on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

  Український військовий передав до колекції Херсонського обласного ...
05.05.2024, 15:02

На полотнах — троянди, тюльпани, маки та інші квіти. Художниця Яна Голуб'ятникова представила у Херсоні виставку робіт

  Художниця Яна Голуб’ятникова 1 травня презентувала ...
> Організації > Музика > Херсонський обласний академічний музичний драматичний театр ім. Н. Куліша

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша

Офіційний сайт teatrkulisha.org/

Афіша театру

Відео про театр

 

Перелік репертуару

П'єси М.Гоголя на сцені Херсонського театру

Фестивалі та гастролі

Наступного 2011 року Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша святкуватиме 75-річний ювілей. Проте історія театрального мистецтва в Херсоні своїм корінням сягає 30-х років минулого століття. В 1823 – 1828 роках дворянство Херсонської губернії придбало покупною будинок генерала Лобрі і в 1830 роках пристосувало одне з приміщень його для театру, в якому і втілилось сценічне мистецтво 50 років. В серпні 1846 року до Херсону приїздить М.С.Щепкін, приймає участь у виставі херсонських аматорів. Згодом він писав: «...сподобався місцевий аматорський колектив, сподобалась доброзичлива публіка, але дуже не сподобалось театральне приміщення – тісне й незатишне».

В 1883 р. з ініціативи губернатора О.С.Ерделі на засіданні міської думи вирішено розпочати в Херсоні будівництво приміщення театру. Проект здійснив архітектор В.О.Домбровський.
До відкриття театру ретельно готувався і антрепренер К.Г.Лелев-Вучетич. Було сформовано трупу з хором і оркестром, до якої ввійшли кращі аматори театру і відновлено виставу «Доходное место» (О.Островського). Офіційне відкриття Херсонського професійного театру відбулось І жовтня 1889 р. з програмною промовою на відкритті виступив губернатор О.С.Ерделі.  Маючи великий досвід творчої та організаційної роботи, Лелев-Вучетич готував серйозний репертуар і новий Херсонський театр у перший місяць мав неабиякий успіх. Та незабаром збори впали.

Наступний театральний сезон / 1890-1891 р.р. / взявся вести В.І.Власов. Він поставив декілька маловідомих комедій та старовинних мелодрам, а у середині сезону запросив О.Левицького і Востокову-Беретті і показав «Циганського барона». Проте зборів не було. Творчий колектив розпався. З того часу до кінця століття постійного театру в Херсоні не було. Чудове теаральне приміщення перетворилось в майданчик для гастролерів. За ці роки тут побували: російська опера Карташова, Італійська опера, драматичні колективи В.Давидова, Л.Яковлева, П.Медвєдєва і багато інших. Найбільшим успіхом у херсонців користувались колективи М.Кропивницького і П.Саксаганського. Марко Кропивницький і троє братів Тобілевичів – Іван Карпенко-Карий, Микола Садовський, Панас Саксаганський та їхня сестра Марія Садовська-Барілотті були уроженцями Херсонської губернії.

В 1874 р. в Херсоні розпочав свою режисерську діяльність М.Л.Кропивницький виставою «Наталка Полтавка» за п’єсою І.П.Котляревського. В 1886 р. вийшла збірка творів І.Карпенко-Карого, куди увійшли п’єси: «Бондарівна», «Розумний дурень», «Хто винен», згодом була опублікована п’єса «Наймичка». Сам же драматург у 1860-х дрібним службовцем в архіві херсонської міської поліції. А його брат, Микола Садовський, вчився в І-й Херсонській гімназії (нині школа №20). Починаючи з 1883 р. українська професійна трупа приїздить на гастролі до Херсону. Бо в саме той час київський генерал-губернатор заборонив українському театру виступати в населених пунктах свого генерал-губернаторства (Київська, Полтавська, Чернігівська, Волинська і Подільська губернії. М.Кропивницькому доводилось працювати в Херсонській губернії – Херсон, Одеса, Миколаїв, Кіровоград. Тут видавались його драматичні твори та п’єси інших українських драматургів,а також відбувались прем’єри, влаштовувались бенефіси і ювілеї акторів. Початок 20 століття був відзначений у театральному житті Херсона вмдатною подією. З групою молодих московських акторів до міста приїхав режисер Всеволод Мейерхольд. Він уклав контракт з антрепренером О.Кошеваровим на виступи в Херсоні протягом одного сезону – 1902–1903 р.р. Проте, злившись з місцевою трупою «Товариство нової драми» вирішив продовжити контракт.

До відкриття сезону В.Мейєрхольд поставив виставу за п’єсою А.П.Чехова «Три сестри». 22 вересня відбулася прем’єра. Кероване В.Мейєрхольдом «Товариство нової драми» дало путівку в життя талановитим майстрам сцени – А.Нелідову, М.Костромському, В.Шухміну та іншим, саме тут відбулося ставлення визрівання таланту молодого І.Пєвцова. За три роки роботи В.Мейєрхольд поставив на херсонській сцені 47 вистав і в 44-х із них виграв провідні ролі. Як відомо, з 1904 р. Мейєрзольд захопив пошуками нових форм сценічної умовності. Зі сцени зникають елементи побуту. Реалістичні художні образи змінюються символами. В перше риси умовно-естетичного театру виявилися у драмі Ібсена «Маленький Ейольф», «Монна Ванна» Матерлінка, «Золоте руно», і «Сніг» С.Пшібишевського. Херсонський глядач таких пошуків Мейєрхольда не сприйняв, відвідування театру помітно зменшилось. 1904 р. Мейєрхольд виїхав у Тифліс. У 1908-1912 рр. на сцені Херсонського театру виступала трупа М.Д.Лебедєва, який у 1909 р. запросив О.Л.Загарова (Фессінга), як режисера-постановника і актора. З перших днів роботи в Херсоні Загаров став активним пропагандистом принципів МХТ, системи Станіславського. В такому ж стилі Загаров випускає вистави «Привіди» і «Брандт» за п’єсами Ібсена, у виставах приймала участь відома артистка С.Полевицька.

В 1917 р. Загаров «відроджує» на Херсонській сцені виставу «На дні», та здійснює постановку п’єси «Діти сонця». В 1918 р. О.Загарова призначили художнім керівником першого українського радянського теару – Київського ім.Т.Г.Шевченка (нині Дніпропетровський). З перемогою революції, в перші дні встановлення радянської влади в Херсоні Ю.Шумський і антрепренер А.Я.Ковальов звертаються до товариства «Просвіта» з проханням відкрити у народному домі, де зараз стоїть напівзруйнована будівля обласного будинку культури, український професійний театр. Прохання підтримали. Ю.Шумському доручено формування трупи. А.Ковальову – адміністративне керівництво. Влітку 1920 театр обслуговував смугу Перекопського фронту. Але вже в кінці 1822 р. у зв’язку з голодуванням театр припинив своє існування. У 1925 році для обслуговування в Херсона та Херсонського округу було створено професійний колектив російської драми, куди ввійшли артисти колишніх українського і російського театрів: Лютов, Михайлов, Артурова, Южная, Каменєв, Васильєв, Волков та ін.

