on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2019, 09:54

Июль-2019

Розпал літа – квітнуть квіти. Липень в гості завітав. Бавився і загубився між м′яких шовкових трав. Яблука червонобокі, груші медом налились. І маленькі пташенята у повітря вже знялись. Різнобарв′я… Різнотрав′я душу й серце веселить. І завмер малий метелик поміж квітами на мить. Лідія Кир′яненко  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

08.07.2019, 10:15

Ніч на Івана Купала

02.07.2019, 10:29

«Твоя країна fest» побував у Скадовську

02.07.2019, 10:21

Фестиваль «Козацький шлях 2019» завітає на Херсонщину

Все новости

06.05.2015 16:22

Семінар керівників вокально-хорових колективів

На обласному семінарі-практикумі, який провів обласний Центр народної творчості 30 квітня на базі Цюрупинського ЦКД були присутні 49 керівників аматорських колективів жанру із 10 районів області: Каховського, Чаплинського, Великоолександрівського, Скадовського, Бериславського, Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького та Цюрупинського, а також 48 учасників творчих колективів ЦКД та клубних закладів району. Всього 97 учасників. Роботу семінару було побудовано на практичних заняттях вокальних колективів, керівники яких акцентували увагу семінаристів на основних робочих моментах: розспівках, розучуванні нових пісенних творів, урівноваженні вокальних партій, чистоті інтонування і строю та виконання вже готових творів.

Гарне враження справила робота вокального академічного ансамблю «Кантабіле» ЦКД (керівник Катерина Романцова). Колективів створено із викладачів школи естетичного виховання різних за фахом, але вміло об’єднаних керівником у співочий ансамбль. Були показані професійні розспівки, робота над тембровим ансамблем, високою динамікою та чистотою інтонування. Ансамбль народної пісні «Джерело» ЦКД (керівник Неоніла Рабштинська) має статус ветеранського колективу, але вразив присутніх приємним ансамблевим звучанням, динамікою, строєм та сценічною культурою.

Однією із умов роботи «народного» колективу є його готовність у будь-який час взяти участь у культурно-мистецькому заході. Це впевнено підтвердив мішаний народний ансамбль народної пісні «Чисті криниці» Великокопанівського СБК Цюрупинського району (керівник заслужений працівник культури України Тетяна Собко), які буквально за один день до заходу зібралися і представили досить пристойну роботу у партіях, тембральному ансамблі та загальному виконавстві. Професійно та співзвучно було представлено роботу у дитячому народному ансамблі народної пісні «Червона калина» ЦКД (керівник Наталія Медвецька). У дітей різного віку добрий, злагоджений голосовий ансамбль, висока вокальна культура та динаміка.

Більше чотирьох годин тривало знайомство учасників семінару з досить різноплановими колективами, їх манерою виконання та репертуаром. У ході роботи відбувалося творче спілкування та визначенням основних жанрових пріоритетів. У кінці занять методистом ОЦНТ В.І.Розум підведені підсумки роботи, на прикладі представлених колективів акцентовано увагу на розмежуванні жанрових напрямків виконавства, сценічній культури та формуванні репертуару. На допомогу учасникам семінару-практикуму ОЦНТ було підготовлено репертуарну добірку «Весна переможна», у яку увійшли 17 творів як місцевих авторів, так і відомих в Україні композиторів.

Херсонський обласний центр народної творчостіНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.