on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новини регіону

06.07.2024, 00:02

На міжнародному кінофестивалі в Ірландії покажуть стрічку “Редакція”

  12 липня на міжнародному кінофестивалі  “Galway ...
05.07.2024, 23:56

На війні загинув письменник із Херсонщини Василь Паламарчук

  3 липня на східному напрямку в бою поліг військовий із Херсонщини ...
05.07.2024, 23:46

З народної у заслужену: колаборанти з Херсонщини Рубльова та Максимов отримали звання від РФ

  У Кремлі колаборантам із Херсонщини Ружені Рубльовій та Євгену ...
Всі новини

04.05.2017 10:43

Творчий звіт Іванівського району

28 квітня 2017 року відбувся звітній концерт творчих колективів Іванівського району, який проходив в рамках обласного огляду аматорського мистецтва «Барви Таврійського краю».

У концертній програмі взяли участь творчі колективи із 9 клубних закладів, районного Будинку культури та дитячої музичної школи. Програма тривала 2 години, в ній взяли участь 23 аматорських колективи із загальною кількістю учасників 146, із них 9 – дитячих колективів (в них 70 учасників). У творчому звіті показались: 5 – вокальних ансамблів, 5 ансамблів народної пісні, 5 малих форм, 5 хореографічних колективів, 1 театральний, 1 музичного жанру та 1 фольклорний, 3 читці та 3 солісти.

Захід розпочався перед будівлею РБК вітальною піснею та хореографічною постановкою. Далі - продовжився виставкою декоративно-ужиткового мистецтва у фойє установи. На виставці були представлені вироби майстрів-умільців з 8 клубних закладів.

Концерт розпочався українською народною піснею «Ой, роде, наш красний» у виконанні Л.Савченко (Трохимівський СБК), що дало хороший старт для подальшого розвитку концерту. Саме дійство було насичено українськими народними та сучасними піснями, патріотичними віршами, дитячими хореографічними номерами та музичним мистецтвом. Під час концерту у виконанні диктора О.Кролівецької (Дружбівський СБК) лунали вірші І.Драча. Режисером були підібрані вдалі віршовані заставки перед художніми номерами. Захід закінчився «Піснею на добро» у виконанні гурту «Таврія» РБК (кер. В.Гетало), у фіналі на сцену вийшли всі учасники дійства з українськими рушниками, державними прапорами та кульками жовтого і синього кольорів в руках.

Добре враження справили виступи дитячого вокального колективу «Співаночки» та жіночого вокального колективу «Калинонька» Воскресенського СБК (кер. І.Бузган). Приємне враження залишив дует «Сімейна історія» Шотівського СБК. На високому рівні відбувся виступ фольклорного колективу «Горлиця» Українського СБК (кер. А.Миколюк) та ансамблю народної пісні «Берегиня» РБК (кер. Л.Карагін). Найбільше вразили глядачів виступи чоловічого тріо «Козаки» та вокального гурту «Таврія» районного Будинку культури (кер. В.Гетало). Дещо статичними були виступи дівочого ансамблю «Маків цвіт» Новодмитрівського СБК (кер. О.Ємельянова), співочого колективу «Смерічка» Трохимівського СБК (кер. В.Левун), ансамблів народної пісні «Степовичка» Н.Василівський СБК (кер. Ф. Місяць) та «Вербиченька» Благодатненського СБК (кер. Н.Головко).

Актуальний репертуар використовували читці О.Кролівецька (Дружбівський СБК) та Л.Подус (Шотівський СБК), які показали свою майстерність на достатньому рівні. Учасники театру веселих мініатюр «Порцелянова маска» Шотівського СБК (кер. Л.Подус) додали до звітного концерту краплинку гумору. На ряду з цим учасникам художньої самодіяльності та керівникам колективів театрального жанру бажано більш уважніше підбирати музичний супровід та матеріал для своїх художніх номерів, враховуючи вік та сили учасників, більш ретельніше працювати при підготовці читців.

Хочеться відмітити наймолодшу аматорку сцени серед читців К.Грицишину (Новодмитрівський СБК), що залишила море позитивного настрою у глядачів після свого виступу. 

Хореографія була представлена номерами різного жанру від народної до сучасної хореографії у виконанні танцювального колективу «Крапелька», кер. О.Мосійчук (Нововасилівьский СБК), «Імпульс», кер. І.Бузган (Воскресенський СБК), дитячим танцювальним колективом «Намисто», кер. О.Ткачева та старшою групою танцювального колективу «Мозаїка», кер. О.Ємельянова (Новодмитрівський СБК). Хочеться відмітити керівників хореографічних колективів, які не маючи професійної освіти, намагаються розвивати жанр та долучати мешканців до мистецтва танцю. Хочеться побажати, щоб художні номера були більш насичені рухами, був присутній сюжет, а стиль відповідав тому чи іншому направленню.

Творчій групі з підготовки звітного концерту бажано звернути увагу на культуру сцени, вбрання учасників художньої самодіяльності, правильність побудови концерту відповідно до законів драматургії, відбір художніх номерів та використання інноваційних технологій.Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.