on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини регіону

17.06.2024, 12:25

У Львові проходить виставка “Вас вітає Музей сучасного мистецтва, Херсон 2002-2022”

  До 15 липня у Львівському муніципальному мистецькому центрі триватиме ...
17.06.2024, 12:23

На хустці з колекції українського бренду зобразили роботу, викрадену з херсонського музею

До благодійної колекції шовкових хусток “Викрадене мистецтво” ...
17.06.2024, 12:20

У Словаччині покажуть стрічку "Редакція" Романа Бондарчука, яку знімали на Херсонщині

  23 та 28 червня у місті Кошиці (Словаччина) відбудеться прем’єра ...
> Персоналії > Література > Лебедєв Олександр Павлович

 

Лебедєв Олександр Павлович

Лебедєв Олександр Павлович народився в місті Сніжне Донецької області в 1955 році. Закінчив Донецький медичний інститут в 1978 році. Більше 20 років працював завідувачем в невідкладному відділенні. Останні 10 років займається дослідженнями питань здоров'я, проводить велику просвітницьку роботу. Автор серії книг та наукових робіт в області здоров'я. Контактний телефон автора: 38 (067) -918-32-27

Як я до цього прийшов

Головні питання, які я зараз вивчаю на практиці два:
1. Продовження життя.
2. Омолодження організму. Як показують результати, це можливо. До цього протягом 12 років основним моїм напрямком у роботі було відновлення здоров'я людини, виявляється, це теж в більшості випадків можливе. Паралельно проводжу освітньо-оздоровчу роботу серед різних верств населення, переважно серед молоді, їм ці знання потрібніше. У цій книзі дана лише маленька частина тих результатів, а, тим більше, теоретичних і практичних знань, якими на сьогоднішній день я маю.

Всьому цьому передувала двадцятирічна робота завідуючим невідкладним відділенням, де часто рішення для порятунку життя людини потрібно було приймати за лічені хвилини або секунди. Велику допомогу мені надає досвід служби в Радянській Армії, на Далекому Сході, капітаном медичної служби. Там було все - терапія, хірургія, гінекологія, педіатрія. Чого тільки не було у віддаленому гарнізоні або на бойових навчаннях де-небудь у тайзі. Мій шеф по кандидатській дисертації «Використання комбінованого низькоенергетичного лазерного випромінювання в комплексному лікуванні гострої бронхолегеневої патології» професор Бережний В.В. вчив мене завжди звертати увагу на те, що невідомо, на те, що не виходить. Він був одним з перших моїх наставників, і я йому дуже вдячний. За 5 років роботи над кандидатською дисертацією досить добре вивчив імунологію і імунохімію, білковий, жировий, вуглеводний, мінеральний обміни речовин в організмі людини і багато іншого.

Я народився і виріс в місті Сніжне Донецької області. Закінчив Донецький медичний інститут. У дитинстві нас, хлопчаків, дивував великий кудлатий дядько, який ходив босоніж взимку і влітку. Як зараз, пам'ятаю його добрі очі. Ми намагалися його дражнити, а у відповідь завжди отримували посмішку і ласкавий, наповнений любов'ю погляд. Дорослі завжди нас зупиняли і з повагою говорили, що це вчитель Іванов. Велику роль у формуванні мого світогляду зіграв і Н. М. Амосов, з яким у мене було кілька дивовижних прогулянок у Ботанічному саду Києва.

До віри в Бога я ставився, як більшість молоді в Радянському Союзі, до церкви ніколи не ходив. Батьки з «простих»: тато був шахтарем, мама домогосподарка, до церкви ходили рідко у свята. Бабусі й дідусі були кулаками, репресовані, двоє з них розстріляні. Прадідуся і прабабусі були не бідними, всі були віруючими. Точно знаю, що в п'яти поколіннях мої предки вірили в Бога. За що я їм всім вдячний. До мене розуміння простих істин прийшло після 45 років. Вміють читати, зрозуміють, для чого я написав цей абзац. У ньому ключ для щастя ваших нащадків. Мало хто замислюється, ще менша кількість людей щось конкретне робить для блага своїх нащадків. Я маю на увазі далеко не матеріальні накопичення. Як практикуючий лікар скажу, що більшу частину спадкових захворювань можна запобігти, знаючи, звідки беруться причини.

Працюючи над дисертацією, мені часто доводилося бувати в бібліотеці, зустрічатися з новими людьми, читати нові книжки. А найголовніше, під рукою завжди були пацієнти, які хотіли бути здоровими. У лікарні я призначав ліки, ставив крапельниці, загалом, робив усе, що роблять і зараз. А до і після роботи, у вихідні дні займався тим, що практичній медицині і не снилося, як, втім, і мені самому. Першою пацієнткою, вселили в мене віру, була вічно хвора теща. У 45 років її прооперували з приводу серйозної онкопатології - опромінення, хіміотерапія, «вічна» інвалідність. Напевно, мало в медицині діагнозів, яких у неї не було. На ній я багато чому навчився. Зараз їй за 80 років, останні років 10 відчуває себе непогано, хоча іноді підвищується тиск та й то через те, що любить добре поїсти.

