on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини регіону

14.02.2022, 08:47

VI Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «DANCE-клас»

Положення про конкурс «DANCE-клас» Дитяча громадська ...
12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Дитячий-сімейний туристський клуб "Робінзон"

Дитячо-сімейний туристичний клуб "Робінзон"

 http://www.robinzon.ks.ua/


Дитячо-сімейний клуб «Робінзон» був створений у вересні 1992 року у Цюрупинському Будинку піонерів на базі туристських гуртків. Базовою школою є Цюрупинська спеціалізована школа 1-3 ступеня № 4. Клуб створено з метою: морального, естетичного, фізичного виховання дітей, зміцнення їхнього здоров'я, вивчення природи та історії України, виховання любові до Батьківщини, створення спільності інтересів батьків та дітей, зміцнення сім'ї.


Клуб об'єднує дітей, молодь і дорослих, які люблять відпочинок на природі з активним фізичним навантаженням, з іграми, подорожами з пізнавальним вивченням історії та природи нашого краю. Вік членів клубу не обмежений, обов'язковою умовою є дотримання статуту та законів т / к «Робінзон».
У клубі розвиваються наступні види туризму: пішохідний, водний, лижний, гірський, велосипедний, спортивне орієнтування.
 

Всі туристичні походи, екскурсії, туристичні змагання та інші заходи, що проводяться в клубі переслідують одну мету - гармонійний розвиток особистості дитини: формування її пізнавальних інтересів, розвиток її здібностей, виховання її моральних людських якостей, фізичного розвитку, а головне - виховання любові до своєї Батьківщини.
Головне завдання клубу це виховання гармонії людини з природою. Для цього в клубі існує програма «Пізнаючи у подорожах природу й історію своєї Батьківщини - пізнаєш себе».
Кожен член клубу повинен пройти курс навчання початкової туристичної підготовки (ПТП), куди входять теми: орієнтування по карті і компас, туристичне спорядження та побут, організація харчування в польових умовах, подолання природних перешкод, безпека у поході, перша медична допомога у поході, особиста гігієна туриста, краєзнавча підготовка (вивчення природи та історії рідного краю), техніка пішохідного та водного туризму, фізична підготовка.


Основною формою масової роботи в клубі є походи вихідного дня (ПВД) - найбільш популярна форма активного відпочинку серед дітей та сімей. Пішохідні, водні, велосипедні ПВД по Цюрупинському району та Херсонської області, тренування з техніки туризму та з орієнтування, дають ті необхідні знання, вміння та навички туриста, які дітвора використовує у складних подорожах.


За час роботи клубу було проведено велику кількість туристичних походів: водні походи по Дніпру і Нижньодніпровським плавням, пішохідні походи по Криму та Херсонській обл., гірські по Кавказу, лижні по Карпатам, велосипедні по Цюрупинському району. Дітлахи підкорили найвищу гору України - Говерлу 2061м, найвищу гору Криму - Роман-Кош 1545 м. Ми постійно беремо участь у щорічному обласному конкурсі «Краща Туристична подорож року», що проводиться Херсонським обласним центром туристично-краєзнавчої творчості молоді. Неодноразово ставали переможцями і призерами даного конкурсу. У гуртках «Юний турист» і «Пішохідний туризм», а також у школі початкової туристичної підготовки займаються понад 60 дітей.
Велика увага у клубі приділяється пропаганді здорового способу життя. Протягом року у клубі проводиться ранкова фізична зарядка, оздоровчий біг по лісу. При клубі проводяться заняття бардівської пісні, вечори поезії.


Один з напрямків роботи клубу - сімейний туризм. Розвиваючи сімейний туризм, ми переслідуємо головну мету в тому - щоб у родині була спільна справа, загальне дозвілля цікаве і для дітей і для батьків. І тоді виникає саме головне в родині - душевний контакт. У спільних заняттях та туристичних походах не тільки батькам відкриваються характер сина чи доньки, а і діти краще пізнають своїх батьків. Дитина пізнає складний духовний світ дорослих, глибину їхніх думок і переживань, вчиться чуйному і дбайливому ставленню до людей. Спільно з Цюрупинським центром соціальних служб для сім'ї та молоді ми щомісяця проводимо у нашому лісі туристичні ПВТ. Діти і дорослі проходять по стежці здоров'я від 5 до 15 км, вчаться туристичним вмінням і навичкам.

