on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

> Туризм, отдых, развлечения > Оздоровление в Таврии > Старі обіцянки напередодні літа

Старі обіцянки напередодні літа

Пам'ятаєте, ще минулого року депутати Херсонської міськради обіцяли повернути громаді незаконно переданий в постійне користування приватній фірмі пляж біля колишнього туркомплексу "Лілея"? І ось знову наближається літо...

Ще за часів головування у міськвиконкомі Миколи Ординського пляж "Юність" біля "Лілеї"" передали в постійне користування ВАТ "Дніпровська торгово-промислова асоціація". Хоча на той час вже діяв новий Земельний кодекс, і землю не можна було віддавати в постійне користування, а тільки - в оренду. При оформленні документів міські чиновники зробили "помилочку" (чи навмисну описку?), через яку підприємці тепер преспокійно беруть гроші за користування пляжем з усіх без винятку.

На останній сесії міськради депутати, що обіцяли виборцям безкоштовний пляж, запропонували спробувати в черговий раз вмовити або примусити "ДТПА" зробити соціальний пляж. Доручили юридичному відділу виконкому перечитати договір і знайти причину, щоб подати до суду. А підприємці, дізнавшись, що питання постане на сесії, написали листа - в черговий раз пообіцяли пускати купатись "організовані групи дітей із шкільних таборів безкоштовно, а пенсіонерів за гривню" (вони обіцяють це регулярно, як тільки насувається загроза втратити пляж).

І ще раніше мова йшла, щоб приватники власним коштом пристосували для відпочинку людей шматок пляжу біля пам'ятника військовому катеру. Але голова депутатської комісії з питань земельних відносин В'ячеслав Сіганевич вказав авторам ідеї, що зробити тут пляж неможливо - немає проїзду для "швидкої" допомоги. А відтак вихід один - відкривати всю територію пляжу для відпочивальників.

І ось "ДТПА" виставила на містобудівній раді архітектурний проект "нового" пляжу. А в ньому... ні слова ні про соціальний, ні про об'єднаний пляжі! Архітектор Дніпровського району Людмила Кириченко обурилася: "Той пляж, який огороджений, в експлуатацію не прийнятий, це самовільне будівництво, тому проектну документацію треба виконувати з урахуванням вільного доступу городян до пляжу". Містобудівна рада рекомендувала "ДТПА" увесь пляж "Юність" зробити безоплатним, а заробляти тільки на атракціонах. Бізнесмени до рекомендацій не прислухалися, тож "новий" проект відхилили.

Чи допоможе це повернути пляж громаді? Пам'ятається, позаминулого року депутати міськради теж дуже турбувалися про доступ городян до пляжу "Юність", навіть створили тимчасову комісію, що знайшла на березі купу самовільно побудованих об'єктів. Депутати давали гнівні інтерв'ю, Володимир Сальдо обіцяв навести порядок... І що? Тай досі нічого...

Наталя Мельникова
Вгору.-10.-05.-2007

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.