on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

14.02.2022, 08:47

VI Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «DANCE-клас»

Положення про конкурс «DANCE-клас» Дитяча громадська ...
12.01.2022, 09:14

"Суспільне: Херсон" запрошує на передпоказ документальної програми «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент»

  12 січня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній ...
03.01.2022, 11:26

Для xepcoнcькиx дiтeй opгaнiзувaли нoвopiчний зaxiд у тeaтpi ляльoк

  З нaгoди нoвopiчниx тa piздвяниx cвят, Xepcoнcьким мicьким ...
> Організації > Кіно > Міжнародний фестиваль непрофесійного фільму "Кінокімерія" > Первый Всеукраинский кинофестиваль аматорского кино "Кинокиммерия"

Первый Всеукраинский кинофестиваль аматорского кино "Кинокиммерия"

29.04.2006

27-28 апреля в г. Херсоне состоялся Первый Всеукраинский кинофестиваль аматорского кино "Кинокиммерия".

27 апреля в 13.00 - просмотр конкурсной программы
28 апреля в 16.00 - шоу-программа и награждение победителей
Телефон для справок (0552) 26-47-55

Приняты заявки из Ивано-Франковской, Волынской, Полтавской, Ровенской, Хмельницкой, Симферопольской, Николаевской, Одесской, Черновецкой, Кировоградской, Винницкой, Херсонской областей.

Размещение участников- санаторий-профилакторий "Чайка" (Приднепровский спуск, 8). От железнодорожного вокзала троллейбус № 1, остановка - медицинский колледж.

Состав жюри фестиваля киновидеоаматоров «Кинокиммерия»:

Ильенко Михаил Герасимович - кинорежиссер, член–корреспондент Академии искусств Украины, заслуженный деятель искусств, профессор, директор фестиваля «Открытая ночь» .

Члени жури:
Репенко Юрий Иванович -секретарь национального союза кинематографистов Украины.

Мишуков Олег Васильевич – первый проректор Херсонского государственного университета, профессор, заслуженный деятель искусств Украины.

Таранюк Владислав Владимирович – директор киностудии «Рось», член национального союза журналистов Украины и национального союза кинематографистов Украины.

Успенская Ольга Ростиславовна – главный специалист по вопросам культурно – образовательной работы федерации профессиональных союзов Украины.

Тимофеев Александр Игнатович - главный режиссер Херсонской областной государственной телерадиокомпании.

Середюк Василий Григоръевич – директор ТВО «Ранок» Херсонской областной государственной телерадиокомпании.


НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО»



1 місце – «Акція «Зефір, - або велике дефіле малих провінціалок»,

творче об'єднання «Молоде кіно», м. Луцьк.

2 місце – «Мої друзі»,

відеостудія «Березіль» станції юних техніків, м. Кременчук.

3 місце – «Хрест на скелі»,

народна студія «Полонина», с. Яблучниця, Івано-Франківська обл.





НОМІНАЦІЯ «НАУКОВО-ПОПУЛЯРНЕ КІНО»



1 місце – «Моя бабця казали»,

РБК, м. Дубно, Рівненська обл.

2 місце – «Русский Проскуров»,

автор - Сергій Трояновський, м. Хмельницький.

3 місце – «Ілюзія чи Химери»,

муніципальне громадське об'єднання КВО «Лучеськ Великий», м. Луцьк.





НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО»



1 місце – «Чия я?»,

кіностудія «Фокус» школи-інтернату, м.Тульчин, Вінницька обл.

2 місце – «Фотохудожник Микола Степанов»,

студія 3D графіки «ВН», м.Херсон.

3 місце – «Крищанські мадони»,

кіностудія «Поділля», РБК м.Тульчин, Вінницька обл.





НОМІНАЦІЯ «ПУБЛІЦИСТИЧНИЙ ФІЛЬМ»



1 місце – «Лист у вічність»,

кіностудія «Поділля», м.Тульчин, Вінницька обл.

2 місце – «Good bye, Крим!»,

студія «Муза - Х», МАН школярів Криму «Шукач», м. Сімферополь.

3 місце – «Іван Коваль»,

обласний центр народної творчості, м. Вінниця.





НОМІНАЦІЯ «АНІМАЦІЯ»



1 місце – «Всесвіт»,

студія 3D графіки «ВН, м.Херсон.

2 місце – «Протест»,

народно-аматорська студія «Черемош», с. Рожнів, Івано-Франківська обл.

3 місце – «Зіткнення»,

обласна спілка аматорів кіновідеомистецтва, м. Херсон.



НОМІНАЦІЯ «КЛІПИ»



1 місце – «Ах, Одесса моя, ненаглядная »,

студія «Скорпіон», м.Одеса.

2 місце – «Два вальси»,

студія «Муза - Х», МАН школярів Криму «Шукач», м. Сімферополь.

3 місце – «Gruss aus Chernowitz»,

творче об'єднання при Учбово-методичному центрі Буковини, м. Чернівці.


Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.