on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

02.07.2020, 09:38

«Смак Херсона»: співробітники Гончарівки знімаються у відеокліпах нового проекту

01.07.2020, 13:48

Історії народів Херсонщини мовою коміксів

30.06.2020, 10:24

На Херсонщині для туристів відкрили два маяки

Все новости

28.11.2016 14:23

Тиждень гуманітарних дисциплін

Вже традиційно  на початку листопада викладачі предметно-циклової комісії «Гуманітарні дисципліни»  організували та провели тиждень комісії.

7 листопада до 80-річчя від дня народження І. Драча та М. Вінграновського та до Дня української мови і писемності викладач української мови та літератури Колеснікова В.К. разом зі студентами нашого закладу організувала та провела «Велике інтерв’ю: Особистість і нація від «А» до «Я»» за участю студентів Херсонського музичного училища під керівництвом Л.Я. Карчак. Творча молодь помандрувала в часі з І. Драчем та познайомилися з творчістю М. Вінграновського.

На заході прозвучали відомі знакові поезії М. Вінграновського та пісні на його слова «Величальна колискова», «Я сів не в той літак» у виконанні студентів музичного училища. Свої творчі здібності продемонстрували студенти І курсу НІМ н – Демченко А., та ІІ курсу НІМ н – Мельниченко О., вокал – Гуцан К. – ІІ НПМ б поклавши на музику поезію Вінграновського «Вас так ніхто не любить. Я один.»

8 листопада викладачі училища мали змогу ознайомитись з особливостями методики «перевернутого» навчання на показовому бінарному навчальному занятті викладачів Колеснікової В.К. та Кузьменка Д.В.

9 листопада в День української мови і писемності викладачі і студенти училища долучилися до загальнодержавного свята і продемонстрували своє єднання на фоні українського слова під час наступних заходів:

- радіодиктант національної єдності (найкращими визначено роботи Басович Д. – І СХ і Мельниченко О. – ІІ НІМ н.)

- презентація інформаційно – іміджевих буклетів для випускників «Прийшов. Побачив. Переміг.»

- літературно-музична вітальня «Найкраще в юні душі передам…» (до ювілею В. Нижеголенко).

9 листопада відбувся турнір із шахів серед студентів училища. У запеклій боротьбі І місце завоював студент ІІІ курсу спеціалізації «ДПМ» Куницький А., ІІ місце – Целінко А. (ІІІ курс спеціалізації «ДПМ»), ІІІ місце – Богун М. (ІІ курс спеціалізації «ВТЗ»).

Серед дівчат І місце виборола студентка Падалка К. (І курс спеціалізації «СХ»), ІІ місце – Коваль Ю. (І курс спеціалізації «НХ»), ІІІ місце – Коваленко А. (І курс спеціалізації «НХ»). Так тримати!

10 листопада відбувся І тур XVII Міжнародного конкурсу української мови ім. П Яцика. Серед шанувальників рідного слова найкращими стали:

І місце - Хан Вікторія – І курс спеціалізації «НПМ»;

Протопопова Тетяна – ІІ курс спеціалізації «ДПМ».

Протягом тижня викладач екології Кривопустова Н.П. продовжила навчальні заняття в іншому середовищі: студенти відвідали Херсонський краєзнавчий музей для ознайомлення з лекцією «Природоохоронні території Херсонщини» старшого наукового співробітника відділу природи Підгайного М.М.

До Міжнародного тижня науки та миру студденти І курсів поринули в творчі пошуки і створили математичні проекти «Математика – це цікаво». 11 листопада викладач математики Якименко Н.М. визначила переможця цього конкурсу. Перше місце присвоєне роботі студентки спеціалізації «ДПМ» Саменко Лізі.

Також протягом тижня в кабінетах комісії та бібліотеці  були оформлені книжково-ілюстровані виставки: «До 80-річчя І. Драча і М. Вінграновського», «До дня української мови і писемності», «До 195-річчя з дня народження Достоєвського Ф.М.», «До 80-річчя В. Нижеголенко». Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.