Як свідчить протокол організаційних зборів: «Мета колективу – боротьба з халтурою на сцені, ліцвідація безробіття артистів мХерсона, обслуговування Херсону і округу поставовками п’єс сучасного репертуару, поступове зближення репертуару з потребами мас робітників і селян. В 1926 році на базі театру ім.Луначарского організовано Херсонський український драматичний театр, директором якого призначено І.Селюка, художнє керівництво очолив – Орловський. Через декілька місяців/ на початку 1927 р./ колектив порадував херсонців виставою «Любов Ярова» за п’єсою К.Треньова. Незабаром український та російський театри об’єднались під одним дахом. В 1928 році в приміщенні Малого театру/нині обласна філармонія/ було створено театр єврейської оперети. В репертуарі української трупи в перші роки з’явились вистави: «Гайдамаки» Т.Шевченка, «Ревізор» М.Гоголя, «Наталка Полтавка» Котляревського, «Сорочинська ярмарка» і «Тарас Бульба» за М.Гоголем.

Російська трупа поставила «Дні Турбіних» М.Булгакова, «Чудеса в решеті» О.Толстого, «Принцеса Турандот» Гоцці, «Слуга двух господ» Гольдоні та інші. В липні місяці 1936 року, за рішенням Одеського (м.Херсон входило до складу Одеської області) театрально-видовищного управління, з групи молодого Одеського пересувного теару робітничої молоді, випускників театральної школи та окремих артистів Херсонських театрів, організовано Херсонський міський український драматичний театр. Новоствореному колективу надали краще театральне приміщення в М.Херсоні, в якому раніше працювали, в основному, російські театри. Незабаром до Херсона повернувся артист В.Данченко, поповнили трупу здібні актори з інших театрів України: Л.Свободіна, І.Гранкін, В.Свєтланова, Г.Шевченко, О.Каро. 6 листопада 1936 р. Херсонський театр показує свою першу виставу за п’єсою Д.Власюка «Переможці смерті».  Перші успіхи молодого творчого колективу дали можливість театру в 1938 році виїхати на відповідальні гастролі до міста-героя Севастополя та на курорти Криму. Через рік театру випала честь обслуговувати трудящих Далекого Сходу. Базуючись в містах Хабаровськ та Владивосток, творчий колектив обслуговує воїнів Далекосхідної армії, Халхін-Голу і частин тихоокеанського флоту.

Новини

 

 

 

Каса працює без вихідних з 9:00 до 19:00 

 

Увага!!

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша оголошує набір адміністраторів по розповсюдженню квитків. Довідки за телефонами: 49-00-64, 46-10-61

 

 

Галереї


З театрального життя

Творчий склад театру

Репертуар

Технічний состав театру

Адміністрація театру

Історія театру в обличчях

З життя театру

Афіші театру

«Американская рулетка»

«Вовки та вівці»

«Три мушкетери»

«Кайдашева сім'я»

Ревизоръ@UA

«Як у нас на Україні»

«Ошукані рогоносці»

«В полоні музики, театру і кіно»

«Два серця»

«Кохання – міф троянської цариці»

«Між небом та землею»

«Обережно, жінки!»

«Звідки беруться діти»

«Дуже проста історія»

«Куба, любов моя»

«Фаворит, князь Потемкин Таврический»

«Мир песен Эдит Пиаф»

Проект «Театральний майданчик на лоні природи»

"Вісім люблячих жінок"

"Гамлет"

"Дядечків сон"

"Жаба"

"На великій дорозі"

"Нью-Йорк, Нью-Йорк"

"Продавець дощу"

"Розмова, якої не було"

"Розстріляна доля"

"Справа №..."

"Страшна помста"

"Таємниця літаючої жінки"

"Тато в кубі"

"Труффальдіно"

"Як козаки жартували"

«Ніч перед Різдвом»

«У сні і наяву»

Прем’єра вистави «Не плачте за мною ніколи…»

