on-line с 20.02.06

Арт-блог

08.11.2018, 09:05

Листопад-2018

Осінь зачекалась листопада. Він казав, що прийде зовсім скоро. А вона закохана і рада. Стала красивіша, ніж учора Там, на небі, синьо-синя гама. Вона стала просто красивіша. Серце осені – з багряними краями, І якась пожовкла й горда тиша. Осінь так чекала листопаду, Що здіймалась вітром і летіла. З неба листя золотаве мовчки пада. Але їй нема до того діла. Бо закохана і наша мила осінь Вже дощем не плаче і туманом З неба бачила, Що листопад її – в дорозі. Він спішить Бо зачекалася кохана… Марина Кузьменко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

05.11.2018, 16:11

Археологи нашли казачьи люльки

Всем известно, что трубка с ароматным табачком была казачьей утехой. А ...
30.10.2018, 12:12

Усі сервіси міста в одному технічному рішенні!

30.10.2018, 11:26

На Херсонщині збирали матеріали для створення анімаційного кліпу на мелодію народної колискової

> Новости региона > Проекти від Херсонщини претендують на грант
Все новости

31.08.2018 09:49

Проекти від Херсонщини претендують на грант

Завершився етап оцінювання експертами 522 культурно-мистецьких проектів, що пройшли технічний відбір до «Українського культурного фонду».

Серед претендентів на гранти є і кілька проектів від Херсонщини. Найвищу оцінку серед них отримав проект відділу культури і туризму Новокаховської міської ради «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення».

Унікальною особливістю Нової Каховки, скарбом Півдня України є «кам’яні вишиванки», що були створені в повоєнні роки, в часи заборони всього українського, послідовниками школи «бойчукістів» в техніці різьблення по сирому тиньку, та досі прикрашають фасади будинків старої частини міста. Проект спрямований на створення каталогу об’єктів культурної спадщини — «кам’яних вишиванок» Нової Каховки, аби привернути увагу суспільства на необхідність їх вивчення, збереження для нащадків та репрезентації. Бюджет проекту – 492 094 грн.

Другий проект – «БібліоКемп лідерів читання» КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки». Проект «БібліоКемп лідерів читання» спрямований на досягнення двох рівноважливих цілей:

1) вироблення спільними зусиллями провідних фахівців України сучасної візії діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей на підтримку дитячого читання;
2) апробація нового формату всеукраїнського заходу «читай-мандруй-пізнавай».

Загальний бюджет – 370 454 грн.

Третій проект «Говоримо українською. Читаймо українське» бібліотеки імені О.Гончара. Реалізація проекту сприятиме створенню у Херсоні україномовного осередку, поширенню української мови в органах міської та обласної влади, популяризації української мови, художнього слова, нових імен на літературній та мистецькій ниві Херсонщини; вихованню поваги та любові до українського слова, культури та історії. Бюджет – 266 160 грн.

Херсонський театр імені Миколи Куліша запропонував проект «Театральний абонемент в бібліотеці». Проект направлений на налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України та привернення уваги до таких проблем, як зменшення мистецького ресурсу в населених пунктах області через трудову міграцію, вимушене переселення або освітньо-культурну незабезпеченість деяких регіонів, відсутність популяризації сучасної української літератури засобами перформативного мистецтва в регіонах, нестабільність інформаційного простору на прикордонних територіях держави, що граничать з країною-агресором. Бюджет – 151 393 грн.

Найменше балів – отримав проект «Дружба народів» від ГО «Херсонське міське товариство ромів». Цей фестиваль є продовженням роботи нацгромад істориків, журналістів, рекламістів над створенням і пропагандою позитивного іміджу своїх народів та регіонів з метою підвищення інвестиційної привабливості. Бюджет – 213 650 грн.

У вересні, після завершення переговорних процедур, буде опубліковано перелік проектів-переможців.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.