on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Туризм, відпочинок, розваги > "Водний лабіринт" > ЄС оголосів найкращі Українські підпріємства з протідії діскрімінації та Поєднання роботи та сім'ї

ЄС оголосив найкращі українські підприємства з протидії дискримінації та поєднання роботи та сім’ї

10 листопада, Київ – рівне представлення жінок та чоловіків у керівництві, гнучкий графік роботи для працівників з дітьми, фінансова допомога на лікування дитини, страхування та спеціальні заходи для родин співробітників, забезпечення дитячими садками, попередження сексуальних домагань на робочому місці та відсутність дискримінаційних умов при прийнятті на роботу - існуючі практики українських підприємств, які були сьогодні нагороджені в рамках конкурсу «Рівні можливості: найкращий роботодавець 2011».

Понад 60 українських підприємств взяли участь у конкурсі цього року, щоб продемонструвати практики забезпечення рівності співробітників. Конкурс вже другий рік поспіль організовує проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації праці та Європейської Бізнес Асоціації.

За підсумками конкурсу в кожній із чотирьох категорій в залежності від кількості працівників у компанії переможцями стали АТ «СКФ Україна», Британська Рада в Україні, Ernst & Young – Україна, «Водний Лабіринт».

«Основна мета конкурсу - стимулювати українські компанії до забезпечення рівності жінок та чоловіків на робочому місці. Ми хочемо показати, що успіх компанії не залежить від статей працівників. Як жінки, так і чоловіки хочуть та мають право проводити час зі своїми дітьми і реалізуватися в професійному житті», - зазначає Рік Флінт, керівник проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент».

Спеціальну категорію «Найкраще підприємство для родини» отримали ТОВ «НІБУЛОН» та Ernst & Young – Україна.

«У 2010 році з метою створення середовища, в якому жінки могли б якнайповніше розкрити свій потенціал, було впроваджено «Програму підтримки співробітниць, що мають дітей до 14 років», основними елементами якої є можливість використати одну годину протягом робочого дня (п'ять годин на тиждень) на свій розсуд, гнучкий робочий графік, додаткову оплату днів у зв'язку із відсутністю на роботі через хворобу дитини тощо», - Марина Захар'їна, директорка кадрового департаменту Ernst & Young – Україна.

«Забезпечуючи фінансову стабільність та соціальну підтримку материнства та сім’ї, усуваючи першопричини дискримінації за ознакою статі, ми забезпечуємо не лише ефективність роботи наших працівників, а й успішність галузі в цілому», - пояснює існуючі заходи для підтримки родини Лариса Бурик, заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН».

Фіналістами конкурсу стали Майкрософт-Україна, МакДональдз Юкрейн лтд, PwC Україна, НГО Всеукраїнський центр правової допомоги «Громадський Захисник», ТОВ «Вікторія Верітас», ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», ТОВ «НІБУЛОН» , Ресурсний центр ГУРТ, ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» та ТОВ «БДО».

«Нам приємно бути у фіналі цього конкурсу, оскільки рівні права та можливості для чоловіків та жінок є невід’ємною частиною корпоративної культури PwC. Ми запрошуємо працювати не чоловіків чи жінок - нашими співробітниками стають перш за все таланти, і ми надаємо значну підтримку в їх особистісному та професійному розвитку», - коментує свій успіх один з фіналістів конкурсу, В’ячеслав Власов, партнер PricewaterhouseCoopers Україна.

«За 16 років нашої діяльності ми зрозуміли, що для прийняття дійсно якісних рішень ми маємо створити можливості для всіх працівників організації вільно висловлювати свою точку зору, жодним чином не дискримінуючи їх. Вважаємо це однією з головних своїх конкурентних переваг», - коментує свою перемогу бронзовий призер конкурсу в категорії «Компанії з кількістю працівників менше 20» Сергій Іванюк, Голова Правління Ресурсного центру ГУРТ.

За результатами дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua1, кожна п'ята пропозиція на ринку праці України містить вимоги щодо статі кандидата. У 2011 році в 10,9% вакансій роботодавці віддавали перевагу чоловікам, а 8,2% - жінкам. Кількість вакансій для чоловіків на посади вищого менеджменту складає 17,20%, в той час, як подібних пропозицій для жінок вдвічі менше - 8,30%. Найбільше вакансій для жінок у таких сферах як адміністративний персонал, управління персоналом, бухгалтерія та фінанси.

«У сфері IT працює всього близько 30% жінок, і в суспільстві вважається, що IT-технології - це чоловіча справа. Ми ж дотримуємося іншої думки, бо рівність можливостей - це необхідна умова для розвитку потенціалу кращих фахівців, як чоловіків, так і жінок. Саме тому «Майкрософт Україна» підтримує принцип рівних умов у компанії», - зазначила Ганна Підгірна, директор з персоналу компанії «Майкрософт Україна».

«Британська Рада вважає, що послідовна політика рівних можливостей сприяє добрій атмосфері в колективі, приносить довгострокові економічні переваги та є запорукою лояльності працівників до компанії. Британська Рада гарантує рівні кар’єрні можливості для чоловіків і жінок, однакову зарплату та тривалість відпустки. У нас є чітка політика протидії будь-яким проявам дискримінації. Крім того, ми пропонуємо співробітникам додаткові переваги, як-от оплачувану відпустку для батька новонародженої дитини, безвідсоткову грошову позику (наприклад, за сімейними обставинами), святкові заходи для дітей працівників, компенсацію понаднормової роботи тощо», - пояснює Володимир Шейко, менеджер з комунікацій Британської Ради в Україні.

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до Анастасії Троцької, менеджера зі зв'язків із громадськістю проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент», тел: (044) 278 3376 / 288 2726, моб: 095 139 93 52, ел. адреса: pr@cwrights.com.ua

rivnist.in.ua/

 

Інформаційні послуги.

Бажаєте знати все про підприємства Києва? Бути в курсі усіх подій, що відбуваються в компаніях Києва та області, знати всі новини підприємств допоможе інформаційний портал http://kiev.vb.ua/. Саме тут зібрано вичерпну інформацію про бізнес-події столиці України. Тільки перевірені та актуальні дані.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.