on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

Туристський марафон

Дводенний крос-похід кардинально змінив уявлення про змагання зі спортивного туризму.

- Зазвичай подібні змагання проводять в одному місці поблизу наметового містечка, – розповідає методист обласного центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Олег Кульчицький. – Нещодавно цей стереотип був зламаний. Обласні змагання, які пройшли в Цюрупинському районі, трансформувалися у дводенний крос-похід. За визначений час з «повною викладкою» треба було здолати піщані арени, болота та ліси Лівобережжя.

На маршрут одночасно вийшли одразу 8 команд з Херсона та області. І всі вони підкорили майже 25-кілометрову дистанцію. Під час захоплюючого марафону на його учасників чекали «сюрпризи» у вигляді водних та висотних перешкод, різних видів орієнтування. Командам за допомогою мотузок та іншого туристського спорядження доводилося долати навісні переправи, вертикальні спуски та підйоми тощо.

- Ініціатором кросу-походу стала заступник директора з навчально-виховної роботи нашого центру Людмила Грабовська. Змагання дали змогу перевірити вміння та навички кращих команд у подоланні природних перешкод, технічну та психологічну підготовку юних туристів до участі у складних туристсько-спортивних походах, – пояснює Олег Кульчицький. – Велике задоволення отримали і тренери команд, які нарівні зі своїми вихованцями пройшли цей маршрут. Усі зійшлися на думці, що такі зма­гання повинні стати традиційними.

Коли були підбиті підсумки, з’ясувалося, що серед призерів є дві команди з Херсона: перше місце – у вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, третє – у команди Центру позашкільної роботи. Друге місце вибороли гуртківці обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді. Як завжди впевнено виступила команда Генічеського Палацу творчості дітей та юнацтва. А відкриттям змагань стала команда Верхньорогачицького Будинку дитячо-юнацької творчості, що замкнула п’ятірку найкращих.

Софія Серебрякова
"Гривна" .- 2008-11-13 (стр. 36)
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.