on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.11.2019, 10:26

Ноябрь-2019

Шалунья-осень раздевает  Деревья в заспанном дворе.  Все от депрессии страдают,  Я — не.  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Новости региона

12.11.2019, 09:47

Творчий вечір Сергія Жадана!

08.10.2019, 10:24

Закінчився XIV Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія-2019»

03.10.2019, 10:10

У «Gameplay: Фантастичні хроніки» грала херсонська молодь

Все новости

28.03.2018 10:23

«Писанковий сад»

5 квітня 2018 року на території Потьомкінського скверу м.Херсон (біля облмуздрамтеатру ім.М.Куліша) відбудеться обласна Великодня культурно-мистецька акція «Писанковий сад».

До участі у заході запрошуються: заклади культури області та міста Херсон (клубні, бібліотечні, спеціалізовані мистецькі та вищі навчальні заклади), загальноосвітні школи, заклади позашкільної освіти, Центри дитячої та юнацької творчості, громадські організації, окремі ентузіасти та ін.

У ході заходу за кожним закладом-учасником закріплюється персональне дерево, яке необхідно прикрасити писанками, крашанками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва пасхальної тематики, паперовими пташками, квітами, стрічками тощо. Своє «персональне» дерево прикрашають та працюють над дизайном учасники особисто.

Під час заходу пройде виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва з Великодньою тематикою. Передбачається проведення майстер-класів з писанкарства та виготовлення сувенірної продукції.

Захід супроводжуватиме концертна культурно-просвітницька програма за участю творчих колективів та окремих виконавців обласних та міських мистецьких закладів. Репертуар учасників має складатися з ліричних музичних та вокальних творів, веснянок, танків, тематичних театралізованих постановок, літературно-музичних композицій.

В рамках заходу проводиться конкурс великодніх композицій «Великодній барвограй» (Положення додається)

Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує Вас долучитися до Акції та взяти активну участь у прикрашанні дерев, майстер-класах, конкурсі великодніх композицій та концертній програмі заходу.

Просимо в термін до 30 березня 2018 року надати пропозиції щодо творчих номерів, які можуть бути включені до концертної програми та перелік майстрів, які візьмуть участь у виставці, конкурсі та проводитимуть майстер-класи.

Координатори - Євгенія Коваль, т: 050-677-33-02, Наталія Вигоднер, т: 095-020-35-33

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення обласного конкурсу «Великодній барвограй»

1.Загальні положення

1.1. «Великодній барвограй» - це мистецький захід – конкурс великодніх декоративних композицій, який проходить в рамках обласної культурно-просвітницької акції «Писанковий сад».

1.2. Організатор заходу – Херсонський обласний Центр народної творчості.

1.3. Метою заходу є популяризація українських традицій, поширення писанкарства та виготовлення великодніх сувенірів як культурного явища, творче спілкування майстрів та поціновувачів декоративно-ужиткового мистецтва, виховання у молодшого покоління поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей дітей, підлітків, молоді, знайомство глядачів з мистецькими надбаннями майстрів народного мистецтва нашого краю.

1.4. Місце проведення – Потьомкінський сквер м.Херсон.

Час проведення – 5 квітня 2018 року в рамках обласної культурно-просвітницької акції «Писанковий сад».

2.Умови участі у конкурсі

2.1. Учасниками конкурсу можуть бути окремі майстри декоративно-ужиткового мистецтва, гуртки, студії та любительські об’єднання клубних закладів, окремі творчі особистості.

2.2. На конкурс приймаються персональні та колективні роботи – декоративні композиції на великодню тематику, виконані у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

2.3. Роботи на конкурс розглядатимуться у номінаціях «Традиційні техніки» та «Сучасні техніки».

До номінації «Традиційні техніки» приймаються роботи, де використано переважно природні матеріали, натуральна сировина, традиційні види великодніх виробів, іграшок, хатніх прикрас, технологію традиційного розпису, а також крашанки, дряпанки, крапанки, мальованки, травленки на натуральних яйцях.

До номінації «Сучасні техніки» приймаються композиції та арт-об’єкти, де може бути використана будь-яка сучасна техніка на різнофактурних заготовках чи формах, а також різноманітна синтетична сировина та матеріали.

Обов’язковим є наявність підставки або стрічки для підвішування композиції та етикетаж, де вказано: назву роботи, ПІБ майстра, заклад культури. Окремо додається коротенька інформація про автора для реєстру (ім'я, прізвище; вік, адреса, телефон, місце роботи, в яких жанрах мистецтва працює).

2.4. До складу Журі конкурсу «Великодній барвограй» входять фахівці в галузі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, працівники Херсонського обласного Центру народної творчості.

2.5. Роботи оцінюються за наступними критеріями:

- рівень художньої майстерності;

- естетичний вигляд;

- використання традиційних (або новітніх) технологій та матеріалів;

- креативність виконання;

- відповідність художньому образу, номінації та темі конкурсу.

3. Нагородження переможців конкурсу

3.1. Переможці (по 3 призових місця у кожній номінації) будуть нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками.

P.S. Роботи переможців конкурсу не повертаються.

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.