on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2018, 17:01

Январь 2018

Снег идет, снег идет. К белым звездочкам в буране Тянутся цветы герани За оконный переплет. Снег идет, и всё в смятеньи, Всё пускается в полет, — Черной лестницы ступени, Перекрестка поворот. Снег идет, снег идет, Словно падают не хлопья, А в заплатанном салопе Сходит наземь небосвод. Словно с видом чудака, С верхней лестничной площадки, Крадучись, играя в прятки, Сходит небо с чердака. Потому что жизнь не ждет. Не оглянешься — и святки. Только промежуток краткий, Смотришь, там и новый год. Снег идет, густой-густой. В ногу с ним, стопами теми, В том же темпе, с ленью той Или с той же быстротой, Может быть, проходит время? Может быть, за годом год Следуют, как снег идет, Или как слова в поэме? Снег идет, снег идет, Снег идет, и всё в смятеньи: Убеленный пешеход, Удивленные растенья, Перекрестка поворот. Б.Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

23.01.2018, 13:34

Херсонщина развивает внутренний туризм

В наступающем году один из самых молодых и вместе с тем самых крупных Национальных ...
23.01.2018, 13:15

Куди піти у Херсоні на вихідних

23.01.2018, 11:36

У Херсоні навчатимуть бути громадським діячем

> Новости региона > У обласному онкодиспансері відкрилася виставка Марії Гусак
Все новости

04.08.2017 13:06

У обласному онкодиспансері відкрилася виставка Марії Гусак

У виставковій залі обласного онкодиспансеру в рамках реабілітаційного проекту «Галерея життя» відкрилась виставка робіт вихованців народної самодіяльної студії декоративного мистецтва Новотроїцького Центру культури та дозвілля «Сиваський віночок».  До уваги пацієнтів та персоналу цього медичного закладу було представлено близько 40 цікавих та колоритних робіт дітей – учасників студії.  Про це повідомляє обласний Центр народної творчості.
Керівник цього творчого колективу – відома на Херсонщині та за її межами майстриня, заслужений майстер народної творчості України Марія Гусак.
Студію було створено у 1986 році. За 30 років своєї діяльності Марія Михайлівна випустила багато творчої та талановитої молоді. Поряд зі своїми дітьми до мистецтва декоративного розпису долучались і їх батьки та рідні. І ось уже ряди вихованців «Сиваського віночка» поповнились і дорослими учасниками. Майстриня передала своїм учням всі секрети мистецтва народного розпису, і тепер вони використовують свої вміння не тільки на картинах, а й при оздобленні посуду, дерев’яних виробів, речей вжитку та настінних панно. Одним з лейтмотивів у мальовничих роботах була тема любові та родинного зв’язку. На багатьох картинах у характерній манері зображені пташки у парі або з пташенятами. Це і дало назву виставці «Родина».
Розповідь майстрині про творчі надбання вихованців студії захопила глядачів, зустріч пройшла у душевній атмосфері цікавого спілкування, було багато запитань, порад, коментарів. Було і багато бажаючих придбати щирі та яскраві дитячі роботи у свої художні колекції.
Особливо вразило публіку знайомство з маленької учасницею студії 9-річною Яною Тимошенко та її мамою, яка теж стала малювати поряд з дочкою під керівництвом Марії Михайлівни. Їх роботи, як і творчість всіх студійців наповнені граціозною мелодією ліній, гармонійним багатоголоссям кольорів і барв та глибокою пошаною і любов’ю до традицій народного мистецтва.

Працівники Херсонського обласного Центру народної творчості подякували дирекції Новотроїцького ЦКД за сприяння у організації виставки та адміністрації і персоналу обласного онкодиспансеру за те, що залучаючи до співпраці людей мистецтва, вони рятують і лікують не тільки тіла, а й душі.

У обласному онкодиспансері відкрилася виставка Марії Гусак

У обласному онкодиспансері відкрилася виставка Марії Гусак

У обласному онкодиспансері відкрилася виставка Марії Гусак

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.