Новини

Новини театру

Статті

06.01.2022 Тиждень аншлагів: у Херсоні фурор спричинила прем’єра з аматорами
02.12.2021 До нових зустрічей, «Мельпомено Таврії!»
06.10.2021 Театральний сезон стартував
06.10.2021 Післясмак «Хлібного перемир’я»
06.10.2021 Іспанська вистава від грузинського режисера та українських акторів
30.06.2021 Арифметика прем’єр, квитків, костюмів: прощавай, театральний сезоне!
25.06.2021 Мистецтво - проти наркотиків: сенсаційна прем’єра театру
23.06.2021 Театр просто неба в Херсоні: коза-акторка, 6 мільйонів за пандемію та оркестр на скелях
16.06.2021 А ролі в театрі пішли «з молотка»...
24.05.2021 Мистецтво – проти наркотиків: Херсонський театр представив унікальну виставу
31.03.2021 Чеховська «Чайка» звучить українською
02.12.2020 «Не треба соромитися бути смішним»
28.10.2020 Прем'єра з грузинським колоритом
28.10.2020 Прем'єра з грузинським колоритом
22.10.2020 «Мельпомена Таврії»: на вулиці, у лісі та на воді
29.07.2020 Херсонський театр порадував глядачів новою прем’єрою
29.07.2020 Суботник із виставою: креативна акція у Херсоні
17.06.2020 Симфонія Олешківською лісу
09.06.2020 Відверта розмова з Євгеном Нищуком
27.05.2020 На побачення покликав театр
19.02.2020 Повернення херсонського Труффальдіно
16.01.2020 «All inclusive» у театрі
15.01.2020 На сцені театру - сповідь наркомана
24.12.2019 Вистава, яка пахне осінню
22.05.2019 Танець як сенс життя
21.02.2019 Сцена стала іншим домом...
16.01.2019 Ірма Вітовська змусила херсонців плакати
02.01.2019 Іменинна прем’єра Сергія Павлюка
05.11.2018 Інтернаціональна вистава для херсонського глядача
05.05.2018 Бродвейська мрія, втілена в Херсоні
29.12.2017 Олександр Книга: Театр пом’якшує душі
14.12.2017 "Що є істина?"
17.11.2017 Театр збирає друзів
12.10.2017 У Херсоні відкрили 82-ий театральний сезон
10.10.2017 Осінь - час навчатися... в театрі
27.09.2017 Херсонський театр зібрав аншлаг в Угорщині
18.04.2017 Баба Пріся запрошує до Херсонського драмтеатру
15.02.2017 У театру безліч планів
02.11.2016 "Калека з острова Інішмаан"
18.05.2016 Незвичайна вистава
01.04.2016 На "Мельпомену" поки що не назбирали...
28.01.2016 Режисер - це праця невдячна
01.01.2016 Джаз на сцені театру
28.12.2015 Все буде джаз!
24.12.2015 Приємні подарунки театралам
17.12.2015 У театрі – ювілейна дата
03.12.2015 Театр стає доступнішим
19.11.2015 Курка за одеським рецептом
19.11.2015 Рецепти щастя від мами Рози
15.10.2015 Херсонське побачення із Шекспіром
08.10.2015 Новий театральний сезон відкрито!
29.09.2015 Театр покаже кухню
03.09.2015 Коли в повітрі пахне мріями
09.07.2015 Театр наполегливо працює
30.05.2015 Рольові ігри на сцені театру
27.05.2015 «Мельпомені» – бути!
16.04.2015 Святкування за межами театру
02.04.2015 Подарунки до Дня театру
08.03.2015 Наші артисти повернулися з Португалії
05.03.2015 «Мені б у небо»
12.02.2015 У театрі забувають про проблеми
05.02.2015 «Не плачте за мною ніколи...»
15.01.2015 Територія свята й української мови
15.01.2015 Поставити п'єсу виходить недешево
25.12.2014 У театрі вирували пристрасті
11.12.2014 У театрі провели кордон
06.12.2014 У театрі з'явиться пандус
20.11.2014 Театр вкотре дивує глядачів
06.11.2014 Вистави тепер показуватимуть... у підвалі
02.10.2014 На порозі театру з'явилася зірка Анатолія Толока
11.09.2014 Тітонька Тілі-Трям - про театр, Сергій Гармаш і справжню фею
24.07.2014 Театр стане доступним
03.07.2014 В очікуванні 79-го театрального сезону
07.05.2014 Війна війною, а спектакль – за розкладом
24.04.2014 Про кохання самураїв - і не тільки...
03.04.2014 У Херсоні до Дня театру показали заборонену виставу
03.04.2014 Олександр Книга - «людина-свято»
27.03.2014 Олександр Книга: "Якщо ми сьогодні, рятуючи армію, забудемо про культуру, то через 10 років не буде кому автомат дати - не буде свідомого громадянина"
13.03.2014 Слово Тараса
06.03.2014 Чарівні тітоньки з казкової країни
06.12.2013 Нове обличчя Мельпомени
06.12.2013 У театрі показали виставу для особливих глядачів
06.12.2013 На прем'єрі у театрі розповіли, у чому сила
05.12.2013 Глядачів запросять на весілля
24.10.2013 Двадцять добрих справ театру
19.09.2013 "Понтія Пілата" поділили на двох
05.09.2013 Подвійна прем'єра
11.07.2013 "Енеїда": часи без героя
08.07.2013 То який найголовніший орган у жінки?
08.07.2013 Сезон закінчено, але театральне життя продовжується
06.06.2013 Відгриміли фанфари, опущена завіса...
23.05.2013 Захід сонця вручну
09.05.2013 «Тягли на сцену театру і розбитий літак, і машини з "трупами"»
19.04.2013 «Мельпомена Таврії»: спектаклі просто неба і на воді
17.04.2013 Облдрамтеатру потрібні 2 близнюки для «Клону»
11.04.2013 Перед «Білим домом» влаштують бал
04.04.2013 У театрі продали дощ
04.04.2013 Театр – без кращої артистки
04.04.2013 «Продавець дощу» дарує глядачам диво
28.03.2013 Закулісне життя
21.03.2013 Драмтеатр відкрив додаткову касу
14.03.2013 У артистів драмтеатру з'являться дублери
14.02.2013 У театрі опустили тридцятитонну завісу
24.01.2013 Козак Еней прийшов до облцентру
16.01.2013 Еней був парубок моторний
16.01.2013 Рідкісна професія – «виростити» вуса за три години
02.01.2013 «Енеїда»: казка брехня, та в ній натяк...
06.12.2012 Діонісій у драмтеатрі
06.12.2012 Херсонці відзначать 120-річчя Миколи Куліша
15.11.2012 «Снігова королева» на різні смаки
15.11.2012 Театр покаже еротику
01.11.2012 Розшукується «Міс Мельпомена»
18.10.2012 «За ніч майстрині театру пошили зі старої куліси 22 плащі для монашок…»
17.10.2012 Доторкнутися до прекрасного
16.10.2012 Театр відкриває 77-й сезон
16.10.2012 Труффальдіно з Бергамо «прописався» у Херсоні
04.10.2012 На службі у Мельпомени Таврії
04.10.2012 У новий сезон — тролейбусом!
27.09.2012 Театральный троллейбус, набитый деньгами
27.09.2012 По Херсону ездил необычный троллейбус
27.09.2012 До театру - на звичайному тролейбусі
17.07.2012 Сучасній будові театру 50 років
12.07.2012 Достоевский смеется?
21.06.2012 Театр поїде на гастролі, але не до Києва
07.06.2012 Відкрито арт-галерею під небом
31.05.2012 Краєзнавчий музей: територія конфлікту
31.05.2012 Дотик музи
24.05.2012 Свято високого, доброго, вічного
24.05.2012 «Мельпомена Таврії 2012» – починаємо з класики
