on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

"Наша земля- Україна"

15.12.2006

3 метою виявлення обдарованих, талановитих дітей та учнівської молоді, удосконалення майстерності художнього читання, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення як джерела збагачення національної культури України на базі Херсонської гімназії №3 проведено VII обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля - Україна». Організатори конкурсу - управління освіти і науки облдержадміністрації, Херсонський державний будинок художньої творчості, координаційна рада Федерації дитячих громадських організацій області «Веселкова країна дитинства», за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної держадміністрації.

У конкурсі взяли участь 150 юних майстрів художнього читання та 19 авторів-виконавців. Вікова категорія учасників - від 6 до 17 років. Конкурсантів представили 34 загальноосвітні, 7 позашкільних та 5 професійно-технічних навчальних закладів.

Незалежне журі у складі 12 осіб - фахівці розмовного жанру, літератори, журналісти - оцінювали конкурсні виступи учасників у трьох вікових групах: молодшій, середній та старшій. Окремо виступали автори-виконавці.
VII конкурс майстрів художнього читання засвідчив підвищення виконавського рівня та збільшення кількості учасників конкурсу, урізноманітнення та підвищення художнього рівня репертуару.
Згідно з умовами Положення, кожний з учасників підготував творчу характеристику - невелике оповідання про свою родину, захоплення, друзів. Найкращі твори" занесені до рукописної книги дитячих досягнень «У кожній дитині є сонце», а їх автори нагородженні дипломами.

Слід відзначити активну участь в організації та проведенні обласного конкурсу педагогічних колективів Білозерського центру творчості дітей та юнацтва, а також гімназії №3, творчі колективи якої підготували пролог, урочисте відкриття конкурсу. Допомогли створити емоційний настрій як конкурсантам так і їх вболівальникам хореографічний колектив «Мозаїка» (керівник В.В.Міщишина) та вокальна студія «Орхідея» (керівник О.М.Кузнецова).

За підсумками конкурсу журі визначило переможців.
У молодшій віковій групі вибороли: І місце - Микола Сливка-Шуляк, учень гімназії № 20 та Григорій Ливадний, вихованець Великолепетиського Будинку дитячої і юнацької творчості; II місце - Роксолана Мулик, учениця гімназії №3 Херсона та Наталія Доценко з Великоолександрівки; III місце - Тетяна Верепаха, учениця школи № 36 Херсона та Олександр Пігарєв, Дніпровський навчальний комплекс Білозерського району.

Середня вікова група: І місце - Анастасія Котолупова, учениця гімназії №3 Херсона та Анастасія Єфименко, учениця школи №52 Херсона; II місце - Олександр Федорко, вихованець Великолепетиського Центру дитячої і юнацької творчості та Антон Сорока, учень школи №2 Каховки; III місце - Артем Гудковський, учень гімназії №20 Херсона та Аліса Некрут, учениця школи №56 Херсона.

Старша вікова група: І місце - Євген Овчаров, учень Херсонського Таврійського ліцею та Анастасія Брусенська, Новокаховська дитяча школа мистецтв; II місце - Микола Тищенко, Міжнародний університет бізнесу та Олена Кучеренко, учениця Верхньорогачицької школи №1; III місце - Вікторія Єрпулева, учениця Херсонського професійного ліцею та Юлія Попович, вихованка Високопільського Будинку дитячої і юнацької творчості.
За сім років існування творче змагання набуло популярності як у Херсоні, так і в області. Віднині обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» має статус щорічного.

Людмила БЕРВЕЦЬКА, методист з організаційно-масової роботи Херсонського державного будинку художньої творчості.
Наддніпрянська правда.-2006.-15 грудня

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.