Потім тесть, колись у нього були проблеми з серцем, зараз йому під 90 років і нічого, серце нормальне. Потім пішли друзі, знайомі. Своїм девізом у медицині я завжди ставив: «Не зашкодь». Всі люди до мене приходили добровільно і самі погоджувалися проходити ті чи інші методики. Іноді результати мене вражали, до чого все може бути легко і просто. Працюючи в лікарні, 12 років читав лекції в медичному коледжі, керував лікарями-інтернами. Коли був накопичений достатній досвід, поїхав до Києва на курси з санології до Академії післядипломної підготовки лікарів, де й отримав базову освіту лікаря-санолога, за що безмірно вдячний всім співробітникам кафедри і особливо завідувачу професору Апанасенко Г.Л.

Потім написав заяву головному лікарю про звільнення з роботи. Він намагався умовити мене залишитися на роботі, що, мовляв, я хороший лікар, керівник, маю вищу категорію, користуюся авторитетом і т. д. Я ввічливо сказав йому «спасибі» за гарну думку про мене. Але хороших лікарів в лікарні багато, а санології в місті майже немає. На цьому ми розлучилися. Протягом 5-ти років займався приватною практикою, допомагаючи людям худнути і одужувати, позбавлятися від захворювань, змінювати в кращу сторону відносини у сім'ї, добиватися успіхів в особистому житті, соціальному та матеріальному плані. Паралельно їздив і вчився на різних семінарах в Росії, зустрічався з фахівцями з питань здоров'я Австралії, Канади, США. Вивчав та вживав на практиці досвід фахівців з Японії, Німеччини, Швейцарії. Підсумком стало створення громадської організації, основна мета якої сприяння формуванню здорового способу життя і поліпшення здоров'я людей.

 

Короткі поради, які допоможуть Вам створити здорову і міцну сім'ю, прожити довго і щасливо

Книги лікаря-санолога Олександра Лебедєва

www.artkavun.kherson.ua/aleksandr-lebedev-kak-byit-zdorovyim.htm

Статті

05.05.2011 "Як бути здоровим"
6. 26.03.2023 18:12
НАТАЛИЯ
093117
5. 05.08.2012 12:10
ирина

Добрый день Александр Павлович. Меня зовут Ирина. Я учитель математики.   Живу в Киеве. Родители в Скадовске.   Хотела купить вашу книгу в Киеве но не нашла. И вот нашла ее в интернете. Прочитала . Огромное Вам спасибо за нее и низкий  поклон за Вашу работу.
Появилось желание лично  с Вами встретиться.  Есть вопросы
1. Вы бываете в Киеве ?
2.вы консультируете только в Херсоне ?
3.почему вы советуете отказаться от молочных продуктов ?Я не ем мяса. А молоко почему?
Мой папа покупает много молока, делает сыр. И очень любит молоко.
4. где можно приобрести эту книгу? я больше люблю читать книги не в електронном виде.  хочу их купить родителям.
Я  давно читаю книги в которых помогают работать с самим собой и искать свой путь.  перечитала очень много литературы и всем авторам благодарна. Ваша книга написана простым и доступным языком. Спасибо еще раз Вам . И спасибо Богу за эту возможность получать знания.Ирина

Редакция ИР12 07.08.2012

Добрый день, Ирина. Редакция связалась с Лебедевым А.П. Просьба по всем вопросам обращаться к Александру Павловичу по моб.тел.: 067-918-32-27

4. 20.02.2012 12:40
Редакция_IR12

Добрый день, Ирина. Редакция связалась с Лебедевым А.П. По этому вопросу Александр Павлович просил Вас лично обратиться по моб.тел.: 067-918-32-27

3. 18.02.2012 00:20
Ирина

Здравствуйте, Александр Павлович! Меня зовут Ирина. Я проживаю в городе Киеве. Недавно прочитала вашу книгу "Как быть здоровым". Мне она очень понравилась, я многое для себя из нее взяла. Я очень рада что Бог наградил Вас таким талантом, а вы в свою очередь учите нас как нужно жить, как нужно заниматься собой. У меня такой вопрос. А вы в Киеве бываете, проводите семинары. Очень хочется поприсутствовать на ваших семинарах. Огромное вам спасибо.

2. 30.12.2011 10:18
Редакция_IR12

Елена, рекомендуем лично связаться с Александром Павловичем. Контактный телефон автора: +38(067)-918-32-27

1. 29.12.2011 16:08
Елена

Здравствуйте Александр Павлович! Меня зовут Елена! Недавно в руки мне попала ваша книга как раз тогда когда моя семья столкнулась с неприятностями (надеюсь, что временно) и ваши советы помогли мне на все взглянуть другими глазами и настроить себя и родственников на позитив. За что вам очень благодарна. Очень нуждаюсь в вашей консультации. Множно ли с вами как-то связаться, хотябы по электронной почте? Заранее благодарю.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.