портрет, пейзаж, натюрморт, жанр, концептуальне фото, діджитал-арт), за способом створення (від простого відображення дійсності до складних колажів і майстерної художньої обробки), за сприйняттям (десь хочеться просто помилуватися — а десь йдеш вглиб за філософською ідеєю автора).


Керівник фотоклубу «Херсон» Олексій Голубков (з мікрофоном). Фото Олександра Плохотіна.

Організатор фотовиставки, керівник фотоклубу «Херсон» Олексій Голубков впевнений, що листівка на пам'ять або селфі ніколи не замінять художню фотографію, яка дарує позитив широкому загалу: «Ми намагаємося зробити цей світ трохи кращим, ми збираємо ті краплі добра, які існують у світі, і кладемо їх на ваги. Ця ніжна рівновага між усім злом світу і добром утримується усіма, хто вкладає свою душу, зокрема, у фотомистецтво». І подякував директору КП «Кіновідеопрокат» Євгену Максимову за можливість пропагувати фотографію як мистецтво у стінах «Ювілейного». А також пообіцяв, що виставка триватиме як мінімум місяць.

Тож йдучи до «Ювілейного» на фільм або концерт, не оминайте щойно створений фотокуточок, дивіться на гарні фотографії і отримуйте свою крапельку добра.

Лариса Жарких
Джерело інформації: Газета "Вгору"

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.