on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Теми > Телебачення, радіо > З історії радіо і телебачення в Таврії > Хвилі «Таврії» накрили Херсонщину

 

Хвилі «Таврії» накрили Херсонщину

Круглі столи, гарячі лінії, пряме включення, зворотний зв’язок, відсутність дешевих сенсацій — все для мешканців Херсонщини, інформаційно накриваючи і найвіддаленіші райони… В інформаційному морі Херсонщини штормить, але наслідки приємні

З початку липня 90% мешканців нашої області мають можливість чути мовлення радіо «Таврія» Херсонської обласної телерадіокомпанії «Скіфія». 1 липня у селі Василівка Каховського району встановлено радіопередавач. На монтаж встановленого радіоприймача телерадійникам довелося витратити чимало зусиль, терпіння та збитих порогів. Але, як чуємо тепер, це коштувало того, бо зараз радіо-FM «Таврія» має 24 години ефірного мовлення. Таким успіхом може похизуватися не кожна область. Тим більше, що 70% ефіру — це інформаційні програми. Про це розповів журналістам «Нового часу» заступник генерального директора ТРК «Скіфія» Іван Калініченко:

– ТРК «Скіфія» одна із перших по Україні отримала ліцензію на ефірне мовлення. Наше радіо сьогодні наповнене серйозним змістом. Раніше ми мовили 18 годин, зараз — 24 години на добу. Охоплюємо майже всю територію Херсонської області. Тепер нас навіть чують наші сусіди миколаївці, кажуть, що є хвиля із межуючим Кримом. Програми радіо щоразу удосконалюються. Це не тільки музика та новини, а серйозні передачі, тематика яких хвилює більшість людей в різних куточках нашої області. Дешевими сенсація, типу, у Філіпа Кіркорова зліз ніготь і таке інше — ефір не засмічуємо. Ми хочемо, щоб нас слухали, тому основне в роботі наших журналістів — актуальність та об’єктивність. Як результат, ми маємо зворотний зв’язок.

Новий встановлений радіопередавач дає можливість інформаційному полю радіо-FM «Тав­рія» накрити додатково ще 11 районів. На встановлення «диво-техніки» знадобилося 700 тисяч гривень. Аби втілити в життя свою ідею телерадіокомпанія «Скіфія» тісно співпрацювала з Херсонською ОДА. Була розроблена спеціальна програма. Тож десятилітнє мріяння в 2009 році стало дійсністю — з обласного бюджету були виділені потрібні кошти.

– Керівник ТРК «Скіфія» Валерій Долина тільки здасть документацію, проект програми керівництву області — губернатор змінюється, і все по-новому декілька років поспіль, — згадує Іван Федорович. — І тільки шість років тому, з командою Бориса Сіленкова, вдалося визначитися з перспективами, і для ТРК було розроблено програму, знайдено кошти. Здійснення наполегливої мети «Скіфії» підтвердили депутати облради. В 2009 році було виділено кошти на придбання та встановлення сучасного радіопередавача… «Спіймай нашу хвилю!» — радить директор радіо-FM «Таврія» Сергій Мовчан.

А особливість ось в чому…

– У Херсонському ефірі — біля 14 радіостанцій. Власний продукт готуємо тільки ми та обласне радіо, з яким ми мовимо разом. Наш продукт — круглі столи, пряме включення майже з усіх районів області, — підкреслює Сергій Мовчан.
Крім радіо-FM, із телевежі у Василівці розповсюджується сигнал ХОДТРК «Скіфія», а також ще 11 каналів та всеукраїнське радіо. Керівництво «Скіфії» планує вийти з пропозицією до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, аби реальним стало і виділення частоти для трансляції радіо-FM «Таврії» в Новотроїцькому та Генічеському районах, що дасть можливість звучати на всі 100%.
Побажаємо успіху, адже ті, хто володіють інформацією — володіють світом!

Тетяна Дергачева
"Новий час".- №28 (163).- 15.07.2010.- стр. 4

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.