on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

28.05.2020, 15:19

Круглий стіл "Успішні практики по вирішенню еко-проблем" під відкритим небом

27.05.2020, 15:14

Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine

> Организации > Декоративно-прикладное искусство > Херсонский областной центр народного творчества > ХОЦНТ > Положення про проведення щорічного обласного конкурсу військово-патріотичної пісні «Опалені війною»
Все новости

Положення про проведення щорічного обласного конкурсу військово-патріотичної пісні «Опалені війною»

18.04.2018 10:57

1.1. Засновниками та організаторами щорічного обласного конкурсу військово-патріотичної пісні «Опалені війною» (далі - Конкурс) є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, відділ культури і туризму Горностаївської районної державної адміністрації, Херсонський обласний Центр народної творчості, комунальний заклад «Горностаївський районний Будинок культури» Горностаївської районної ради.

1.2. Завданням Конкурсу є виховання у населення Херсонської області патріотичного ставлення до духовної спадщини українського народу, популяризація музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи (козацтво, визвольний рух українських повстанських загонів, майдан, сучасні події в зоні АТО), оновлення репертуару жанрових колективів українською військово-патріотичною тематикою.

ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться 05 травня за місцезнаходженням Горностаївського районного Будинку культури (74600, Херсонська область, смт. Горностаївка, вул. Торгова, 1).

2.2. До участі у Конкурсі запрошуються учасники гуртків художнього читання, хореографічні колективи, вокальні ансамблі, малі вокальні форми та окремі виконавці, незалежно від їх відомчого підпорядкування.

2.3 Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

13 - 17 років;

18 - 35 років;

від 36 років.

2.4. Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

читці;

хореографічні колективи;

вокальні ансамблі;

малі вокальні форми;

солісти.

2.5. Учасники представляють конкурсну програму військово-патріотичної тематики на власний вибір про козацтво, визвольний рух українських повстанських загонів, про учасників бойових дій на території інших держав, майдан, сучасні події в зоні АТО, волонтерські формування, воїнів, що захищають Україну, матерів та близьких, що чекають своїх рідних, пісенними, віршованими творами та хореографічними постановками.

2.6. Для участі у Конкурсі учасники представляють конкурсну програму:

читці – один твір військово-патріотичної тематики, тривалістю до 5 хвилин;

хореографічні колективи – одну хореографічну тематичну постановку до 5 хвилин;

вокальні ансамблі (народного, академічного або сучасного виконавства) та малі вокальні форми – вокальний твір, тривалістю до 5 хвилин;

солісти (по 2 виконавські одиниці від кожного району чи громади) один вокальний твір, тривалістю до 5 хвилин.

2.7. Володар Гран-Прі Конкурсу за попередній рік приймає участь у Конкурсі лише в якості гостя на урочистому відкритті Конкурсу.

2.8. Для участі у Конкурсі надсилається заявка на участь у щорічному обласному конкурсі військово-патріотичної пісні «Опалені війною» (зразок наводиться у додатку) за п’ять календарних днів до дня проведення Конкурсу до Херсонського обласного Центру народної творчості (73003, Херсонська область,    м. Херсон,    проспект    Ушакова,   16),     або   факсом   за   номером

(0552) 49-11-70, або електронною поштою (ocntkherson@ukr.net) на вибір учасника Конкурсу.

2.9. Учасники зобов’язані дотримуватись цього Положення, норм поведінки, правил техніки безпеки.

2.10. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Критерії оцінювання

3.1. Конкурсну програму учасників Конкурсу переглядає журі, до складу якого входять представники організаторів Конкурсу.

3.2. Персональний склад журі затверджується наказом управління культури Херсонської обласної державної адміністрації.

3.3. Підведення підсумків Конкурсу здійснюється на засіданні журі відкритим голосуванням. Рішення журі Конкурсу оформлюється протоколом.

3.4. Оцінювання конкурсних програм здійснюється за наступними критеріями:

виконавська майстерність;

сценічна культура.

новизна, актуальність та художній рівень репертуару;

рівень розкриття військово-патріотичної тематики;

музичне оформлення виступу;

3.5. Кожний критерій оцінюється за п’ятибальною шкалою.

3.6. Загальна підсумкова оцінка учасника Конкурсу визначається за формулою: загальна кількість усіх виставлених балів поділена на кількість членів журі.

IV. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

4.1. За результатами Конкурсу журі за загальною підсумковою оцінкою визначає володаря Гран-Прі та переможців (Лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів) в кожній номінації та вікової категорії.

4.2. Гран-Прі Конкурсу отримує учасник, який набрав найвищу кількість балів незалежно від номінації та вікової категорії.

4.3. Загальна кількість балів для визначення переможців Конкурсу становить: Гран-Прі – 20-19 балів; Лауреат І ступеню – 18-17 балів; Лауреат ІІ ступеню – 16-15 балів; Лауреат ІІІ ступеню – 14-13 балів.

4.4. Володар Гран-Прі та переможці (Лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів) у всіх вікових категоріях та номінаціях нагороджуються дипломами Конкурсу та цінними подарунками, які вручаються в урочистій обстановці на церемонії нагородження.

4.3. Учасники, які не стали переможцями Конкурсу, нагороджуються грамотами за участь у Конкурсі

Заявка

2. 05.04.2019 17:57
Альона Гладушко
Добрий вечір, напишіть чи можна ще прийняти участь у конкурсі?Та до якого часу потрібно подати заяву.Дякую
1. 15.02.2019 20:59
Елена
Со можливоли заспівати патриотичну пісню вірменською мовою

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.