on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > У Херсоні відбувся перший тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів"

У Херсоні відбувся перший тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів"
 

Україна в цілому та Херсонщина зокрема мають великий потенціал для розвитку туристично-рекреаційного бізнесу, який у всьому світі є однією з найприбутковіших галузей. Саме тому важливими для країни є проведення фестивалів з метою розширення та подальшого розвитку міжнародних та культурних зв'язків, інформаційного обміну про туристичні подорожі, популяризації туристичних можливостей рекреаційних зон України. 1-й тур 3-го Міжнародного фестивалю туристичних фільмів "Вітер мандрів", який був створений саме з цією метою, 26 та 27 вересня Херсонщина приймала у себе. На регіональному рівні його проводили та організовували Управління з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації, Координаційна рада з питань туризму при управлінні та ХОДТРК. Раніше один з турів 2-го фестивалю проводився в Івано-Франківську. А тепер фестиваль розширив географічну зону проведення: 2-й тур нинішнього фестивалю буде проводитись у Трускавці, 3-й тур - у Криму та на Київщині. 4-й заключний тур відбудеться у Києві (у березні - квітні 2002 року).

У перший день було показано фільми-переможці минулих фестивалів, а у другий - нинішні конкурсанти - це більш ніж 20 фільмів з різних областей України. Херсонщина представила 3 фільми - "Острів Білогрудів" (ХОДТРК), "Херсонщина туристична" (КВП "Уніон"), "Джарилгач" (ХОДТРК) та дві телепрограми "Шлях до успіху" (ХОДТРК) про проблеми туризму. Всі вони після перегляду журі фестивалю потрапили до фінального туру у Києві.

Фестиваль слугує не тільки засобом творчого обміну, демонстрацією туристичних можливостей нашої країни, але і своєрідним камінчиком у створенні позитивного іміджу України. Адже багато фільмів, знятих українськими кінематографістами, бачили на різних фестивалях за кордоном. І хоча у технічному плані ми дещо поступаємось зарубіжним туристичним фільмам, але, за словами керівника прес-служби Ніни Богомол, в наших фільмах є душа, емоції. І хоча з кожним роком тематика та професійність фільмів-конкурсантів зростає, все ж таки не вистачає, як каже кінорежисер Лев Удовенко, фільмів про дитячий туризм, сімейний туризм та зелений туризм. Отже, у всіх бажаючих є шанс зняти найкращий та найцікавіший фільм, який потім отримає найвищу нагороду "Гран-прі фестивалю" або буде переможцем в інших номінаціях та в якості приза отримає статуетку, зроблену з коштовного каміння (на фото). А спонсори подарують переможцям путівки.

Оксана Сидоренко
«Херсонський вісник».- 11.10.2001
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.