on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

Де здійснюються дитячі мрії

08.09.2005

Чи знаєте Ви про що мріє Ваша дитина? Що вона бажає робити у вільний час. Де їй цікаво, в якому колі вона обирає собі друзів? Чи є поряд людина, педагог, наставник, майстер свого діла, в якої є чому навчитися?
В пошуках відповіді на це запитання, спробуємо завітати до Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості. Це учбово-виховний заклад, який працює за чотирма направленнями: декоративно-прикладне мистецтво, туризм і краєзнавство, екологія, психологія, економіка, хореографія, вокал, драматичне мистецтво.

Тут ви зустрінетесь з талановитими, досвідченими педагогами: Мальчевська Г.А., Якуба С.В. Лункова, Н.А. Орлова, В.В. Усатюк Г.Є. Це люди, які виховали не одне покоління гуртківців та керівників гуртків.
Вони допомагають дітям розкрити творчі здібності, наблизитись до багатства хореографічного мистецтва в органічному зв'язку з історією та культурою народу, розвити почуття прекрасного засобами танцю та музики.
У цьому році зразкові колективи Центру "Радість", "Віночок ", "Райдуга", "Едельвейс - учасники конкурсів "Світ талантів", "У слов'янському колі" отримали Гран-при , вони постійні учасники і призери Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної пісні та танцю "Оберіг".

Шанувальники вокального мистецтва добре знайомі з творчістю вокально-хоровою студією "Унісон". На заняттях у студії діти оволодівають не тільки вокально-хоровими навичками, а також навичками сценічного руху та основ хореографії, знайомляться з історією мистецтва, його кращими взірцям. Колектив та його солісти є переможцями вокальних конкурсів "Карусель мелодії", "Жайвір степу", "Кришталеві нотки", "Маленькі зірки".

За роки діяльності керівники колективів виховали кілька поколінь творчої молоді, багато випускників продовжують вдосконалення набутих навичок у середніх та вищих спеціальних навчальних закладах міста та країни, пропагують хореографічне мистецтво за межами України.
Творчі колективи Центру дітей та юнацтва є постійними учасниками святкових заходів, що проводять міськвиконком та управління культури міста та області, отримують чисельні подяки від багатьох закладів та підприємств, яким надають шефську допомогу.
Туристсько-краєзнавчий відділ залучає підлітків до активної діяльності і до вивчення історії рідного краю.

В відділі народних ремесел, діти навчаються майстерності рукоділля.
Еколого-природничий відділ, який керує екологічною роботою в місті.
Сьогодні при еколого-природничому відділі існує - міська дитяча громадська екологічна організація "Ластівка" (кер. Василенко Л.М.). Робота якої пов'язана з постійною екологічної діяльністю, адаптована до потреб і можливостей дітей. Діти члени "Ластівки" організатори і учасники акцій "Лікувальну силу рослин дітям", "Чисте подвір'я - чисте місто", "Дерево -життя", "Здоров'я річок - наше здоров'я", "Відродимо парки", "Ми за здоровий спосіб життя".
Саме в Центрі дитячої та юнацької творчості, ви знайдете досвідчених педагогів, які навчать ваших дітей майстерності і зроблять так щоб здійснилися їх мрії.

Н. ПЕТРЕНКО – методист
Газета «Херсонские известия» 8.09.2005

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.