on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Персоналії > Театр > Книга Олександр Андрійович > Історія успіху від Олександра Книги


Історія успіху від Олександра Книги

У рамках спільного проекту Херсонської міської громадської організації “Розвиток” та Управління освіти Херсонської міської ради “Діалоги успішних херсонців з молоддю “Будь успішним в Херсоні!” 9 квітня в облмуздрамтеатрі представники учнівського парламенту міських шкіл зустрілися з його генеральним директором Олександром Книгою. Ініціатори проекту прагнуть дати молоді можливість “безпосередньо поспілкуватись з яскравими особистостями Херсона, яких об’єднує одна риса – вони робили і роблять суттєвий внесок в розвиток міста.”

Головна мета – “можливість донести до молоді знання та життєвий досвід успішних херсонців, знаходити конструктивні шляхи впливу на позитивний розвиток соціуму.” Завідуюча літературною частиною, заслужена артистка України Любов Калюжна розпочала зустріч із цікавої екскурсії по театру. Потім школярі зібралися у кафе театру і, ознайомившись із основними “етапами великого шляху” Олександра Книги, закидали його запитаннями.

Олександр Андрійович розповів, що, мабуть, на роду йому було написано присвятити життя театру: ще з першого класу мав прізвисько “артист”, бо практично не сходив зі шкільної сцени – був і артистом, і ведучим, і режисером. Ще й народився напередодні Дня театру – хіба ж це не символічно? Потім було навчання, служба в армії і перше відчуття смаку професії – у Виноградовому, про яке завжди згадує з теплотою. Адже саме тут зрозумів, що є менеджером за духом, що може успішно організовувати якісь процеси, і не лише творчі: доводилося і завіси прати, і квіти садити, і на суботниках працювати. Зроблене приносило задоволення і видимий результат – дискотека, танцмайданчик, стадіон зі справжнім газоном, зимовий сад і світломузикальний фонтан, якого немає і в Херсоні. І вже тоді зробив для себе висновок, що якщо хочеш щось робити – роби. Дерево треба садити, а не розмірковувати про необхідність цього процесу.

“Ідею треба не тільки народити, а й утілити в життя. Це буває дуже важко, але яка ж то втіха, коли щось виходить – і виходить непогано! Я пишаюся тим, що наш театр – один із кращих в Україні, а фестиваль “Мельпомена Таврії” став Міжнародним мистецьким форумом. Ми впливаємо на людину на емоційному рівні: засобами мистецтва, які допомагають і розважити, і навчити. Наш театр багатобарвний, як веселка, він для всіх – для дітей, молоді, старшого покоління, і ми робимо все, щоб нашому глядачеві було цікаво”. Що ж стосується порад для молоді, то Олександр Книга був лаконічним: впертість, поєднана з м’якістю, здатна гори зрушити з місця. Та головне, на його думку, – це вміння працювати, не жаліючи себе, не даючи власному “Я” жодних послаблень. “Щоб багато досягти, треба багато працювати, – говорить він,– а ще... любити ворогів. У мене їх немає, бо я їх люблю.”
Непомітно збіг час зустрічі, яка, без сумніву, стала цікавою сторінкою життя як для молоді, так і для самого Олександра Книги – як завжди щирого і відкритого для спілкування.

Тетяна Крючкова
“Вгору”.- №15 (394).- 15.04.2010.- стр.26

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.