on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

06.07.2020, 10:07

У Херсоні презентують сайт-специфік перформанси «Червона лінія»

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

> Организации > Музыка > Международный форум - фестиваль «Крок у майбутнє» > ПОЛОЖЕННЯ про Міжнародний форум - фестиваль "КРОК У МАЙБУТНЄ"

ПОЛОЖЕННЯ
                                  про Міжнародний форум - фестиваль
                                             "КРОК  У  МАЙБУТНЄ"

  Засновник форум - фестивалю:
  Херсонське міське громадське об'єднання "За Майбутнє Херсона"

  Організатори форум - фестивалю:
  Херсонське міське громадське об'єднання "За Майбутнє Херсона", Херсонська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації Херсонської області, міські ради (за згодою).

  Мета форум - фестивалю:
  Сприяння культурному розвитку м.Херсона та Херсонської області.
  Зміщення  фокусу  уваги (спільноти, ЗМІ, спонсорів, інвесторів, рекламодавців, меценатів, державних установ) із столиці до м.Херсона та Херсонської області.
  Залучення молоді регіону до участі в розробці проектів розвитку Херсонської області.
  Сприяння залученню інвестицій в економіку м.Херсона та Херсонської області, реалізації інвестиційних проектів, запропонованих підприємствами м.Херсона та Херсонської області.
  Пропагування музичними лідерами, аматорськими колективами інвестиційної привабливості міста Херсона та Херсонської області, сприяння зміцненню духу національної гордості, гідності, патріотизму для усвідомлення цінності української нації, її талановитості та щирості.

  Необхідність проведення форум - фестивалю:
  На теренах України склався стереотип відсталості та низької інвестиційної привабливості м.Херсона та Херсонської області. Заходами, пов'язаними з проведенням форум - фестивалю, передбачено продемонструвати як на загальнодержавному, так і на міжнародному рівні перспективність та інвестиційний потенціал як міста Херсона, так і Херсонської області, створити якісно нові умови для підвищення ділової активності підприємств міста та області, в тому числі в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

  Статус форум - фестивалю: міжнародний.

  Умови проведення фестивалю у рамках форум-фестивалю:
  До участі оргкомітетом форум - фестивалю запрошуються:
  Відомі   українські    музичні    виконавці   та   виконавці,   які    пройшли
попередній відбір шляхом прослуховування надісланих на адресу оргкомітету
фонограм, та рівень виконавської майстерності яких відповідає рівню цього
заходу.
  Виконавці,   які    представляють   інші   країни,   в   тому   числі    країн,
представники   яких   візьмуть   участь   в   "ярмарці   інвестиційних   проектів", передбаченій у рамках форум - фестивалю.

Колективи-учасники забезпечуються житлом та харчуванням. Проїзд оплачується як за рахунок організацій, що відряджають учасників, так і за рахунок організаторів форум - фестивалю.

  Порядок проведення форум - фестивалю:
  Форум - фестиваль проводиться щороку в м.Херсоні напередодні Дня міста. Оргкомітетом з підготовки та проведення форум - фестивалю щороку, не пізніше ніж за один місяць до початку проведення заходу, затверджується дата та детальний план його проведення, місця проведення конкретних заходів, склад запрошених, у тому числі потенційних інвесторів як українських так і закордонних, які сприятимуть реалізації інвестиційних проектів підприємств  міста Херсона та Херсонської області. За рішенням оргкомітету та організаторів форум - фестивалю, як окремі заходи в рамках проведення форум - фестивалю так і форум - фестиваль в цілому можуть проводитися в інших населених пунктах Херсонської області.                                     
   Анонсування форум - фестивалю:                                                .
-   за місяць до початку проведення форум - фестивалю його організатори проводять прес-конференцію;
-  публікація матеріалів у ЗМІ;
-   репортажні покази на ТБ підготовки до проведення форум - фестивалю, місця подій;
-   анонс-реклама форум - фестивалю проводиться у друковних ЗМІ, по радіо та ТБ із зазначенням спонсорів.
   Програма проведення форум - фестивалю передбачає наступні заходи:
-  "ярмарок інвестиційних проектів", під час якого передбачається проведення, круглих столів, за участю представників Херсонської обласної державної адміністрації, районних адміністрацій Херсонської області, міськвиконкомів (за згодою), представників посольств та консульств іноземних країн в Україні, представників підприємців, які працюють на території міста Херсона і Херсонської області, та представників ділових кіл як з іншіх регіонів України, так і з-за меж України, відвідування підприємств міста та області. Під час зазначених заходів передбачається розгляд запропанованих для спільної реалізації інвестиційних проектів та укладання угод про співпрацю, розгляд проектів, підготовлених молоддю, та вирішення питань стосовно їх реалізації;
-   виставка місцевих підприємств, які беруть участь у "ярмарку інвестиційних проектів";
-   брифінг за підсумками "ярмарку інвестиційних проектів";
-   концерт самодіяльних та аматорських колективів;
-   концерт дитячих колективів "Наше майбутнє";
-   виставка дитячих художніх робіт "Крок у майбутнє";
-   гала-концерт зірок української та закордонної музичної сцени, під час проведення якого передбачається, що виконавці будуть акцентувати увагу на те, що місто Херсон та Херсонська область інвестиційно привабливий регіон та що під час проведення заходів у рамках форум - фестивалю м.Херсон та Херсонська область роблять черговий КРОК У МАЙБУТНЄ.

  Інформаційна підтримка форум - фестивалю:
  Забезпечується шляхом залучення на спонсорських засадах представників преси, телерадіокомпаній, інформаційних служб та забезпечення інформаційної підтримки за рахунок коштів спонсорів форум - фестивалю.

  Нагороди фестивалю:
  Усі учасники нагороджуються дипломами учасників фестивалю з його емблемою.
  За рішенням оргкомітету форум - фестивалю можливе проведення конкурсних виступів, за підсумками яких авторитетне журі та глядачі визначають переможців, які отримують призи фестивалю.

  Джерела фінансування:
  Всі заходи у рамках проведення форум - фестивалю та саме форум -фестиваль є не прибутковими. Фінансування передбачається за рахунок спонсорів форум - фестивалю, залучення інших джерел та надходжень, незаборонених чинним законодавством.

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.