on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Пустелю облюбували туристи і науковці

Пустелю облюбували туристи і науковці

Національний природний парк «Олешківські піски» створений недавно, але кількість бажаючих відвідати його територію невпинно зростає. Своєю унікальністю та неповторністю він приваблює туристів та науковців не тільки з України, а навіть з Європи. Як повідомила завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою парку Алла Лазарева, у червні вчені Варшавського університету (Польща), Національного парку Корос-Марос (Угорщина), університету Святого Іштвана (Угорщина), Стокгольмського університету (Швеція), музею Природи в Шегеді (Угорщина), Київського національного університету їм. Тараса Шевченка, Одеського університету імені І.І. Мечникова, Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НДНУ, Херсонського державного університету провели міжнародну експедицію курганами та заповідниками півдня України. Маршрут експедиції проліг і через «Олешківські піски», де науковці вивчали флору.
Побувала в Національному природному парку і екскурсійна група журналістів, які брали участь у ІІІ Міжнародному туристичному форумі, що проходив у Скадовську.

На території науково-дослідного природоохоронного відділення «Раденське» телеканал СТБ знімав реалїті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей!». У цій же місцині для студентів Херсонського державного університету науковці парку проводять екскурсії по екологічній стежці «Олешківською пустелею». Вони знайомлять студентів з рослинним та тваринним світом Херсонщини. Національний парк має величезну природну, духовну, наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність. Він стабілізує екологічну безпеку в регіоні та сприяє збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття піщаних масивів. Своїм девізом співробітники «ОлешкІвських пісків» обрали вислів: «боротьбу за охорону природи не можна програти!». Напередодні професійного свята — Дня працівників природно-заповідної справи — Міністерство екологи та природних ресурсів України привітало працівників національного природного парку «Олешківські піски» й побажало їм успіхів та сміливості відстоювати право природи на життя.

Анатолій Яїцький
"Новий день".- №29(5076).- 18.07.2013.- стр. 20

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.