on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Организации > Визуальное искусство > Херсонский государственный дом художественного творчества > Підсумки проведення обласного відбіркового етапу IV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» серед дітей - сиріт та діт

Підсумки проведення обласного відбіркового етапу
IV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості
«Звичайне диво» серед дітей - сиріт та дітей з малозабезпечених сімей

Дата проведення: місце проведення: 1 грудня 2006 року обласний палац молоді

Відповідно до листа Голови Херсонської облдержадміністрації від 06.11.06. № 112 про участь в обласному турі фестивалю «Звичайне диво», листа президента Всеукраїнського благодійного культурно-мистецького фонду «Надія - молодість –майбутнє» від 03.06.06р. № 135 та з метою виявлення обдарованих дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей 1 грудня на базі обласного палацу молоді проведено відбірковий тур IV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької художньої творчості «Звичайне диво».

Організатори конкурсу:
- управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації;
- управління освіти і науки облдержадміністрації;
- Херсонський державний будинок художньої творчості;
- Федерація дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна
дитинства».

Конкурс проводився за підтримки жіночої громадської організації «Спілка жінок-трудівниць за майбутнє дітей України». У конкурсі взяли участь 70 дітей та учнівської молоді віком від 10 до 18 років, в тому числі: 37 сиріт та 33 дитини з малозабезпечених сімей. Конкурсні виступи представили учні 11 загальноосвітніх, 3-х професійно-технічних навчальних закладів та вихованці 6 шкіл-інтернатів, 4 позашкільних навчальних закладів. Слід відзначити активну участь у конкурсі учнів Сиваського спеціалізованого будинку-інтернату. Вихованці будинку здебільш виступали у трьох номінаціях. Журі відзначило особливу обдарованість Русанової Ольги. Відбірковий конкурс засвідчив високу майстерність більшості виконавців естрадної пісні, наявність у навчальних закладах обдарованих дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, їх прагнення до творчої самореалізації. 29 майстрів образотворчого мистецтва представили 63 роботи з різних напрямків: художньої вишивки, інкрустації соломкою, в'язанню гачком, бісероплетінню, м'якої іграшки, живопису тощо. Журі конкурсу визначило кращих у кожній з номінацій, серед яких вибрали претендентів на участь у заключному етапі IV Всеукраїнського благодійного фестивалю «Звичайне диво».

За підсумками конкурсу переможцями визначено:

Номінація «вокал»

 • Гран-прі - Шилов Олег, учень Каланчацької ЗОШ № 1.
 • I місце — Вінгловський Дмитро, учень Нижньосірогозької ЗОШ; Кушнір Анастасія, учениця Херсонської ЗОШ № 51; дует Русанова Ольга та Русанова Світлана, вихованці Сиваського спеціалізованого будинку-інтернату.
 • II місце - Дем'янчук Катерина, учениця Каланчацької ЗОШ №1; Секретарьов Сергій, вихованець Сиваського спеціалізованого будинку-інтернату.
 • III місце - Долгачова Олена, вихованка Цюрупинського будинку-інтернату; Руденко Олексій, учень Каланчацької ЗОШ №1.


Номінація «хореографія»

 • Гран-прі — Удовиченко Аліса та Удовиченко Денис, вихованці Львівського навчально-виховного комплексу.
 • I місце - Русанови Микола, Ольга, Світлана, Сеітов Володимир; вихованці Сиваського спеціалізованого будинку-інтернату; Кордюк Євген та Чередниченко Ірина, вихованці Високопільського будинку дитячої та юнацької творчості.
 • II місце - Бесєдіна Ельвіра, вихованка Цюрупинського дитячого будинку-штернату; Шестакова Юлія та Субот Марина, Херсонський професійний ліцей.
 • ІІІ місце - Кондрахіна Галина, учениця Іванівського ліцею.


У номінації «оригінальний жанр»(читці, автори)

 • Гран-прі - Гайван Катерина, учениця Таврійського ліцею мистецтв.
 • І місце - Бурдулі Римма, учениця Східненської ЗОШ Білозерського району.
 • II місце - Кудрявченко Наталія, учениця Білозерської ЗОШ.
 • III місце - Солнопьок Валентина, учениця Високопільської ЗОШ.


Підномінація «циркове мистецтво»
І місце - Пак Вероніка та Пак Ігор, учні Дудчанської ЗОШ Нововоронцовського району; Ніколаєнко Анастасія, обласний ліцей, м. Херсон.

У номінації «образотворче мистецтво»

 • Гран-прі - Гаврилюк Олена, вихованка Великоолександрівський ЦДЮТ.
 • I місце - Будєєва Юлія, вихованка Львівського навчально-виховного комплексу.
 • II місце - Гаїцька Людмила, Великоолександрівський ЦДЮТ.
 • III місце - Семенюк Микола, вихованець Сиваського спеціалізованого будинку-інтернату.
 • III місце - Сердарій Ольга, вихованка Херсонського центру Позашкільної роботи.Довідки за телефоном: (0552) 26-42-65, 8-095583110 - методист з організаційно-масової роботи Херсонського державного будинку художньої творчості Л. І. Бервецька

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.