on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Туризм, відпочинок, розваги > Музеї Таврії > Нові експозиції «Сузір'я»

Нові експозиції «Сузір'я»

Унікальні експонати і сімейні реліквії продовжують поповнювати фонди картинної галереї і краєзнавчого музею, розташованих у Голопристанському міському палаці культури «Сузір'я». Тут можна побачити макет міста, який нещодавно подарувала місту московська знімальна група телесеріалу «Рідкісна група крові».
- Деякі епізоди серіалу знімали у Голій Пристані, у нас був, зокрема, відомий телеактор Дмитро Орлов. І хоча переданий у музей макет міста не зовсім відповідає «оригіналу», подарунок це дуже неординарний, - стверджує методист МПК «Сузір'я» Олена Бублик .

За її словами, постійно щось цікаве приносять місцеві жителі. Один чоловік нещодавно подарував патефон. Спочатку він хотів його продати, а коли за раритетну річ йому запропонували невеличку суму, вирішив віддати його в музей. Унікальні голографічні картини під час свого останнього візиту до міста подарував почесний громадянин Голої Пристані, відомий російський кіносценарист Ігор Болгарін.
«Говорять, що такі роботи можна ще побачити у Севастополі і Києво-Печерській лаврі», - стверджує Олена Бублик.

Нині краєзнавчий музей просто тріщить по швах від кількості експонатів. Тим більше, що разом із ним розташований музей двічі Героя Радянського Союзу, легендарного льотчика Петра Покришева. А поштовхом для створення картинної галереї, стала передача у дар місту колекції картин місцевого художника Петра Пасічного, які нині можна побачити тут у постійно діючій експозиції. Щоб і надалі поповнювати музейні та галерейні фонди, тепер перед керівництвом міста і МПК стоїть питання виділення додаткового приміщення для їх зберігання.
Спеціально до новорічних свят у приміщенні галереї відкрилася виставка штучних ялинок, зроблених вихованцями місцевої станції юних натуралістів. Виготовлені вони з найнесподіваніших матеріалів. Виявляється, що красиву святкову ялинку цілком можна спорудити зі звичайних серветок і навіть макаронних виробів!

Утім, у керівництва МПК «Сузір'я» залишається невирішеною ще одна проблема: ще з червня минулого року тут не діє кінозал. «Раніше ми співпрацювали з обласним кіновідеопрокатом, який щоп'ятниці влаштовував кінопокази. І хоча людей останнім часом на них приходило небагато, до них у місті звикли. А тепер кіновідеопрокату невигідно приїжджати до нас, і навіть у бюджеті на кінофікацію не виділено жодної копійки, - додає Олена Бублик. - Хотілося б вірити, що найближчим часом ми зможемо відновити кінопокази. Тим більше, що кінозал у нас опалюється, тут комфортно перебувати взимку. А де подібне ще зустрінеш у херсонській глибинці?».

Олег Батурін
«Новий день».- №6 (5053).- 07.02.2013.- стр.18

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.