on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.01.2021, 13:46

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей"-2021

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

> Темы > Музыка > Музыкальное образование на Херсонщине > У Новій Каховці народжуються зірки


У Новій Каховці народжуються зірки

«У настільки важкий для країни час організувати такий захід - це подвиг», - зізналася старший науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України, мистецтвознавець Валентина Кузик. Відкриття чотирнадцятого Міжнародного конкурсу академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!», який наприкінці травня традиційно проводився у Новій Каховці, зібрало чимало учасників, гостей свята і глядачів. Незважаючи на трагічні події на сході України, на окупацію Криму, цього разу конкурс зібрав навіть більше учасників, ніж торік - зазначили організатори. Конкурсанти приїхали звідусіль: з Кривого Рогу і Харкова, Одеси і Миколаєва, Старого Криму і багатьох районів Херсонщини, Ізраїля і Панами. Проте політична ситуація таки далася взнаки: вперше за багато років серед учасників не було представників Росії.

Значно розширилися у цьому році і номінації конкурсу - до звичних уже піаністів і композиторів приєдналися вокалісти, струнники, народники, духовики, ансамблі. Але головною тут була і залишилася класична фортепіанна, камерна і симфонічна музика. «Ця музика - найсвітліша і найсокровенніша, в ній закладений сам дух боготворчості», - зазначила творчий президент конкурсу, композитор Любов Працюк.

- Я вже вшосте приїжджаю на МКАМЮ «Vivat, Musica!» і завжди отримую величезне задоволення. Адже діти тут співають та грають від душі і серця, - підкреслила член журі, композитор, музикознавець, кандидат мистецтвознавства, доктор філософії Богдана Фільц.

- Дуже важливо, що конкурс в цьому році відбувся, що не перервали його труднощі і нестабільна ситуація в державі, - додала Валентина Кузик. - В Україні багато заходів - конкурсів, концертів - було відмінено. Тож новокаховчан, котрі доклали максимум зусиль задля того, щоб «Vivat, Musica!» відбулася, можна назвати справжніми героями. Нова Каховка довела, що духовність і культура для неї - понад усе!

- Без сцени, без глядачів, без таких конкурсів зірки не народжуються, - зазначила спонсор заходу, директор центру «Богдан» Ірена Лепень. - Тому всім учасникам я бажаю якомога більше оплесків, адже зірки без оплесків жити не можуть!

Олег Батурін
«Новий день».- №24 (5123).- 12.06.2014.- стр.18

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.