on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Новости региона > У херсонській бібліотеці запрацював історико-культурний блог «КраєЗнавець»
Все новости

07.05.2020 12:48


У херсонській бібліотеці запрацював історико-культурний блог «КраєЗнавець»

На сайті Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова розпочав роботу новий історико-культурний блог «КраєЗнавець».

Блог висвітлює цікаві факти з минулого і сьогодення, знайомить з природними багатствами та туристичним потенціалом таврійського краю. Він складається з семи рубрик, а саме: «Цікаве краєзнавство», «Краєзнавчий відеолекторій», «Мистецький простір», «Екскурсії містом», «Книжкова полиця», «Дивовижні місця Херсонщини».

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

У рубриці «Цікаве краєзнавство» можна знайти маловідомі факти про людей, які мешкали або були пов’язані з Херсонщиною, дослідження окремих сторінок історії краю. «Краєзнавчий відеолекторій» складається з озвучених освітніх відеороликів, наразі це цикл «Морські історії Херсона». Розділ «Мистецький простір» знайомить з найцікавішими пам’ятниками та оригінальними артоб’єктами Херсонщини, дає можливість побачити, на що здатні уява і руки скульпторів, ковалів, архітекторів та майстрів різних технік.

Рубрика «Екскурсії містом» пропонує інформацію про екскурсійну діяльність бібліотеки. Коли стануть можливими екскурсії, книгозбірня готова запросити всіх бажаючих дізнатися більше про історію міста та його найстаріших районів. Особливо зацікавлять екскурсантів міські легенди, пов’язані зі старим Херсоном та його мешканцями.

«Книжкова полиця» пропонує увазі допитливих читачів найкращі науково-популярні та художні книги краєзнавчої тематики, а також твори авторів, які народилися і працювали в Херсоні. В останній рубриці «Дивовижні місця Херсонщини» – віртуальні подорожі цікавим історичним та природним куточками нашого краю.

Херсонщина – унікальний і дивовижний край! І хоча так можна сказати практично про будь-яку область України, але саме на блозі «КраєЗнавець» кожен в цьому переконається. Інформація, яка розміщується на його сторінках, буде цікава не тільки мешканцям області, а й гостям нашого краю.

Джерело інформації: Газета "Вгору"

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.