on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Скадовськ став центром планування розвитку туристичної інфраструктури

Скадовськ став центром планування розвитку туристичної інфраструктури

Для Скадовська традиційним став постійний «живий» діалог влади з мешканцями районного центру. Ось і минулого тижня у місті відбулися громадські слухання щодо проекту стратегії розвитку всього приморського регіону «Скадовщина курортно-туристична».
В обговоренні свого майбутнього активну участь взяли самі скадовчани - представники органів місцевого самоврядування, культурних і державних установ, громадських організацій.
Відкрив громадські слухання міський голова Скадовська Олександр Гавриш, котрий особливо підкреслив, що в робочій групі зі створення проекту стратегії розвитку міста дружно працювали представники самоорганізації населення, бюджетних організацій, громадські активісти. Засідання робочої групи були відкритими, тому працювати в них могли всі бажаючі.

«Предложенный общественности проект - это не готовый «рецепт» для Скадовска, это стратегическое направление движения городской общины с точки зрения экономического и социального развития. В проекте учтены имеющиеся условия и возможности города Скадовска в настоящее время. Этот документ - как «визитная карточка» для потенциальных инвесторов, для участия в разбитии города», - сказав Олександр Гавриш й запевнив представників громади, що цей проект не є догмою, в нього будуть постійно вноситися нові ідеї та пропозиції, які будуть пропонувати самі скадовчани.

Далі проект «Скадовщина курортно-туристична» презентували громадськості його розробники - консультанти міжнародної програми «Верховенство права» Лариса Оленковська і Володимир Проскурін. Вони повідомили, що в ході роботи виникла необхідність включити в проект всі прибережні населені пункти навколо Скадовська, що є загальним ресурсом приморської території. Були визначені конкурентні переваги і можливість раціонального використання ресурсів, виявлено ряд існуючих проблем та шляхи їх вирішення. В результаті роботи над проектом було визначено три основних напрямки розвитку для Скадовського регіону - розширення тимчасових рамок оздоровчого сезону, використання агротехнологій для оздоровлення, створення умов для інвестицій.

Після активного обговорення представники скадовської громади погодилися з тим, що запропонований план розвитку буде взято за основу, і він може стати важливою ланкою в проектах із розвитку Скадовська. Включаючи і духовний розвиток, про що нагадав на громадських слуханнях протоієрей Микола Канюка.
Отець Микола закликав громадськість до активної участі в завершенні будівництва Свято-Сергіївського храму в центрі Скадовська, приуроченого до 120-річчя заснування міста: «Храм строится для будущих поколений, наша цель - оставить хорошее наследство для развития, в том числе и духовного, общины нашего города», - зазначив отець Микола.

«Наддніпрянська правда плюс».- №11.- 11.12.2013.- стр.5

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.