on-line с 20.02.06

Арт-блог

24.11.2021, 16:03

Сергій Жадан "Перші дні листопада"

Перші дні листопада. Вона спить у порожній кімнаті, в чужому ліжку. А він думає: чуже місто, чужа кімната — як я її тут залишу? Третя по обіді. Суха осінь. Посиджу, доки вона спить, заговорюючи постійно. Світло таке легке. Вона четвертий день у дорозі. Хай їй хоча би тут буде спокійно. Якщо буде потрібно — поправлятиму ковдру. Якщо буде холодно — причинятиму вікна. Спробую перехитрити її застуду невиліковну. Я сам усе це вигадав, вона ні в чому не винна. Як я її залишу? Незабаром почнеться вечір. Швидко стемніє, повітря остигне. Краще вже охоронятиму її речі. Краще вже грітиму її стигми. Раптом, коли я піду, ріки затоплять кімнату, раптом птахи почнуть битися в стіни, раптом дерева обступлять її й поведуть на страту, раптом сусіди почнуть рвати тіло її на частини, раптом, щойно я вийду, вона забуде про мене, раптом забуде все, що говорила до цього, раптом серце її, золоте й шалене, буде битись тепер для когось чужого. Хай спить. ...

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

29.11.2021, 12:08

Херсонщина у Національному реєстрі рекордів України

29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

29.11.2021, 10:29

Известная херсонская художница Венера Такаева отмечает юбилей

> Темы > Театр > Из театральной истории Херсона > У декана есть двойник!

У декана є двійник!

Декан факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України та артист театру імені Миколи Куліша Микола Левченко був приємно здивований, коли на власне 50-річчя колеги та друзі познайомили його з двійником. Вираз обличчя, статура і навіть одягнений як ювіляр маленький чоловічок дійсно мало чим відрізняється від шанованого Миколи Григоровича. От тільки мовчазніший і... зроблений із дерева.

Друзі та колеги — Ольга Гоноболіна, Тамара Шумаріна, Борис та Тетяна Чуприни — на перше півстоліття подарували Миколі Левченку його копію — бутафорську ляльку з вмонтованим механізмом, який дає змогу брати участь у виставах.
— Я відчував, що від своїх друзів отримаю на ювілей якийсь дуже оригінальний подарунок. І от театралізована вистава на мою честь: танці, музика й шалене для мене здивування
— на сцені з'являється ще один Микола Левченко, — ділиться враженнями власник двійника.
«Папа Карло» ляльки, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва ХДУ, член Національної спілки художників України, головний художник обласного театру ляльок Ольга Гоноболіна зізнається, що ідея зробити двійника виникла спонтанно.

— Разом зі студентами готували концертні номери для привітання Миколи Григоровича. І на одній з репетицій до мене звернулися ляльки з запитанням: чому в драмтеатрі актор Левченко грає, а в нас — ні? За кілька днів у бутафорському цеху лялькового театру маленький Левченко уже чекав на свій дебют, — зізнається вона.
Самому ж ювілярові іграшка сподобалася, щоправда, ще не вирішив, чи даватиме її для вистав.
—Свого двійника збергігаю вдома. Якщо Ольга Чарльзівна (Гоноболіна. — Авт.) влаштовуватиме персональну виставку своїх ляльок — відмовити не зможу й на кілька днів дам. А щодо участі Левченка-молодшого у театральних виставах ми з ним порадимося.

Вадим ЛУБЧАК.
Новий день.-02.07.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.