on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини регіону

17.06.2024, 12:25

У Львові проходить виставка “Вас вітає Музей сучасного мистецтва, Херсон 2002-2022”

  До 15 липня у Львівському муніципальному мистецькому центрі триватиме ...
17.06.2024, 12:23

На хустці з колекції українського бренду зобразили роботу, викрадену з херсонського музею

До благодійної колекції шовкових хусток “Викрадене мистецтво” ...
17.06.2024, 12:20

У Словаччині покажуть стрічку "Редакція" Романа Бондарчука, яку знімали на Херсонщині

  23 та 28 червня у місті Кошиці (Словаччина) відбудеться прем’єра ...
> Організації > Театр > Театральна студія “SECRET SOCIETY”

Театральна студія “SECRET SOCIETY”

Театральна студія “Secret Society” запрошує до знайомства!  

Професія вчителя – річ складна. Необхідно не тільки знати матеріал, що викладається, але і уміти його подати. І тут успіх часто залежить від творчого потенціалу вчителя, від його акторських здібностей, від уміння володіти аудиторією. Недаремно говорять, що професії актора і вчителя дуже схожі.  Є цілком певна схожість і між їх завданнями – донести до аудиторії не текст, але думка, наштовхнути на роздуми, створити атмосферу довіри і розуміння.

 З метою розвитку творчих здібностей студентів в Інституті іноземної філології Херсонського державного університету в 2003 році при кафедрі перекладу була створена дослідницька група, що займається пошуком і апробацією актуальних методів викладання англійської мови. Беззмінним керівником і наставником дослідницької групи є Юлія Володимирівна Кищенко, завідувачка кафедрою перекладу.  

Примітна еволюція дослідницької групи: спочатку вона складалася з двох підрозділів, одне з яких займалося теоретичними питаннями методики викладання англійської мови, а друге - постановками творів англійської літератури, що театралізуються, на мові оригіналу. У цей період були поставлені казки англійською мовою і уривок з п'єси Бернарда Шоу "Пігмаліон" (2003-2004 рр.). 

Надихнувшись галасливим успіхом "Пігмаліона", учасники дослідницької групи вирішили не обмежувати себе літературою і "прорубали вікно" в "найважливіше зі всіх мистецтв", тобто кіно. Цей проект запам'ятався глядачам під назвою "TV-show" (2004 р.), основну програму якого склали фрагменти з популярних фільмів.  

Великим сюрпризом для всіх шанувальників кіно став сценічний варіант фільму Люка Бессона "П'ятий елемент" у виконанні групи. Відтепер вона закріпила за собою зоряний статус, і всі з нетерпінням чекали наступної постановки, яка, звичайно ж, стала повною несподіванкою.

Вдало організована рекламна кампанія і афіші, в яких серед учасників спектаклю значилися і викладачі кафедри, тільки підігрівали інтерес публіки. Чи варто говорити, що квитки на мюзикл "The Worst Witches Are The Best Teachers" («Гірші відьми – кращі вчителі», 2004 р.) розійшлися за декілька днів. Охочих побачити це шоу було так багато, що групі довелося виступити кілька разів. Всі три покази супроводжувалися незмінним успіхом і тривалими оваціями глядачів. Важливу роль зіграло і те, що уявлення проходило в стінах Обласного театру ляльок, і глядачі відчували запах куліс, що хвилював, а не звичне повітря учбових аудиторій. Театральна атмосфера вплинула і на самих учасників.

Дослідницька група пройшла "бойове хрещення" на сцені справжнього театру і  стала іменуватися Театральною студією. Незабаром було ухвалено рішення остаточно розділити дослідницьку групу на "академічну", таку, що зберегла за собою назву "Проблемна група", і "театральну", яка тепер називається "Secret Society" ("Таємне суспільство"). У "Secret Society", як і у будь-якого що іншого поважає себе секретного суспільства, є свій герб і гімн, який звучить в кінці кожного уявлення.

У 2005-2006 рр.  Театральною студією створено ще два оригінальні спектаклі – «Сенс життя» і «Назад в СРСР». Динамічні сюжети і блискуча гра акторів зробили обидва шоу неповторними. З останньою постановкою студія їздила на гастролі в м. Ніжин на запрошення Ніжинського державного університету і зібрала аншлаг!

Звичайно ж, варто згадати і про членів цього "Таємного суспільства". Багато хто вже отримав дипломи і відправився в самостійне плавання по хвилях життя, але не забувають про проведені разом радісні миті. З перших же уявлень глядачам запам'яталися сценічні образи, створені І. Поліщук, З. Обревко, З. Козярук, О. Бикової, Е. Черняк,  А. Сербіним, В. Стародубцем, А. Дудкою, З. Мойсєєнко. На благо "Таємного суспільства" продовжують плідно трудитися А. Букалов,  Ю.Залеская, Ю. Норенко, О. Мусийчук і багато інших, які вносять свій внесок до підготовки нових проектів. Режисером театральної студії є завідувачка кафедрою Юлія Кищенко, надихаючи всіх студентів і колег на творчий пошук і подальше вдосконалення.

Наприкінці хотілося б побажати "Таємному суспільству" великої кількості сміливих ідей і можливості їх втілення. Хай ваше суспільство завжди залишається таким же надійним оплотом дружби і творчості!

Напишіть нам листа на e-mail: julliana@ua.fm

Галереї


З театрального життя

Спектакль "Любов і помста..."
2. 04.02.2016 09:52
Редакция_IR5
Татьяна, рекомендуем написать непосредственно на эл. адрес студии: julliana@ua.fm
1. 29.01.2016 12:44
Татьяна
Здравствуйте,мне 16 лет,очень нравится театр,увидела в интернете вашу студию,хочется заниматься.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.