24.05.2012 Свято високого, доброго, вічного
24.05.2012 Вогняне відкриття «Мельпомени»
24.05.2012 Мрій, бажай і роби!
18.05.2012 Концерт із присмаком ностальгії
17.05.2012 Мотиви дитячої опери
26.04.2012 Театру пообіцяли площу
19.04.2012 Магія тендітної чарівниці
19.04.2012 «Час, коли всі ще були щасливі...»
11.04.2012 Акторам облдрамтеатру не вдалося постояти з дзеркальцями
05.04.2012 У театрі нічого не звалиться
05.04.2012 Капустник до Дня театру
29.03.2012 Дитячий лист зрушив весь театр
29.03.2012 Міжнародний день театру
22.03.2012 Міжнародний день театру – у 50-й раз!
22.03.2012 Театральні зустрічі
22.03.2012 Ветеранам співали про кохання
22.03.2012 «Найбільший подарунок — повна зала...»
02.03.2012 Валентина Дронова: за одне життя прожити сто
02.03.2012 Несмішні гроші
09.02.2012 Магія імені Валентини Дронової
08.02.2012 Новорічний хоровод
02.02.2012 Зустріч з Міледі та д'Артаньяном
26.01.2012 Смарагдовий на зміну золотому
22.12.2011 Олександр Книга: «На Новій рік херсонців чекає відразу декілька сюрпризів»
15.12.2011 Херсонський театр: успішні гастролі
24.11.2011 Як Гамаюнов та Вишневецький зустрічалися з шанувальниками
10.11.2011 Мистецтво перетворення
02.11.2011 Такі ось пристрасті...
27.10.2011 Так скільки ж років херсонському театру?
26.10.2011 Діамантовий ювілей театру
06.10.2011 «Можливо, я авторитарний режисер»
29.09.2011 Казка в лісі
29.09.2011 Херсонці підкорили Болгарію
27.09.2011 Херсонский театр в Болгарии
22.09.2011 Театр відправився в ліс
15.09.2011 Зустріч на великій дорозі
08.09.2011 Театр готується до діамантового ювілею
02.09.2011 Ювілей театру відзначать з «діамантами»
01.09.2011 75-річчя облмуздрамтеатру
19.07.2011 Сергей Павлюк:: «Кто-то любит спать на водяном матрасе, кто-то на гвоздях»
26.05.2011 Сергій Павлюк про виставу, роботу і про кайф
19.05.2011 Справа Влади
12.05.2011 Вічна краса класики
27.04.2011 Пристрасті за «Короткою»
24.03.2011 День театру - в п'ятдесятий раз
17.03.2011 Кохання чи смерть
10.03.2011 У подарунок ... стриптиз!
09.03.2011 Небезпечна "Принцеса Турандот"
25.02.2011 У театрі буде весело і цікаво
24.02.2011 Коли ти знову молодий
23.02.2011 Театральних планів громаддя
07.02.2011 Архієпископ благословив театр на виставу
03.02.2011 Увічнені миттєвості театру
30.12.2010 Наш театр підготував грандіозний мюзикл
29.12.2010 Театр запрошує на недорогі спектаклі
16.12.2010 Монолог після прем'єри
10.12.2010 Головне - Жити
09.12.2010 «Рогоносці» прокотилися по глибинці
25.11.2010 Студентська міс України
25.11.2010 Як з’явився театр у Херсоні
10.11.2010 Плани грандіозного сезону
10.11.2010 Поросята по-англійськи
21.10.2010 Театр: плани на новий сезон
18.10.2010 Святкування ювілейного 75-го театрального сезону 2010-2011 рр.
14.10.2010 Відтепер - академічний!
14.10.2010 Світлана Думінської: «Менше, ніж на Анну Кареніну не згодна»
14.10.2010 Ірина Бордюг: «Продаватися зовсім непросто. Мені щодня доводиться доводити, що я на своєму місці »
14.10.2010 Розділені часом
13.10.2010 Таємниці люблячих жінок
11.10.2010 Сумний лик театру
08.10.2010 Проколи і приколи пустуна амура
08.10.2010 І слово було ... театр!
08.10.2010 Без нього - не театр
24.09.2010 Він прагнув висоти...
01.09.2010 Книга організовує музей в театрі
27.08.2010 Театральна афіша
26.08.2010 Майстер "чужого" обличчя
19.08.2010 Храм Мельпомени готується до ювілею
19.08.2010 Театр поїде до райцентрів
18.08.2010 "Ідея міського свята"
21.07.2010 «Тев'є» вразив херсонців
20.07.2010 На виставах киян - аншлаги
02.07.2010 Прощання і зустрічі
24.06.2010 "День пріродної щірості" відсвятковано!
04.06.2010 Париж підкорений!
04.06.2010 У театр - за гарним настроєм
02.06.2010 Володарка сцени
02.06.2010 Євген Гамаюнов: про головне і другорядне, чи маленьких ролей не буває
02.06.2010 Мільйон для повного щастя
01.06.2010 «Французи! Ми їдемо до вас! »
13.05.2010 Співали, танцювалі, варениками прігощалі ...
19.04.2010 Театральні нагороди
23.03.2010 Катерина Самойлик вітає жінок Херсонщини
22.03.2010 Звідки беруться діти?
05.03.2010 Театральний калейдоскоп
26.02.2010 За гостинці - до Діда Мороза, на казку - до театру
24.02.2010 Життя не за сценарієм
19.02.2010 Літературна вітальня - у театрі
19.02.2010 Ігор Бойченко і «Театр міста Х»
15.01.2010 За кордоном добре, та вдома краще
15.01.2010 Зустріч зі справжньою Снігуронькою
04.01.2010 Конкурс песен о Херсоне состоялся
10.12.2009 Театральний процес в Україні у дзеркалі театральних фестивалів
09.12.2009 “Гамлет”: немає слів — самі емоції
04.12.2009 І Міжнародний фестиваль камерних театрів та вистав малих форм «МОЛДФЕСТ.РАМПА.РУ»
16.11.2009 ...Дві речі неспільні? Абсурд!
16.11.2009 Театр: новий сезон відкрито
03.11.2009 В театре – хорошие новости
03.11.2009 Кого же давит жаба?
03.11.2009 Шевченківська премія—театралам?
03.11.2009 В ожидании новых сюрпризов
12.10.2009 Привет из Святопузовки!
06.10.2009 В театре достраивают новую сцену
05.10.2009 Людина рідкісної професії
01.10.2009 Александра Тарновская: меджу молотом и наковальней
18.09.2009 Все идет по плану
18.08.2009 Театральные новости
16.07.2009 Сезон закінчений. До зустрічі на вокзалі
13.07.2009 У театрі зламали сцену
26.06.2009 Олена Березовська: «Ми одягаємо акторів»
02.06.2009 Відчините чарівні двері!
26.05.2009 «Мельпомена» знову повертається!
23.04.2009 Раз прем'єра, два прем'єри...
22.04.2009 Сміятися разом з Гоголем
21.04.2009 А ревізор-то хабарів не бере!
21.04.2009 Виходь, артист, на сцену!
07.04.2009 Успіх за "Фаворитом"
26.03.2009 В день сміху – прем'єра Гоголя
25.03.2009 Пісні із сльозами на очах для визволителів міста
19.03.2009 «Ревізор на майдані»: нове трактування
02.03.2009 Тріумфальна прем'єра
17.02.2009 Містика в театрі
16.02.2009 Витівки Гоголя
04.02.2009 Справжній талант гідний визнання
19.12.2008 Криза театру не перешкода
19.12.2008 Королева Єлизавета і принц Чарльз... на херсонській сцені
12.11.2008 Сон, у якому ти справжній
21.10.2008 Наш драматичний обіцяє спектакль про Потьомкина
20.10.2008 "Щасливий тим, що я живу"
15.10.2008 У театр – всією сім'єю!
08.10.2008 На порозі відкриття сезону
08.10.2008 «Фаворит» - гідна візитівка театру
30.09.2008 "Два серця" підкорили Ялту
