on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Туризм здатен приносити надприбутки

Туризм здатен приносити надприбутки

Налагодити для цього тісну співпрацю представників відповідного бізнесу та влади ніяк не вдається, принаймні ефективно та в таких масштабах, які відповідали б загальнодержавним інтересам. Україна, і зокрема Херсонщина, наділені унікальними природно-кліматичними умовами, і, здавалося б, сам Бог велів розвивати бізнес, який нарешті озолотив би цю благодатну територію. Втім, наважуються вкладати інвестиції у перспективну туристично-курортну галузь лише одиниці, тож для впевненого її розвитку вкрай бракує цивілізованої інфраструктури та елементарної злагодженості в діях. Попри те, що на теренах Херсонщини регулярно помпезно пропагують місцеві історичні та природні перлини, неосяжні можливості курортного бізнесу, потенціал морського узбережжя, термальних джерел, зеленого туризму, а також численні фестивалі, екскурсійні маршрути.

Але на повну потужність у комплексі ця сфера досі так і не запрацювала. Це, зокрема, констатували під час прес-конференції, присвяченої презентації заходів до цьогорічного Дня туризму, її учасники. Зважаючи на складність нинішньої ситуації у державі та трагічні події на сході, на вже традиційному Таврійському інвестиційному туристичному форумі, який заплановано провести 26-28 вересня в Новій Каховці, вирішили обмежитися діловою частиною та не проводити розважальних заходів, зазначив заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації, начальник відділу розвитку рекреаційно-курорти их територій Сергій Шкарупа. Організатори форуму вкотре хочуть довести широкому загалу учасників та гостей, що саме туризм визрів стати стратегічною галуззю в розвитку регіону.

Важливо, щоб місцеві підприємці відчули потенціал, який можна і потрібно розвивати, а влада нарешті усвідомила, що туризм - не придаток до галузі культури, а набагато ширша за неї та потужніша самостійна сфера. Вкотре привернути до цього увагу і має на меті туристичний форум, який цьогоріч, окрім пленарної частини, включатиме ділові зустрічі, роботу демонстраційних майданчиків, презентації, зокрема, знайомство з об'єктами туристичного кластеру, участь у фестивалі активного туризму та відпочинку «Tavria Fest» та ювілейній XV Міжнародній виставці «Таврійський ярмарок». Серед інших родзинок - запровадження проекту «Молимося за Україну» - інформаційного туру духовного спрямування по видатних храмах. Триватиме також конкурсне онлайн-голосування за ТОП-10 туристичних перлин Херсонщини.

Райдержадміністрації та міськвиконкоми попередньо представили від себе понад 200 пропозицій природних, історико-культурних та архітектурних туристичних об'єктів, самобутніх народних колективів, ремесел тощо. У підсумку відібрано 32 об'єкти, за 10 з яких можна до 25 вересня проголосувати на сторінці «ВКонтакті» в групі «Херсонщина туристична». Підсумки інтернет-голосування будуть оприлюднені наступного дня на турфорумі, а детальніше про принади, яким віддали перевагу, буде видано довідник-каталог «Туристичні перлини Херсонщини». Під час прес-конференції йшлося також про новітні різновиди екскурсійного обслуговування, які ще недостатньо відомі та поширені, втім претендують на оригінальність. Це фото-пікніки - костюмовані під різні епохи, історичні та літературні сюжети екскурсії-фотосесії. Знімальними майданчиками виступають природні ландшафти та історичні місця, якими мандрують туристи.

Окрема туристично-мистецька акція запланована на 19-20 вересня на о. Джарилгач у Скадовському районі. Розрахована вона на участь фотохудожників, майстрів стріт-арту, ленд та боді-арту. Арт-туристичні стежки вже випробувані на теренах Старої Збур'ївки та Геройського Голопристанського району. В цілому планів та творчих задумів достатньо, аби привнести в галузь інновації, сучасний дух та особливий стиль. Головне, що й місцеві туроператори нарешті зацікавилися туристичними мандрівками безпосередньо Херсонщиною. І за бюджетом дешевше, а отже, більше клієнтів можна залучити, і регіон, як з'ясовується, доволі багатий на унікальні місця.

Олена Нечипуренко
«Новий день».- №38 (5137).- 18.09.2014.- стр.24

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.