on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Музеи Таврии > «Своєї місії музей давно не виконує»

«Своєї місії музей давно не виконує»

Експонати Бериславського районного історичного музею тимчасово переїдуть до районного будинку культури ім. Т. Шевченка. З такою пропозицією директора Херсонського краєзнавчого музею Тетяни Братченко погодилися представники Бериславської райради і райдержадміністрації.
Діяльність музею вже почала ретельно вивчати спеціально створена робоча група райради, на засідання якої й були запрошені представники Херсонського краєзнавчого музею.

- У рамках роботи кластеру «Берислав - студентське місто» ми спробували залучити до співпраці наш музей. Але наштовхнулися на низку серйозних проблем. По-перше, будівля музею перебуває в аварійному стані, і для ремонту необхідні великі кошти. А по-друге, останні роки цей заклад не виконує своєї місії, а його керівник працює там фактично як охоронець, - говорить депутат райради, директор Бериславського педколеджу ім. В. Ф. Беньковського Маргарита Климович. - Проте неможливість приймати відвідувачів зовсім не означає, що працівникам музею можна скласти руки і нічого взагалі не робити. Що їм заважало влаштовувати віртуальні екскурсії, приходити у навчальні заклади, активізувати роботу з дітьми, плекаючи патріотичне ставлення до свого краю? Приміром, я запитала у керівника музею - що ними було зроблено до недавнього відзначення 200-річчя Тараса Шевченка. «Нічого», - почула я у відповідь.

За результатами обговорення питання дирекція Херсонського краєзнавчого музею погодилася з висновками депутатів райради, що будівля історичного музею перебуває у вкрай незадовільному технічному стані і потребує капітального ремонту. Тетяна Братченко зазначила, що з метою збереження національного музейного фонду необхідно провести інвентаризацію експонатів та надала роз'яснення щодо вимог чинного законодавства з переміщення музейних фондів.
З метою вдосконалення науково-дослідницької, культурно-освітньої, експозиційної та масової роботи депутати рекомендували відділу культури РДА розробити проект плану роботи музею, зокрема, передбачивши тематичні виставки, виїзні екскурсії під час оздоровлення та відпочинку дітей влітку в пришкільних таборах району.

- Оскільки по Бериславу вже пішли різні розмови, хочу зазначити, що ми не ставимо за мету звільнити керівника музею або покарати її якимось іншим чином, - додала Маргарита Климович. - Наша мета - посприяти відновленню нормальної роботи закладу, який фінансується з районного бюджету, допомогти впровадити нові форми, вирішити подальшу долю аварійного будинку. Музей району дуже потрібен. І я переконана, що скоро наша спільна робота принесе перші позитивні результати.

Олег Батурін
«Новий день».- №21 (5120).- 22.05.2014.- стр.10

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.