Щорічно на мальовничому березі Цюрупинської Конки або Дніпра проводимо туристичний зліт «Тато, мама, я - туристична сім'я», де сім'ї змагаються на туристичній смузі перешкод, демонструючи спритність, силу, безстрашність, туристичні вміння та навички, те, чого навчилися на заняттях і ПВТ. А головне - отримуємо стільки емоцій, такий заряд енергії, радості від спілкування з природою і один з одним, що це дає нам можливість довго протистояти суворим буднях нашого життя.


Заняття туризмом змушує людину займати активну життєву позицію, привчає її до самостійності, до стійки подолання життєвих труднощів і природних випробувань, дисциплінованості і колективізму, до наполегливості та наполегливості в досягненні поставлених цілей. Самі вірні та надійні друзі здобуваються у туристичних походах. Немає нічого краще, ніж провести разом з друзями свій вихідний день або відпустку на лоні природи, яка щедро дарує нам свою неповторну красу: заходи і світанки, велич гірських зламів, чуйну тишу лісу, чистоту річок та озер. За все це ми і любимо туризм. І недарма девізом нашого клубу стали слова великого географа і мандрівника М. М. Пржевальського: «Життя прекрасне тим, що можна подорожувати».

 

 

Галереї


Карпати-2005

Крим-2007

Ельбрус

Кавказ-2007

Джарилгач 2008

Кавказ-2008

Камчатка-2008

Острів Джарилгач

Херсон - Асканія-Нова

Крим

Стажування в США

Говерла-Драгообрат 2009

Річка Чусова - Урал

Джарилгач - 2010

Кінбурнська Коса - 2010

Новини

29.01-09.02.2010 – путешествие по Украинским Карпатам
3. 27.03.2009 21:38
Нишкур Татьяна

Жду встречи с вами, Николай!

2. 19.02.2009 16:04
Николай

Спасибо за предложение о сотрудничестве. Все Робинзоны - братья, поэтому будем объединяться и помогать друг другу.

Как мало нам для счастья нужно...
Как мало нам для счастья нужно –
Уединения в тиши,
Святой огонь, святая дружба -
Вот светлый праздник для души.
Как мало нам для счастья нужно –
Чтобы в палатку, как в кровать,
Нам кофе утреннего кружку
Могли б когда-нибудь подать.
Как мало нужно нам для счастья –
Лишь понимание друзей
И их незримое участье
В судьбе издерганной твоей.
Для счастья нужно нам так мало –
Хотя б на миг, хотя бы раз
Чтоб потрясло, чтоб помотало,
А после приютило нас.
Для счастья нужно так немного -
В дороге чувствовать душой
Тепло друзей, улыбку Бога,
Любая трудная дорога
Тогда покажется простой.
Как мало нам для счастья нужно –
Не воровать, не предавать
И кофе утреннего кружку
В холодный спальник подавать.
Нам в городах бывало душно,
Да вот, казалось бы, всего -
Как мало нам для счастья нужно,
Как много нужно для того,
Чтоб мало требовать для счастья:
Назло дождям или ветрам
Друзей незримое участье
И кружка кофе по утрам...
 
 Желаю Вам счастья в работе м в жизни.добра и любви,а также новых путешествий.
С уважением "Робинзон" из Херсонщины Шумбасов Николай.
1. 13.02.2009 21:43
Инна Роб

Уважаемые тезки, с радостью познакомимся с Вами поближе, смотрите о нас на www.robinzon.kiev.ua Буду рада сотрудничеству, Инна Роб, тед.  8044 2276280 

По возвращению из Карпат руководитель клуба "Робинзон" Николай Шумбасов выйдет на связь. :-)


 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.