11.09.2008 В очікуванні "Фаворита"
14.07.2008 Наш драматичний обіцяє спектакль про Потемкине
05.06.2008 Така непроста "Дуже проста історія"
16.04.2008 Божественная комедия
10.04.2008 Театральное путешествие на помойку
09.04.2008 Херсонские мушкетери. Дубль два
04.04.2008 Народна творчість у кольорах веселки
03.04.2008 "Один за всіх...." . І не лише на сцені
27.03.2008 Людей єднає свято
18.03.2008 Трагедия большого сердца
07.03.2008 «Звёзды» театра на диете. Вынужденной
06.03.2008 Коллектив театра требует принять областной бюджет
06.03.2008 "Осторожно, женщины"
26.02.2008 Сяйво кохання
21.02.2008 Стоит ли остерегаться женщин?
21.02.2008 Стережись ображеної жінки!
14.02.2008 «В плену музыки театра и кино»
11.02.2008 Сезон премьер
07.02.2008 Кришталева Мельпомена
07.02.2008 Покваптесь потрапити у полон музики...
01.02.2008 Лучших из лучших определят зрители
31.01.2008 Большие открытия
31.01.2008 Не пропустите премьеру!
18.01.2008 Новогодние приключения херсонцев в Москве
17.01.2008 Херсонская сказка лучше Кремлевской елки!
17.01.2008 Херсонские актёры завоевали овации московских зрителей
20.12.2007 Сто лет прошло, а проблемы те же...
20.12.2007 Відзначили прем'єрою
20.12.2007 Куліш у театрі ім.Куліша
06.12.2007 Театральные успехи и планы
05.12.2007 Наш театр может «умереть»?
29.11.2007 Театр конче потребує ремонту
29.11.2007 Репертуарный пир для театрала ( в трех частях с эпилогом)
29.11.2007 «Какие старые слова…»
22.11.2007 Премьера за премьерой: "Мина Мазайло"
22.11.2007 Театр: таланты и поклонники
22.11.2007 «Мина Мазайло». К юбилею Кулиша
22.11.2007 «Мина Мазайло»
20.11.2007 Ілюзія, що обернулася на трагедію
15.11.2007 Херсонському державному університету - 90!
15.11.2007 Танцуют не только актеры, но и… декорации
15.11.2007 Чолом тобі, альма-матер!
15.11.2007 Мастер на все руки!
08.11.2007 Повернулися з перемогою!
08.11.2007 Безмолвные «Алые паруса»
08.11.2007 «Алые паруса», или даешь театральную революцию!
25.10.2007 Театр, що цінує класику
23.10.2007 Під знаком ювілею видатного земляка
18.10.2007 Премьера
11.10.2007 У театрі завжди сонячно!
11.10.2007 «Театр для меня дороже всего на свете…»
27.09.2007 Хороший вкус прививают с детства
20.09.2007 Театр збирає друзів
09.08.2007 9 ночей — 9 життів?
15.06.2007 Херсонская Эдит Пиаф пела в Москве
07.06.2007 «Мельпомена» плекає кумирів
01.06.2007 З фестивалю на фестиваль
24.05.2007 Новый взгляд на "волков» и «овец»
17.05.2007 «Между небом и землей»: нравится не только зрителям, но и автору
17.05.2007 "Волки и овцы" - пьеса о нас
17.05.2007 Волки и овцы - герои сегодняшнего дня
10.05.2007 «Между небом и землей»
26.04.2007 Модерн-балет посетил Херсон
05.04.2007 Театр дарує радість
05.04.2007 День смеха по-театральному
01.04.2007 Средневековые краски хрустальные капельки новогодней сказки
30.03.2007 День театра
29.03.2007 В Херсоне «родилась» Матвеевская премия
22.03.2007 "П'єса про жінок і для жінок"
15.03.2007 Театральные сюрпризы
15.03.2007 Кредо театру—дивувати глядачів
06.03.2007 Чародейка сцены
15.02.2007 Рогоносці — п'єса чи реальність?
15.02.2007 Облмуздрамтеатр порадовал премьерой
13.02.2007 Театр готовит "Сериал"
25.01.2007 Оркестру звуки чарівні лунали
28.12.2006 Король и королева
14.12.2006 На сцене оркестр
12.12.2006 Декабрьский вечер в театре
23.11.2006 І знову на вершині слави
21.11.2006 Театр с халепой не дружит
16.11.2006 Комедия с оттенком грусти
16.11.2006 "Федот" вернулся с призами
09.11.2006 "Допинг" для композитора, или о чем новая комедия?
07.11.2006 Олег Натяжной:"не делайте глупостей..."
31.10.2006 За стеклом: реалити-шоу по-херсонски
31.10.2006 «Федот» покоряет Украину
31.10.2006 Театр уж полон, ложи блещут…
19.10.2006 Уберите занавес!
19.10.2006 «Корабель мистецтва» вирушає у нову подорож
12.10.2006 Академический театр принимает поздравления
12.10.2006 Тільки для тих, хто вірить у казку!
12.10.2006 С днем рождения, театр!
05.10.2006 Отличный повод для визита в театр
28.09.2006 Херсонскому областному музыкально-драматическому театру-70!
27.09.2006 Театр: о "кухне", колготках и не только
13.09.2006 Театр с бородой, но молодой
13.09.2006 Между цветами и мылом
24.08.2006 Едіт Піаф живе в Херсоні
15.06.2006 Світ красивий та піднесений
22.12.2005 Новогодняя сказка начинается...
22.12.2005 Блеск и нищета Херсонского музыкально-драматического.
01.12.2005 Очень маленькие трагедии
01.12.2005 «Карусель дьявола» - творческий вызов «Мастеру и Маргарите»?
01.12.2005 Карусель диявола
10.06.2005 Три премьеры одного спектакля
01.06.2005 «Фиалка Монмартра» опера или эксперимент
01.06.2005 Талант від Бога
01.05.2005 После премьеры
03.03.2005 За лаштунками
01.03.2005 “Малюк” на якого сподівалися
01.03.2005 Виват, триумфаторы!
09.09.2004 Наш театр став академічним!
30.07.2004 Шельменко-денщик — зеркало современности?
06.05.2004 Актеров довели!
01.04.2004 Покорим столицы!
27.03.2004 Праздник театра
27.03.2004 Театр всегда рядом с нами
18.03.2004 Театру нужны герои и зрители
17.03.2004 Театр жил, театр жив, и будет жить.
14.02.2004 История одной любви
12.02.2004 Театр без главного?
05.02.2004 Театр починається з... театру
28.01.2004 Будем дружить театрами
01.01.2004 Юные таланты
01.06.2003 «Кадриль» танец с переменой партнеров
02.11.2002 Она одевала Людовика и причесывала Пушкина
12.01.2002 Янгол-охоронець за лаштунками
03.01.2002 Как у нас
04.10.2001 За фасадом зовнішнього блиску
22.03.2001 Чи стане Херсон «театральною Меккою»?
28.12.2000 У драмтеатру з'явився спонсор
17.02.2000 Ваш ход, товарищ меценат или Херсонский Драмтеатр в борьбе за выживание
01.01.2000 Олександр Книга: "Ми намагаємося ставити новинки"
01.01.2000 А все начиналось с вешалки
30.12.1999 Звезд с неба не хватает
18.11.1999 Притча во язицех по-херсонськи
03.06.1999 Cowboys story чи марення сивої кобили
11.08.1997 Театральный проект Андрея Жолдака
61. 09.08.2016 09:26
Редакция
Уважаемая Юлия, приведите, пожалуйста, источник информации, на который Вы опираетесь. В наших источниках всюду указан именно А.И.Шадуровский...
60. 04.08.2016 16:33
Юлия
А. И. Шадурский, а не Шадуровский!
59. 04.08.2016 16:24
Юлия
статья с ошибками!
58. 11.12.2013 11:04
Редакция_IR12

