on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

02.12.2021, 09:31

Херсонська легенда: не стало народного артиста Харіса Ширінського

  Невимовний сум і велика втрата для Херсонщини. Із життя раптово ...
30.11.2021, 10:26

Херсонці знову перемогли. Тепер у Тайбеї та Лос-Анджелесі

  Как ранее сообщало наше издание на кинофестивале «Бардак» ...
29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

  Зaпpoшуємo пpeдcтaвникiв ЗМI Xepcoнa тa гpoмaдcькиx aктивicтiв ...
> Організації > Література > Бібліотеки > Книжкова фабрика зірок

Книжкова фабрика зірок

Вже не є відкриттям те, що залучити сучасну дитину до читання - не така проста справа з огляду на теперішні умови, коли книга не є єдиним джерелом необхідної інформації. Наші діти виросли в часи, коли читання «на ніч» стало скоріш винятком, аніж правилом, а їхніх батьків (за рідкісним винятком), на жаль, можна назвати нечитаючим поколінням. Але молодший вік ще є читачем в повному розумінні цього слова. Діти насолоджуються читанням, книжка розвиває їхню фантазію, мову, збагачує словниковий запас, розвиває, вчить творити, думати - тобто робить все, що може зробити тільки книжка, якщо її читати для душі, а не «користуватися» нею з примусу.

Але досить часто їх читання закінчується на рівні загальновідомих творів, які ще читали їх бабусі. Саме тому одна з головних функцій дитячої бібліотеки - популяризувати серед читачів та їх батьків найкращі сучасні твори, які в останні роки постійно надходять до бібліотечних фондів. Нарешті почав змінюватися на краще й стан української дитячої літератури. Після кількарічної мовчанки новими книжками озвалося досвідчене покоління дитячих письменників: Всеволод Нестайко, Леся Вороніна, Юрій Ячейкін, Галина Малик. Прийшло в дитячу літературу й нове покоління молодих письменників, які легко порозумілися зі «своїм» читачем. Діти з задоволенням читають твори М. Павленко, Є. Кононенко, О. Ільченко, Є. Лебедєвої, І. Роздобудько, Т. Щербаченко. О. Лущевської та ін.

На підтримку читання української книги в Центральній дитячій бібліотеці 23 лютого відбулась відеопрезентація Книжкової фабрики зірок.
Головна мета проекту - показати дітям, що українську книгу також можна читати з захопленням і в нас також можна знайти літературних героїв, від яких будуть в захваті дітлахи. Протягом трьох місяців учасники проекту - учні четвертих класів - будуть читати п'ять книг українських авторів та голосувати на сайті Херсонської ЦБС. Після закінчення найбільш активні читачі зберуться на фінальне шоу в Центральну дитячу бібліотеку, де остаточно буде вирішено книгу-переможницю.
Отже побажаємо учасникам проекту цікавого читання та очікуємо на результати Книжкової фабрики зірок.

Лариса Лібіга,
головний бібліотекар ЦДБ
“Акценти”.- №10 (160).- 10.03.3010.- стр.2

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.