on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

20.04.2024, 14:28

"Ескізи вільної весни". У Херсоні художниця представила виставку картин у стилістиці самчиківського розпису

  Херсонка Олена Маляренко презентувала виставку картин у стилістиці ...
20.04.2024, 14:24

На концертах збирає гроші на потреби ЗСУ. Історія адвоката та музиканта з Херсона

  Херсонець Дмитро Ігнатов 20 років працює у правовій сфері ...
20.04.2024, 14:17

Онлайн-екскурсія Гозадінови - херсонська та маріупольська гілки династії

  19 квітня пройшов ще один віртуальний захід у межах проєкту ...
> Новини регіону > Проекти від Херсонщини претендують на грант
Всі новини

31.08.2018 09:49

Проекти від Херсонщини претендують на грант

Завершився етап оцінювання експертами 522 культурно-мистецьких проектів, що пройшли технічний відбір до «Українського культурного фонду».

Серед претендентів на гранти є і кілька проектів від Херсонщини. Найвищу оцінку серед них отримав проект відділу культури і туризму Новокаховської міської ради «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення».

Унікальною особливістю Нової Каховки, скарбом Півдня України є «кам’яні вишиванки», що були створені в повоєнні роки, в часи заборони всього українського, послідовниками школи «бойчукістів» в техніці різьблення по сирому тиньку, та досі прикрашають фасади будинків старої частини міста. Проект спрямований на створення каталогу об’єктів культурної спадщини — «кам’яних вишиванок» Нової Каховки, аби привернути увагу суспільства на необхідність їх вивчення, збереження для нащадків та репрезентації. Бюджет проекту – 492 094 грн.

Другий проект – «БібліоКемп лідерів читання» КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки». Проект «БібліоКемп лідерів читання» спрямований на досягнення двох рівноважливих цілей:

1) вироблення спільними зусиллями провідних фахівців України сучасної візії діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей на підтримку дитячого читання;
2) апробація нового формату всеукраїнського заходу «читай-мандруй-пізнавай».

Загальний бюджет – 370 454 грн.

Третій проект «Говоримо українською. Читаймо українське» бібліотеки імені О.Гончара. Реалізація проекту сприятиме створенню у Херсоні україномовного осередку, поширенню української мови в органах міської та обласної влади, популяризації української мови, художнього слова, нових імен на літературній та мистецькій ниві Херсонщини; вихованню поваги та любові до українського слова, культури та історії. Бюджет – 266 160 грн.

Херсонський театр імені Миколи Куліша запропонував проект «Театральний абонемент в бібліотеці». Проект направлений на налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України та привернення уваги до таких проблем, як зменшення мистецького ресурсу в населених пунктах області через трудову міграцію, вимушене переселення або освітньо-культурну незабезпеченість деяких регіонів, відсутність популяризації сучасної української літератури засобами перформативного мистецтва в регіонах, нестабільність інформаційного простору на прикордонних територіях держави, що граничать з країною-агресором. Бюджет – 151 393 грн.

Найменше балів – отримав проект «Дружба народів» від ГО «Херсонське міське товариство ромів». Цей фестиваль є продовженням роботи нацгромад істориків, журналістів, рекламістів над створенням і пропагандою позитивного іміджу своїх народів та регіонів з метою підвищення інвестиційної привабливості. Бюджет – 213 650 грн.

У вересні, після завершення переговорних процедур, буде опубліковано перелік проектів-переможців.

Джерело інформації





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.