on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > "Херсон-то Україна чи Росія?"

"Херсон-то Україна чи Росія?"

У туристичному виставковому салоні «TOUR SALON» у польському м. Познані взяли участь компанії і фірми з понад 200 країн із єдиною метою – поінформувати світ про самобутність і неповторність своїх держав та запросити у гості якомога більше туристів із усіх куточків планети.

Незабутнє враження залишили пісні, що лунали мовами усіх континентів, яскраві барви національних костюмів, танці, обрядові вистави... Цікаво, що народна дипломатія переважно не потребувала перекладачів, спілкування було плідним завдяки щирим посмішкам і взаємному бажанню порозумітися.

Без перебільшення можна сказати, що одним із найпопулярніших центрів виставки був стенд Херсонської торгово-промислової палати. Біля нього найчастіше затримувалися відвідувачі, аби з’ясувати, що то за край – Херсонщина, де він такий є, і чого це вони досі про нього не знали... Поляки, прибалти, араби, африканці, словаки, норвежці, болгари щиро дивувалися, що, полюбляючи туризм і багато подорожуючи світом, вони ще не потрапляли до такого дивовижного краю. Були і смішні, і водночас сумні запитання: «Херсон – то Україна чи Росія?», «Так це Одеса?», «Це у Криму?», «А як ви тепер називаєтесь?», «Яка назва була у вашого міста раніше?» Один чоловік, років 60, спитав: «Чого ж ви стільки часу ховали такий скарб природи?»

Пояснювали, показували на мапі, де ми є, давали змогу переконатися вочевидь за допомогою фільмів, що привезли, та весь час демонстрували на моніторах, яку дивовижну природу отримали у спадок... Декого пригощали херсонськими винами, дарували на згадку сувеніри та інформаційні буклети. А ті, хто мав відеокамери або фотоапарати, залюбки фотографувалися поряд із добрими і трохи кумедними ляльками у національному вбранні, що переконливо сповіщали світу: Херсон – це південь України, гостинний чудовий край, який, хоча б раз у житті, але обов’язково треба побачити!

Інтерес для туризму на території Херсонської області представляють узбережжя Чорного та Азовського морів, могутній Дніпро та річки, що входять до його басейну. За деякими даними, сиваські ропа та грязі спроможні змагатися з ресурсами відомого усьому світу Мертвого моря.

Не меншу зацікавленість викликає наш степ, єдина в Європі пустеля, природно-заповідний фонд, який налічує 7 категорій територій та об’єктів: біосферний заповідник «Асканія-Нова», Чорноморський біосферний заповідник, Азово-Сиваський національний природний парк, 32 пам’ятки природи, 10 заповідних урочищ, солоні та прісні озера, гейзери, бальнеологічні об’єкти, зони зеленого туризму з рибалкою, полюванням на птицю та звіра.


Ганна Сирчіна,
спеціаліст Центру міжнародного співробітництва
Херсонської ТПП
"Діловий вісник".- №1.- січень.2008
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.