on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2019, 09:54

Июль-2019

Розпал літа – квітнуть квіти. Липень в гості завітав. Бавився і загубився між м′яких шовкових трав. Яблука червонобокі, груші медом налились. І маленькі пташенята у повітря вже знялись. Різнобарв′я… Різнотрав′я душу й серце веселить. І завмер малий метелик поміж квітами на мить. Лідія Кир′яненко  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

08.07.2019, 10:15

Ніч на Івана Купала

02.07.2019, 10:29

«Твоя країна fest» побував у Скадовську

02.07.2019, 10:21

Фестиваль «Козацький шлях 2019» завітає на Херсонщину

Все новости

28.03.2018 10:23

«Писанковий сад»

5 квітня 2018 року на території Потьомкінського скверу м.Херсон (біля облмуздрамтеатру ім.М.Куліша) відбудеться обласна Великодня культурно-мистецька акція «Писанковий сад».

До участі у заході запрошуються: заклади культури області та міста Херсон (клубні, бібліотечні, спеціалізовані мистецькі та вищі навчальні заклади), загальноосвітні школи, заклади позашкільної освіти, Центри дитячої та юнацької творчості, громадські організації, окремі ентузіасти та ін.

У ході заходу за кожним закладом-учасником закріплюється персональне дерево, яке необхідно прикрасити писанками, крашанками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва пасхальної тематики, паперовими пташками, квітами, стрічками тощо. Своє «персональне» дерево прикрашають та працюють над дизайном учасники особисто.

Під час заходу пройде виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва з Великодньою тематикою. Передбачається проведення майстер-класів з писанкарства та виготовлення сувенірної продукції.

Захід супроводжуватиме концертна культурно-просвітницька програма за участю творчих колективів та окремих виконавців обласних та міських мистецьких закладів. Репертуар учасників має складатися з ліричних музичних та вокальних творів, веснянок, танків, тематичних театралізованих постановок, літературно-музичних композицій.

В рамках заходу проводиться конкурс великодніх композицій «Великодній барвограй» (Положення додається)

Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує Вас долучитися до Акції та взяти активну участь у прикрашанні дерев, майстер-класах, конкурсі великодніх композицій та концертній програмі заходу.

Просимо в термін до 30 березня 2018 року надати пропозиції щодо творчих номерів, які можуть бути включені до концертної програми та перелік майстрів, які візьмуть участь у виставці, конкурсі та проводитимуть майстер-класи.

Координатори - Євгенія Коваль, т: 050-677-33-02, Наталія Вигоднер, т: 095-020-35-33

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення обласного конкурсу «Великодній барвограй»

1.Загальні положення

1.1. «Великодній барвограй» - це мистецький захід – конкурс великодніх декоративних композицій, який проходить в рамках обласної культурно-просвітницької акції «Писанковий сад».

1.2. Організатор заходу – Херсонський обласний Центр народної творчості.

1.3. Метою заходу є популяризація українських традицій, поширення писанкарства та виготовлення великодніх сувенірів як культурного явища, творче спілкування майстрів та поціновувачів декоративно-ужиткового мистецтва, виховання у молодшого покоління поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей дітей, підлітків, молоді, знайомство глядачів з мистецькими надбаннями майстрів народного мистецтва нашого краю.

1.4. Місце проведення – Потьомкінський сквер м.Херсон.

Час проведення – 5 квітня 2018 року в рамках обласної культурно-просвітницької акції «Писанковий сад».

2.Умови участі у конкурсі

2.1. Учасниками конкурсу можуть бути окремі майстри декоративно-ужиткового мистецтва, гуртки, студії та любительські об’єднання клубних закладів, окремі творчі особистості.

2.2. На конкурс приймаються персональні та колективні роботи – декоративні композиції на великодню тематику, виконані у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

2.3. Роботи на конкурс розглядатимуться у номінаціях «Традиційні техніки» та «Сучасні техніки».

До номінації «Традиційні техніки» приймаються роботи, де використано переважно природні матеріали, натуральна сировина, традиційні види великодніх виробів, іграшок, хатніх прикрас, технологію традиційного розпису, а також крашанки, дряпанки, крапанки, мальованки, травленки на натуральних яйцях.

До номінації «Сучасні техніки» приймаються композиції та арт-об’єкти, де може бути використана будь-яка сучасна техніка на різнофактурних заготовках чи формах, а також різноманітна синтетична сировина та матеріали.

Обов’язковим є наявність підставки або стрічки для підвішування композиції та етикетаж, де вказано: назву роботи, ПІБ майстра, заклад культури. Окремо додається коротенька інформація про автора для реєстру (ім'я, прізвище; вік, адреса, телефон, місце роботи, в яких жанрах мистецтва працює).

2.4. До складу Журі конкурсу «Великодній барвограй» входять фахівці в галузі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, працівники Херсонського обласного Центру народної творчості.

2.5. Роботи оцінюються за наступними критеріями:

- рівень художньої майстерності;

- естетичний вигляд;

- використання традиційних (або новітніх) технологій та матеріалів;

- креативність виконання;

- відповідність художньому образу, номінації та темі конкурсу.

3. Нагородження переможців конкурсу

3.1. Переможці (по 3 призових місця у кожній номінації) будуть нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками.

P.S. Роботи переможців конкурсу не повертаються.

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.