on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.03.2019, 10:38

Март-2019

Март (Б. Пастернак) Теплый ветер вихревой, Непутевый, вестовой, Про весну смутьянит, шалый, Топит, топчет снег отталый, Куролесит, колесит, Запевалой голосит... Кто-то с полночи нагреб На проталину сугроб, Над землею разомлелой Пронесясь зимою белой. Старый снег на убыль шел, — Внук за дедушкой пришел. Солнце весело печет, С крыш завеянных течет, С вешней песней ветер пляшет, Черными ветвями машет, Понагнал издалека Золотые облака.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

21.03.2019, 10:20

У Херсоні безкоштовно покажуть сучасне українське кіно

18.03.2019, 10:08

V Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки»

06.03.2019, 11:18

«ЛітTERRA»: кава і «много букв»

> Новости региона > Проекти від Херсонщини претендують на грант
Все новости

31.08.2018 09:49

Проекти від Херсонщини претендують на грант

Завершився етап оцінювання експертами 522 культурно-мистецьких проектів, що пройшли технічний відбір до «Українського культурного фонду».

Серед претендентів на гранти є і кілька проектів від Херсонщини. Найвищу оцінку серед них отримав проект відділу культури і туризму Новокаховської міської ради «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення».

Унікальною особливістю Нової Каховки, скарбом Півдня України є «кам’яні вишиванки», що були створені в повоєнні роки, в часи заборони всього українського, послідовниками школи «бойчукістів» в техніці різьблення по сирому тиньку, та досі прикрашають фасади будинків старої частини міста. Проект спрямований на створення каталогу об’єктів культурної спадщини — «кам’яних вишиванок» Нової Каховки, аби привернути увагу суспільства на необхідність їх вивчення, збереження для нащадків та репрезентації. Бюджет проекту – 492 094 грн.

Другий проект – «БібліоКемп лідерів читання» КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки». Проект «БібліоКемп лідерів читання» спрямований на досягнення двох рівноважливих цілей:

1) вироблення спільними зусиллями провідних фахівців України сучасної візії діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей на підтримку дитячого читання;
2) апробація нового формату всеукраїнського заходу «читай-мандруй-пізнавай».

Загальний бюджет – 370 454 грн.

Третій проект «Говоримо українською. Читаймо українське» бібліотеки імені О.Гончара. Реалізація проекту сприятиме створенню у Херсоні україномовного осередку, поширенню української мови в органах міської та обласної влади, популяризації української мови, художнього слова, нових імен на літературній та мистецькій ниві Херсонщини; вихованню поваги та любові до українського слова, культури та історії. Бюджет – 266 160 грн.

Херсонський театр імені Миколи Куліша запропонував проект «Театральний абонемент в бібліотеці». Проект направлений на налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України та привернення уваги до таких проблем, як зменшення мистецького ресурсу в населених пунктах області через трудову міграцію, вимушене переселення або освітньо-культурну незабезпеченість деяких регіонів, відсутність популяризації сучасної української літератури засобами перформативного мистецтва в регіонах, нестабільність інформаційного простору на прикордонних територіях держави, що граничать з країною-агресором. Бюджет – 151 393 грн.

Найменше балів – отримав проект «Дружба народів» від ГО «Херсонське міське товариство ромів». Цей фестиваль є продовженням роботи нацгромад істориків, журналістів, рекламістів над створенням і пропагандою позитивного іміджу своїх народів та регіонів з метою підвищення інвестиційної привабливості. Бюджет – 213 650 грн.

У вересні, після завершення переговорних процедур, буде опубліковано перелік проектів-переможців.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.