on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Новости региона > У Херсоні розпочався проект "Коли книги оживають"
Все новости

19.09.2019 14:12

У Херсоні розпочався проект "Коли книги оживають"

Проект "Коли книги оживають". В його рамках у Херсонській міській дитячій бібліотеці №4 презентували фільм, в якому знялися актори-аматори різного віку. 

Фільм "Поки Гоголь спить" - перший пілотний у рамках проекту "Коли книги оживають". Знімали його близько двох тижнів у різних локаціях міста за участю херсонських школярів, - говорить журналістка та ініціаторка проекту Анна Коробова:

"Чому виник цей, тому що є бажання працювати з дітьми і є досвід роботи у журналістиці понад 14 років. Тому ми думали, як це можна поєднати і вирішили, що це ідеальна для нас форма. Зібрали дітей різної вікової категорій, зовсім незнайомих. Одразу ж зпрацювались всі, одразу вжились у ролі. Було цікаво, і дітям було цікаво, але складно, було дуже спекотне літо, але вони тримались як справжні актори. Я думаю, цей проект "Коли книга оживає" продовжиться, тому що і дітям, і нам, і батькам сподобалось працювати".

Фільми проекту створені за мотивами книжок, які діти вивчають у школі, щоб за допомогою творчої співпраці зацікавити дітей читанням. Це сучасне переусвідомлення класичних сюжетів, - говорить сценаристка та ініціаторка проекту Олена Протопопова:

"Ми дуже хотіли справді оживити улюблені книги, які діти читають у школі, на уроках літератури. Щоб діти більше читали і це їм було цікаво. Ми дуже любимо знімати дітей і хочемо, щоб творче життя у Херсоні розвивалося. Так само, як і у великих містах. Таких як Київ, Одеса. Можливо, у нас немає своєї власної кіностудії, але ми до цього прагнемо, у нас великі амбіції. І ми справді хочемо, щоб творчі діти у Херсоні мали можливість реалізуватися".

На презентації були присутні педагоги херсонських шкіл. Викладачка української мови та літератури Ольга Акуліна говорить що така робота може урізноманітнити процес вивчення літератури:

"Не секрет, що наші діти дуже мало читають. я впевнена, щоб вжитись в роль треба багато прочитати. Було б добре, щоб  діти показали це у своєму класі, щоб зацікавити своїх друзів".

Письменник і журналіст Анатолій Марущак говорить, що сучасні діти перестали читати і з часом ця проблема стає гострішою:

"Проблеми з читанням все більше і більше. Це вже психологічна проблема. Мало читають, мало цікавляться. Як залучити? Через гру. Діти люблять гратися. Щоб бути самим цікавим, треба обов’язково читати. Телебачення це споживацька річ. Тобі дали поїсти, ти проковтнув, а тут треба приготувати".

Зараз триває робота над сценарієм для наступного фільму за творами українських класиків.

Джерело інформації: Газета "Вгору"

Відео за посиланням





Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.