Дмитрий, рекомендуем обратиться к администрации театра по тел.: 22-55-20, 49-00-64

57. 03.12.2013 23:00
Дмитрий

Добрый вечер! Некоторое время назад  посетил спектакль "Между небом и землей" который ставили в театре-кафе! Понравилось!
Если честно, то до сих пор мучает вопрос - где найти саундтреки, используемые в этом спектакле!! Подборка была на мой взгляд достойная, подходящая сути сюжета!
Ув. редакция, если есть возможность кинуть ссылку на сайт, где их можно найти и скачать, либо выложить у Вас на сайте - буду очень благодарен! Особенно интересует мелодия, проигрываемая при показе черно-белых кадров на экране!

Заранее благодарен!

56. 04.06.2013 14:17
Редакция_IR12

Театралка, со слов представителей театра, афиши театра написаны на украинском языке, художники предпочли такое дизайнерское оформление афиш. Благодарим за понимание!

55. 17.05.2013 13:39
Театралка

Шановні добродії! Шо це за посміховисько у вас на афішах по Херсону: "Єнєїда" - це якою мовою?! До сих пір було Енеїда українською чи Энеида російською. А у вас якою?

54. 25.02.2013 10:28
Редакция_ИР12

Добрый день! Как указано на сайте театра, XV Международный театральный фестиваль "Мельпомена Таврии" пройдет с 24 мая по 2 июня 2013г. По состоянию на 1 февраля 2013г. принято приблизительно 30 заявок от 14 стран мира (Украина, Россия, Беларусь, Молдавия, Грузия, Литва, Латвия, Венгрия, Румыния, Португалия, Италия, Германия, Израиль, Польша). К 1 марта 2013г. организаторы обещают составить план проведения фестиваля. Для получения информации рекомендуем обратиться в Фестивальный центр театра по таким контактам: 49-00-64

53. 23.02.2013 17:09
Anonymous

Добрый день ! Хотелось бы узнать: будут ли на Мельпомене Таврии  театры из Днепродзержинска  (  очень понравился " Ревизор" в их исполнении) , Пермский театр " У моста"?

52. 09.10.2012 15:54
Редакция_IR12

Уважаемая Елена, для уточнения информации рекомендуем обратиться в кассу театра по тел.: (0552) 22-55-20

51. 09.10.2012 14:05
Елена

Здравствуйте! Подскажите,пожалуйста,реально ли проиобрести билеты(в частности,на "Труффальдино" на 26 октября 2012 г.) непосредственно перед спектаклем? Или лучше сделать это заранее? Тогда,КАК? Я не из Херсона.Заранее спасибо за ответ. 

50. 07.10.2012 17:32
Нина Михайлова

05.10 были на премьере "Труффальдино из Бергамо". До сих пор пребываем под впечатлением! Огромное спасибо за доставленное удовольствие! Чудесные актеры, прекрасная постановка. Все по фильму - а фильм нам очень нравится.  А. Мельник играл восхитительно! Поздравляем его с присвоением такого высокого  звания. Желаем творческих успехов, крепкого здоровья, счастья. Радуйте нас почаще своими выступлениями! Мы Вас очень любим!   А всему театру желаем дальнейшего процветания и вдохновения. Ждем новых премьер!

49. 06.09.2012 11:24
ИРИНА
Поздравляем А.Мельника с присвоением заслуженного звания!Новых творческих полетов! Огромное спасибо за самоотдачу на сцене.Часто вижу в городе - обычный малоприметный человек, а на сцене - ПРОСТО ВОЛШЕБНИК.Всего самого наилучшего!
48. 13.10.2011 18:27
Юлия

http://vomne.net/o-teatre/oda-hersonskomu-teatru-im.n.kulisha.html


 

Ода Херсонскому театру. С юбилеем!!!

 

47. 16.08.2010 15:24
Дмитрий

Добрый день, хотел бы посетить ваш театр, но сам я не из Херсона, живу в Новой Каховке. Иду на спектакль «Обережно, жінки!»

комедия на 2 действия - 18 августа. Интересует, во сколько конец? стоимость билета, и есть ли проблемы добраться обратно? 

 

Для уточнение стоимости и продолжительности спектакля рекомендуем Вам обратится в кассы театра по тел.:22-55-20, 49-00-64, а чтоб узнать рассписание автобусов - телефон Херсонского автовокзала (0552)33-70-80

46. 07.08.2010 10:51
сергей
ЛЮбИТЕЛЯМ ПОСМЕЯТЬСЯ В ТЕАТРЕ!
Самая смешная современная российская комедия! Не верите?
Тогда посмотрите полную ее видеозапись в одном из театров
http://video.yandex.ru/users/blisswise/view/2/
Хохот и аплодисменты зрителей - от начала и до конца спектакля,
и особенно в финале. Р. Куни и М. Камолетти отдыхают.
Пьеса идет везде на аншлагах. Не упустите возможность
посмотреть ее бесплатно! А у автора есть еще более смешные комедии
45. 02.06.2010 14:09
Юлия

Мне очень понравилась не Шекспировская трагедия "Гамлет". А актёр игравший Гамлета вообще супер!!!!!! Такая лапочка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

44. 16.03.2010 17:55
Anonymous

Почему так мало билетов? Я ХОЧУ В ТЕАТР! НА СПЕКТАКЛЬ "ОТКУДА БЕРУТЬСЯ ДЕТИ"...НЕСПРАВЕДЛИИВОСТЬ!

43. 10.03.2010 11:00
Елена

Таким зрителям как  Илина лучше не ходить в театр! Сидите дома и продолжайте деградировать!

