on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новости региона

16.09.2019, 14:15

«Кронау-Fest»: у Високопіллі пройшов масштабний етно-фестиваль

12.09.2019, 11:57

Як Херсон святкуватиме свій День народження

11.09.2019, 11:43

У ККЗ "Ювілейний" проходить показ фільму "Заборонений"

> Темы > Театр > Из театральной истории Херсона > У декана есть двойник!

У декана є двійник!

Декан факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України та артист театру імені Миколи Куліша Микола Левченко був приємно здивований, коли на власне 50-річчя колеги та друзі познайомили його з двійником. Вираз обличчя, статура і навіть одягнений як ювіляр маленький чоловічок дійсно мало чим відрізняється від шанованого Миколи Григоровича. От тільки мовчазніший і... зроблений із дерева.

Друзі та колеги — Ольга Гоноболіна, Тамара Шумаріна, Борис та Тетяна Чуприни — на перше півстоліття подарували Миколі Левченку його копію — бутафорську ляльку з вмонтованим механізмом, який дає змогу брати участь у виставах.
— Я відчував, що від своїх друзів отримаю на ювілей якийсь дуже оригінальний подарунок. І от театралізована вистава на мою честь: танці, музика й шалене для мене здивування
— на сцені з'являється ще один Микола Левченко, — ділиться враженнями власник двійника.
«Папа Карло» ляльки, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва ХДУ, член Національної спілки художників України, головний художник обласного театру ляльок Ольга Гоноболіна зізнається, що ідея зробити двійника виникла спонтанно.

— Разом зі студентами готували концертні номери для привітання Миколи Григоровича. І на одній з репетицій до мене звернулися ляльки з запитанням: чому в драмтеатрі актор Левченко грає, а в нас — ні? За кілька днів у бутафорському цеху лялькового театру маленький Левченко уже чекав на свій дебют, — зізнається вона.
Самому ж ювілярові іграшка сподобалася, щоправда, ще не вирішив, чи даватиме її для вистав.
—Свого двійника збергігаю вдома. Якщо Ольга Чарльзівна (Гоноболіна. — Авт.) влаштовуватиме персональну виставку своїх ляльок — відмовити не зможу й на кілька днів дам. А щодо участі Левченка-молодшого у театральних виставах ми з ним порадимося.

Вадим ЛУБЧАК.
Новий день.-02.07.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.