on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

Скільки важить... дивоМинулої суботи Гола Пристань знов зустрічала гостей і розважалася на вже традиційному щорічному фестивалі «Український кавун — солодке диво». Жителі міста радо зустрічали гостей з Китаю, Німеччини, Польщі та Росії. Учасників фестивалю захоплювали експозиції, представлені Інститутом південного овочівництва та баштанництва Української академії аграрних наук та його дослідним господарством, а також фермерськими та сільськогосподарськими підприємствами, приватними підприємцями.

Разом з баштанними культурами на виставці-ярмарку було представлено чимало й городніх культур. Доповнювали їх інші дари щедрого таврійського краю — різноманітні хлібобулочні вироби, квас, мінеральна вода та інша продукція місцевого виробництва. Одночасно з тим, як гості знайомилися з унікальною виставкою, їх розважали своїми виступами фольклорні аматорські колективи з усього району та Херсона.

Яскраво прикрашений коровай та з любов'ю вишитий місцевими майстринями рушник вручили голові журі фестивалю меру Голої Пристані Анатолію Негрі від Бехтерської сільської ради біля власної експозиції. На згадку про місто Анатолій Петрович з радістю подарував сувеніри з видами Голої Пристані тим, хто представляв власну продукцію. А ще за доброю традицією на святі вітали подарунками молодят. Цього разу поталанило подружній парі Заводюків, котрі щойно зареєстрували шлюб. Загалом яких тільки розваг з кавунами не вигадали автори конкурсної програми та її ведучі Кавун та Динька.

Але найбільший подив та захоплення викликали звичайно ж кавуни-велетні, котрі перемогли у конкурсі. Найбільший з них вагою 28,6 кг виростив приватний підприємець з Нової Збур'ївки Олександр Невдаха. Трохи не доріс до лідера кавун з того ж села вагою в 28 кг, представлений селищним головою Таїсою Самойленко. Третього смугастого велетня в 26,7 кг виростив фермер ФГ «Сапераві» Ігор Жданюк з Гладківки.

Фестиваль відбувся за ініціативою Голопристанської міської ради при тісній співпраці з Інститутом південного овочівництва та баштанництва УААН, управлінням сільського господарства райдержадміністрації та з Бехтерською, Новофедорівською, Малокопанівською, Гладківською і Новозбур'ївською сільськими радами.

Олена КУПИНА
Газета "Новий день", 31 серпня 2006

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.