42. 09.03.2010 12:54
Главний администратор театра (Вандрашек Вячеслав)

Уважаемая Илина! Мне как главному администратору нашего театра очень неприятно читать комментарий по поводу спектакля "Фаворит"!!! Во-первых, вы по образованию режиссер или театральный критик? Нет!? Тогда вы  имеете право рассуждать о данном спектакле как зритель на чувственном уровне «Мне понравилось» либо «Мне не понравилось». Я бы мог дискутировать с Вами по каждому Вашему пункту, поскольку мое режиссерское образование мне это позволяет делать! Но я думаю, будет правильнее, если я покажу Ваш комментарий режиссеру данного спектакля и если у него возникнет желание и он найдет в Ваших претензиях, хоть долю правды он Вам обязательно ответит! Огромное Вам спасибо, что посещаете наш театр!

41. 02.03.2010 13:41
Ilina

Лет восемь не была в театре и не пойду ещё столько же.

Потому что сходила в воскресенье на «Фаворита» и поняла, что театр достиг наконец-таки своего дна.

Больше всего зрелище мне напомнило театр из 12 стульев. Попытки увидеть что-то новое, безусловно, похвально, но нет у вас  ничего нового – слепота.

Давно не видела более отвратительного зрелища.

В этом спектакле масса псевдо.

Ещё в начале, когда начались псевдо эротические танцы, поняла, что хорошего ждать нечего - обычно дешёвыми номерами прикрывают пустоту.

Чтобы играть в таком стиле, нужны тонкий вкус и понимание. Ничего этого у режиссёра постановщика и близко нет! Как у исполнителя главной роли, кстати.

Не секрет, что масса псевдосмешных передач, которые есть в наше время – это угода вкусу, точнее безвкусице, обывателя. Это же делается и в театре.

Мат – пусть и предполагаемый, но старательно подчёркнутый и выделенный пусть даже и одной буквой – всё равно мат.

Показывать сопли послу – да никогда бы не поступил так Потёмкин!

И вообще вся эта гадость делалась именно в угоду самой обывательской  публике.

Какого поганить образ человека, которому вы все обязаны своим городом?!

Я не ханжа, но то, что я увидела – это банальная безвкусица и типичное херсонское жлобство.

Кстати, речь попа, а часто и фаворита на столько не внятная, что уже в бельэтаже ничего не разобрать. В начале особенно.

Единственным  светлым пятном выделяется императрица. Она стоит совершенным особняком от всего низкопробного жлобства сплошной пошлости . Было ощущение, что она ушла в свой мир и не хочет иметь ничего общего с миром навязанного ей псевдотеатра.

От того, чтобы я не написала всего этого в книгу отзывов, вас спасла только бессмертная музыка великого композитора. Выехали, в общем, за чужой счёт.

Удел так и не ставшего расти провинциального театра – музыкальные комедии, как и было раньше. Только ничего не меняя в них!

Я даже успехов не могу вам пожелать, на столько всё увиденное было гадко.
 
Прежде чем удалять, советую всё-таки показать и тем, кто внутри вашего тtатра.

P.S. Жалко только, что такое красивое и большое здание занимаете.
 

40. 02.07.2009 10:33
Редакция

Уважаемая Любовь!
Хотим Вам сообщить, что, к сожалению, в этом сезоне у театра намечены гастроли только в 3-х городах Украины. Можно надеяться, что в следующем сезоне найдутся спонсоры, которые профинансируют гастроли и в Россию

39. 01.07.2009 15:55
Редакция

Дорогая Саня! Хотим сообщить, что театральный сезон закончился и многие сотрудники театра ушли в отпуск. Рекомендуем связываться с ними по ранее указанным номерам телефона!

38. 01.07.2009 13:02
Любовь

Хотелось бы узнать когда Вы будете гастролировать с Санкт-Петербурге? А то я летом бываю в отпуске у родителей в Херсоне, а у Вас сезон закрыт... а жаль.

37. 30.06.2009 08:23
Саня

Я  про персоналии...... говорю......

А можно вопрос? Кто - то из артистов вашего театра есть на каком - то сайте? Ну там, вконтакте, майл.ру, мой мир и так далее???

Ответьте пожалуйста.

                                                       С ув. Саня!!!

36. 15.06.2009 19:57
Рекламний відділ театру

17 червня о 12:00 у фойє 2 поверху ХОАМДТ ім. М. Куліша відбудеться кастінг у театральну студію «Пролісок». Для проходження кастінгу необхідно підготувати вірш, байку, монолог або прозу, виявити свої вокальні та танцювальні можливості. До кастінгу допускаються хлопчики та дівчата віком від 12 до 17 років. 

35. 09.06.2009 11:14
Саня

Да ладно. Не надо.

 Я другое хочу спросить. Когда будет ответ на сообщение в персоналиях????? От Мельпомены уже и так много времени прошло.

Вы же обещал прокомментировать мое сообщение!!!

34. 08.06.2009 16:17
Рекламний відділ театру

Саня, зателефонуйте за номером 22-51-57 . Ми відповімо на всі Ваші запитання.

33. 03.06.2009 08:11
Фарлаф

Херсонский театр единственный в области. Очень хорошее качество мероприятий. Единственное слабое звено, это его директор А.Книга, мне приходилось сталкиваться с ним по роду работы и я помню как он отвратительно себя вел в Цюрупинском ДК по отношению к людям. *** Удалено админом

Напоминаем, диффамацию не одобряем.

32. 01.06.2009 08:08
Саня

Вчера была на гала - концерте Мельпомены!!!! Очень понравилось!!!! Все молодцы!!! Вы победили в конкурсе и это очень хорошо!!! Эта победа была очень нужна нашемк городу, ведь театр - это самое лучшее, что есть у нас в Херсоне!! Кстати, жду ответа на сообщение в персоналиях!!!!

31. 26.05.2009 15:41
Саня

A что у Вас за студия. Какой кастинг? Где можно подробнее узнать???? И у кого??

30. 22.05.2009 23:02
Рекламний відділ театру

Про дату проведення кастингу ми повідомимо пізніше. 

29. 22.05.2009 14:01
Саня

Не могу найти точную дату. Скажите пожалуйста. Или хотя бы на каком сайте искать?????

28. 22.05.2009 13:56
Саня

А что за студия???

27. 21.05.2009 21:02
Рекламний відділ театру

Повідомляємо Сані, що в театрі організовано театральну студію. Кастинг  буде проводитись в середині червня. Потрібно вміти виразно читати байку, вірш, монолог або заспівати пісню. Про остаточну  дату проведення кастингу читайте на сайті.

26. 21.05.2009 10:30
Саня

Вы неправильно понимаете!

25. 21.05.2009 10:11
Редакция

Уважаемая Саня! Предлагаем Вам просмотреть раздел нашего портала Театральное образование в Херсоне http://www.artkavun.kherson.ua/teatralnoe_obrazovanie_v_hersone.htm Вы найдете для себя много полезной информации.

