on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

  Український військовий передав до колекції Херсонського обласного ...
05.05.2024, 15:02

На полотнах — троянди, тюльпани, маки та інші квіти. Художниця Яна Голуб'ятникова представила у Херсоні виставку робіт

  Художниця Яна Голуб’ятникова 1 травня презентувала ...
> Організації > Візуальне мистецтво > Херсонський державний будинок художньої творчості > Підсумки проведення VII обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

 

Підсумки проведення VII обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

Дата проведення місце проведення: 25 листопада 2006 р. гімназія №3 м. Херсона.

З метою виявлення обдарованих, талановитих дітей та учнівської молоді, удосконалення майстерності художнього читання розвитку емоційності та художнього смаку особистості пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення як джерела збагачення національної культури України. 25 листопада на базі Херсонської гімназії №3 проведено VII обласний конкурс майстрів художнього читання „Наша земля - Україна". Організатори конкурсу - управління освіти і науки облдержадміністрації, Херсонський державний будинок художньої творчості, координаційна рада Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області „Веселкова країна дитинства", за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної держадміністрації. У конкурсі взяли участь 150 юних майстрів художнього читання та 19 авторів-виконавців. Вікова категорія учасників від 6 до 17 років. Конкурсантів представили 34 загальноосвітні, 7 позашкільних та 5 професійно-технічних навчальних закладів. 

Незалежне журі у складі 12 чоловік — фахівців розмовного жанру, поетів, журналістів оцінювали конкурсні виступи учасників у 3 вікових групах: молодшій, середній та старшій. Окремою групою виступали автори-виконавці. VII конкурс майстрів художнього читання засвідчив підвищення виконавського рівня та збільшення кількості учасників конкурсу, урізноманітнення та підвищення художнього рівня репертуару. Згідно умов Положення кожний з учасників підготував творчу характеристику - невелике оповідання про свою родину, захоплення, друзів. Кращі оповідання були занесені до рукописної книги дитячих досягнень „У кожній дитини є сонце", а їх автори нагородженні дипломами. Слід відзначити активну участь в організації та проведенні обласного конкурсу педагогічних колективів Білозерського центру творчості дітей та юнацтва, а також гімназії №3, творчі колективи якої підготували пролог, урочисте відкриття конкурсу. Допомогли створити емоційний настрій як конкурсантам так і їх вболівальникам хореографічний колектив „Мозаїка", керівник Міщишина В. Б, та вокальна студія „Орхідея", керівник Кузнецова О.М. За сім років існування конкурс набув популярності як в Херсон, так і в області. Відповідно до наказу управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації від 18.10.06 р. №406 зареєстровано управлінням юстиції облдержадміністрації від 25.10.06 р. № 52902 обласний конкурс майстрів художнього читання „Наша земля - Україна" введено в статус щорічного.

За підсумками конкурсу обласне журі визначило переможців.

У молодшій віковій групі місця посіли:

  • І місце - Сливка-Шуляк Микола, учень гімназії № 20 м. Херсон; Ливадний Григорій, вихованець Великолепетиського БДЮТ.
  • II місце - Мулик Роксолана, учениця гімназії №3 м. Херсона; Доценко Наталія, вихованка Великоолександрівського ЦДЮТ.
  • III місце - Верепаха Тетяна, учениця ЗОШ № 36 м. Херсона; Пігарєв Олександр, Дніпровський навчальний комплекс Білозерського району.


Середня вікова група:

  • I місце — Котолупова Анастасія, учениця гімназія №3 м. Херсона; Єфименко Анастасія , учениця ЗОШ №52 м. Херсона.
  • II місце - Федорко Олександр, вихованець Великолепетиського ЦДЮТ; Сорока Антон, учень ЗОШ №2 м. Каховка.
  • III місце - Гудковський Артем, учень гімназії №20 м. Херсона; Некрут Аліса, учениця ЗОШ №56 м. Херсона.


Старша вікова група:

  • I місце - Овчаров Євген, учень Херсонського Таврійського ліцею; Брусенська Анастасія, Новокаховська дитяча школа мистецтв.
  • II місце - Тищенко Микола, Міжнародний університет бізнесу; Кучеренко Олена, учениця Верхньорогачинської ЗОШ №1.
  • III місце - Єрпулева Вікторія, учениця Херсонського професійного ліцею; Попович Юлія, вихованка Високопільського БДЮТ.


Довідки за телефоном: (0552) 26-42-65, 8-0955883110 - методист з організаційно-масової роботи Херсонського державного будинку художньої творчості Л.І. Бервецька


  

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.