on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Новини регіону

02.10.2020, 14:59

Вісім пісень з ізоляції: херсонці в опері від Apple, знятій на iPhone

Вісім пісень з ізоляції: херсонці в опері від Apple, знятій на iPhone Компанія ...
23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...

Колодич Олена Олександрівна

Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Юні майстрині» районного центру дитячої та юнацької творчості при Чорнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.


Висока місія призначена жінці долею:
ростити дітей, оточувати турботою,
нести у світ життя, кохання та красу.


Саме такою є Колодич Олена Олександрівна - жінка, дружина, мати, творець! Для неї, навряд чи є вища насолода, аніж насолода творити. Вона талановита і обдарована, з почуттям гідності і почуттям гумору, щира серцем і добрими помислами педагога, який навчає, виховує, обдаровує та дарує крила таланту своїх вихованців.

Олена Олександрівна працює керівником гуртка декоративно-ужиткового мистецтва з 2003 року. Вона є талановита особистість. Керівник високої педагогічної майстерності з почуттям відповідальності. Високоерудована, цілеспрямована, всебічно розвинута, ініціативна і творча майстриня, справжній майстер своєї справи, яка професійно і досконало передає свої знання та вміння своїм учням. Намагається навчити їх відчувати красу, створену руками людини-митця.

Олена Олександрівна має свій власний стиль роботи, для якого характерна доброта, чуйність, уважність до кожної дитини. Особливого значення у своїй роботі вона надає організації творчого співробітництва, формуванню у школярів уміння і бажання вчитися прекрасному. Учні з великим завзяттям та зацікавленістю відвідують гурток «Юні майстрині».

На заняттях гуртка педагог активно впроваджує сучасні методи та форми організації навчального процесу. Її вихованці працюють з природним матеріалом, бісером, шкірою, хутром. У спілкуванні з колегами зарекомендувала себе як цілеспрямована, вольова людина, людина палкого серця і неспокійної вдачі - саме такою знають і цінують її колеги і батьки.
Олена Олександрівна є постійним учасником виставок, презентацій, творчих звітів, де активно пропагує досвід своєї роботи. Підтримує тісний зв'язок з Галереєю мистецтв м. Нова Каховка.

Колодич О.О. виставляла свої вироби у Херсонському РІПО, Каховському краєзнавчому музеї, Галереї мистецтв м. Нова Каховка.
Вихованці Олени Олександрівни були неодноразовими учасниками та призерами районних, обласних, республіканських виставок декоративно - вжиткового мистецтва.
За високий професіоналізм, сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти району керівника гуртка декоративно -вжиткового мистецтва Колодич О.О. неодноразово нагороджено грамотами та дипломами районного та обласного рівнів.
Олена не тільки талановита народна майстриня, вона кохана дружина, лагідна матуся для своїх синів та берегиня свого сімейного вогнища. Вона жінка!

 

 

Галереї


Роботи гуртка

Намисто від "Юних майстринь", демонструють моделі агентства "Звёзды Ярославны"

Презентація виставки прикрас з бісеру та ляльки-мотанки гуртка "Юні Майстрині"
1. 23.05.2010 21:51
Колодич Елена Александровеа

Запрошую всіх бажаючих завітати на виставку ,, Ми не чарівники, але ми навчились! ,, , яка відбудеться з 1.06.10 по 1.07.10  у приміщенні Каховського історичного музею. Будуть виставленні кращі  роботи гуртківців у техніці бісероплетіння, макраме. Всі роботи - авторські !

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.