24. 21.05.2009 07:51
Саня

Пожалуйста, ответьте на вопрос!

23. 19.05.2009 14:48
Саня

Здравствуйте. Хотела давно спросить: мне сейчас 12 лет. Я в будущем хочу играть в вашем театре. Можно ли, чтобы актерскому мастерству меня уже сейчас обучали в вашем театре? Я очень хочу... Скажите пожалуйста, что для этого нужно сделать?

22. 15.05.2009 20:53
Рекламний відділ театру

Відповідаємо, Саня, на Ваше запитання щодо заміни вистав. Справа в тому, що один з акторів, який бере участь у цих виставах, захворів і знаходиться у лікарні. Сподіваємось, що він скоро одужає и знову вийде на сцену. Ще раз дякуємо за прекрасні слова про наш театр. 

21. 15.05.2009 16:29
Саня

"Кто в театре не бывал - тот несполна всю жизнь познал" - прекрасные слова из песни.

И это чистая правда. Не каждый способен разглядеть тонкую, нежную и ранимую душу театра. А театр делает для нас все, что может. На что способен. Он раскрывает нам душу. Рассказывает о всей своей жизни. О грусти, печали и о счастье, которое всегда пылает в душе театра ярким светом. О счастье, которого иногда так не хватает. И лишь театр может подарить нам счастье. А в театре счатье на каждом шагу. От сцены до вешалки... Наш театр буквально живет счастьем. И делится им с нами, за что ему огромное спасибо. И лишь тогда, когда мы придем в театр - тогда мы по - настоящему поймем всю жизнь и все то, что в душе. Жизнь без театр - она не настоящая. Без театр мы живем, как куклы. А с театром - как счастливые люди. Как люди, которые живут настоящей жизни. И я рада тому, что я  - одна из этих людей.  Это для меня - настоящее счастье. Благодарю Вас за него...

20. 15.05.2009 16:13
Саня

Скоро кончится театральный сезон, но я буду помнить о театре каждый день... Ведь в душе лишь одно слово - театр. Но в этом слове вся жизнь нашего города, все его удачи. Лишь театр помогает жить. Помогает в минуты грусти и может разделить удачу, как настоящий друг. ЛУЧШЕ ДРУГА НЕ НАЙТИ. КОГДА РЯДОМ ТЕАТР - ПРОСТО ХОЧЕТСЯ ДИТЬ.

19. 15.05.2009 16:09
Саня

Театр - радость в каждом слове.

Театр - счастье без границ.

Театр - жизнь богини - Мельпомены.

Желаю Вам лишь к лучшему в жизни перемены.

Чтоб удачи было много и чтоб были Вы хранимы Богом.

18. 15.05.2009 11:03
Саня

Да, спасибо. А сегодня я иду на "Квартет на двоих". И еще у меня вопрос: почему спектакль "Волки и овцы" поменяли на спектакль "Между небом и землей"? А теперь почему меняют "Очень простую историю" на "Два сердца"? Ответьте пожалуйста...

17. 14.05.2009 20:20
Рекламний відділ театру

Дякуємо, Саня, за придбані квитки на "Театральний роман", адже кошти від квитків отримали талановиті діти, яких безжально пограбували. 

16. 13.05.2009 15:37
Саня

Вечером иду на "Театральный роман" , так что у меня сегодня праздник.

15. 05.05.2009 14:59
Саня

Творческих успехов, родной театр!! Очень за вас рада. Билеты на май накуплены и на Мельпомену Таврии тоже. Будем видеться каждую неделю. Удачи, счастья. вдохновения!!!! Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. 05.05.2009 14:51
Саня

Я забыла написать имя от радости.

Предыдущее сообщение - мое. Очень рада.....

13. 05.05.2009 14:47
Anonymous

Спасибо!!!! Это вправду так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

12. 03.05.2009 17:53
Рекламний відділ театру

Саня!  Ви один із найвдячніших  і найщиріших наших шанувальників! 

11. 30.04.2009 14:11
Саня

ТЕАТР - СУПЕР!!!!!!! СПАСИБО ВСЕМ ЗА ВАШЕ ТВОРЧЕСТВО, ОЧЕНЬ МНОГО ПОЗИТИВНЫХ ЭМОЦИЙ ПОСЛЕ КАЖДОГО СПЕКТАКЛЯ.

10. 29.04.2009 14:54
Сергій Іванців

Ми уже написали два листа до газет,алепокиніхто не відреагував на наші публікації, я так думаю, що ніхто не хоче зв’язуватися з прокуратурою,потому як нікому не непотрібні проблеми, а якась сім’я Іванцівів нехай сама про себе дбає й сама розбирається зі своїми проблемами *** (Текст удалено адміном)

Шановний авторе! Ми поважаємо Ваші проблеми, але яке ставлення вони мають до херсонського театру чи до інших закладів культури, до чиїх розділів Ви все пишете? Звертайтесь, будь ласка, до правоохоронних установ, а у нас не місце для скарг такого профілю. Такі пости визнаються оффтопіком і не зберігаються.

9. 28.04.2009 12:30
Саня

Мне вчера был день рождения, а завтра я иду в театр! Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. 23.04.2009 20:17
Рекламний відділ театру

Дякуємо!!!!!  Театр та артисти також обожнюють вдячного глядача!

7. 14.04.2009 15:23
Саня

Я так обожаю наш театр!!! Так люблю театр!!!! Не знаю, как буду, когда закроется театральный сезон... Огромное спасибо всем за театр!!!! Я просто не представляю наш город без театра. БЕЗ НАШЕГО ТЕАТРА ПРОСТО НЕЛЬЗЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                          

6. 12.04.2009 10:20
Сергиус, г. Херсон

Люблю Херсон и драматический театр!

Успехов Вам творческих и очень творческих!

Спасибо!

5. 08.04.2009 16:23
Рекламний відділ театру

Дякуемо за добрі слова! Завжди раді бачити Вас в театрі!

4. 05.04.2009 22:36
Nastusha

Спасибо вам огромное за то, что вы есть. Драматический театр - это неотъемлемая часть нашего Херсона, и при том - очень любамая часть...

3. 08.03.2009 22:26
Андреев Владимир

Александр Андреевич мы со Светланой поздравляем весь женский состав театра с праздником Весны счастья Всем здоровья творческих успехов. Отдельно Поздравляем с днем рождения Кузнецова А.А. желаем всего-всего чего он сам себе желает.

2. 08.02.2009 13:18
Anonymous

           Александр Андреевич заходили на ваш сайт очень понравился. Большой привет

 всему коллективу. Андреевы.

1. 08.02.2009 12:39
Андреев Владимир

 Большой привет от семьи Андреевых из Санкт-Петербурга.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.