on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

Подалі від цивілізації
 

"Хочемо на кілька століть назад", - сказали київські діти батькам, і сім'я з квартири на 17 поверсі тимчасово переселилася до сільської хати у Великій Кардашинці...

Для господині оселі Людмили Пантак це був перший досвід у сфері сільського зеленого туризму. А недавно її гостями стали ще й херсонські журналісти під час виїзного засідання прес-клубу реформ. Людмила Іванівна розповіла:
- Потрібно для цього небагато - окрема кімната зі свіжою постіллю та 3-разове харчування. Умовою моїх гостей було, щоб на столі завжди стояв мед і свіже молоко. Платили вони за все 25 грн. за дорослого і 15 грн. за дитину на добу. Зараз на селі дуже важко. Живемо з того, що росте на городі. Можливо, ця нова справа нам допоможе.
Головними клієнтами сільського зеленого туризму у світі є жителі великих міст, іноземці та мисливці.
Організатори з обласного відділення Спілки сприяння розвитку зеленого туризму сподіваються, що новий вид заробітку призупинить потік людей із села, дасть додатковий заробіток фермерам. Осередки Спілки є вже в Голій Пристані і Малокаховці.
- Коли створимо базу даних селянських садиб, готових приймати туристів (зараз над цим працюємо), люди поїдуть до нас, - упевнена голова відділення обласної Спілки Олена Тарасенко.
- Тільки треба визначитися з цінами, щоб було вигідно і селянам, і туристам, випустити побільше рекламної продукції та врахувати всі правові аспекти.
У травні цього року Верховна Рада ухвалила Закон "Про особисте селянське господарство", де говориться, що зелений туризм відноситься до особистого селянського господарства, яке не стосується підприємницької діяльності. Незалежні юристи вважають, що в такому разі селянину не треба ні оформлятися приватним підприємцем, ні купувати ліцензію, ні платити податки.
Інша точка зору у начальника відділу зв'язків із громадськістю ДПА у Херсонській області Ольги Полумісної: "Цей закон поки що не має чіткого механізму виконання. Сільський туризм, як діяльність, направлена на отримання прибутку, є підприємництвом і той, хто цим займається, повинен платити податки". Ольга Леонідівна порадила бажаючим працювати у сфері сільського зеленого туризму реєструватися приватним підприємцем і сплачувати єдиний податок, наприклад, по найму житла - до того часу, поки будуть розроблені механізми виконання закону.

Світлана Смаль
“Вгору” 23.10.2003

 

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.