on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

28.05.2020, 15:19

Круглий стіл "Успішні практики по вирішенню еко-проблем" під відкритим небом

> Организации > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Национальные культурные центры Херсонщины > Республіка Корея: спільні проекти зближають

Республіка Корея: спільні проекти зближають

Херсонщина - один з регіонів України, де компактно проживають представники корейської національності (зокрема, на території Херсонської міської ради, Голопристанського, Скадовського та Білозерського районів). Тому не дивний інтерес, який проявляє Посольство Республіки Корея в Україні до нашої області. Під час зустрічі у мерії Херсона з консулом, радником Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойном, обговорювали економічні, демографічні тенденції. Йшлося про необхідність культурного взаємообміну.

Насамперед, про плани, які вже реалізовуються. В області найближчим часом почне працювати аграрний навчальний центр, будівництво якого профінансовано Посольством Республіки Корея в Україні. Як заявив у розмові з кореспондентом «М +» співробітник Посольства Віктор Цой, будівництво корейського навчального центру було розпочато у поточному році поблизу села Малоолександрівка Скадовського району і приблизно через місяць буде завершено. Центр включає в себе опалювані теплиці, а також навчальні та побутові приміщення, де вчитимуться, працюватимуть і проживатимуть під час навчання слухачі, які опановуватимуть тут теорію і практику сучасних аграрних технологій.

Навчальний процес вестимуть у центрі викладачі-спеціалісти з України та Республіки Корея. Що ж до його слухачів, то тут вчитимуться як етнічні корейці, які мешкають в Україні, так і громадяни України інших національностей. У навчальному центрі можуть одночасно отримувати знання і навички роботи близько 20 чоловік, і за умови достатньої кількості слухачів він може працювати практично протягом цілого року, зазначив у розмові з кореспондентом «М+» Віктор Цой. За його словами, вартість будівництва цього навчального центру становить близько 200 тис. американських доларів.

Обговорили й питання можливих інвестицій в економіку регіону. У Республіці Корея ще не визначилися щодо можливого інвестування в сільське господарство України, а також в інфраструктуру зберігання сільгосппродукції та її транспортування. Про це заявив консул, радник Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойн. За його словами, зараз підбиваються підсумки візитів корейських делегацій, які були направлені до Росії, України та інших країн з метою вивчення можливості інвестування у виробництво на території цих країнах сільгосппродукції для потреб Республіки Корея. Там, де умови для цього будуть визнані кращими, туди і будуть скеровані корейські інвестиції.

Як заявив Кім Дохьойн, на даний час від України «треба хороші пропозиції» для інвестування. Це можуть бути, зокрема, пропозиції інвестицій у зрошення (з подальшою його орендою), інвестицій у зернові елеватори та морський порт, звідки з України до Кореї вивозитимуть зерно та іншу сільгосппродукцію.
У посольстві не вважають Одеський та Миколаївський морські торговельні порти такими, через які до Республіки Корея можна вивозити вирощену в Україні сільгосппродукцію.
Зараз розглядається питання вкладення корейських інвестицій у розвиток одного з морських портів України, який би став базовим для транспортування в Корею з України зерна та іншої сільськогосподарської продукції. «Корейський дипломат виявив неабияку зацікавленість інвестиційними проектами нашого підприємства, що передбачені в генеральній схемі розвитку порту до 2015 року», - прокоментував підсумки цієї зустрічі заступник начальника Херсонського морського торговельного порту Валерій Журов.

У своєму виступі консул підкреслив, що Корея має обмаль родючих земель, проте населення постійно збільшується. І саме тому вони дуже зацікавлені у розвитку аграрного сектору, будівництві зернових терміналів, транспортуванні аграрної продукції морем. Тому корейська делегація покладає великі надії на територію ХМТП, особливо на лівому березі Дніпра. Кім Дохьойн сказав, що посольство його країни звернеться до Мінтрансзв'язку з проханням відвідати ХМТП для детального обговорення майбутньої співпраці, зокрема будівництва терміналів для сільгосппродукції, вирощеної на ланах Херсонщини, повідомив помічник начальника порту Мирон Буба.

Валерій Іваненко
“Херсон маркет плюс”.- №25 (231).- 24-30.06.2010.- стр.3

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.