on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > Таврійський туристичний конгрес представив широкі можливості в сфері розвитку туризму та курортів

Таврійський туристичний конгрес представив широкі можливості в сфері розвитку туризму та курортів


У місті Нова Каховка Херсонської області з 16 по 18 травня 2014 року  на високому організаційному рівні відбувся Перший Таврійський туристичний конгрес.
Ініціаторами організації та проведення Таврійського туристичного конгресу стали управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, Новокаховська міська рада та громадська організація «Таврійське об’єднання територіальних громад».
Мета проведення заходу – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, представлення туристичних можливостей Херсонщини, налагодження ділових та партнерських відносин учасників туристичного ринку.
У заході взяли участь провідні спеціалісти в галузі туризму з різних регіонів України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг), представники туристичного бізнесу, регіональних, всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, керівники інвестиційних проектів, закладів відпочинку та оздоровлення Херсонщини, власники об’єктів сільського зеленого туризму, тощо. Всього понад 150 осіб.
Для учасників Конгресу були презентовані наступні туристичні проекти: «Скіфія Таврійська як частина Великого Степу», «Зйомка 3-D панорам для нових туристичних маршрутів», проект екскурсій нового покоління «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки», «Обгортка турпродукту», «Асканійський звіриний стиль», «Креативний підхід альфа-страхування у сфері туризму» та інші.
У рамках заходу був проведений рекламно-інформаційний тур, учасники якого мали змогу протягом трьох днів ознайомитись з туристичними можливостями м.Каховка, м.Нова Каховка, м.Берислав, м.Таврійськ, Каховського та Бериславського районів Херсонської області, які входять до складу Таврійського об’єднання територіальних громад.
Учасники відвідали об’єкти сільського зеленого туризму (садиба «Чайка», база «Славутич»), винний туризм (підвали Князя П.М. Трубецького), історичний та пізнавальний види туризму (Кам’янська Січ, с.Зміївка, історичні та культурні пам’ятки), заклади відпочинку та оздоровлення узбережжя Азовського та Чорного морів. Особливою родзинкою стала подорож до Арабатської Стрілки Генічеського району.
За результатами проведення заходу підписані угоди про співпрацю з директорами закладів оздоровлення та відпочинку, обговорений перспективний план розвитку туризму та курортів на Херсонщині.

 

Управління туризму та курортів ХОДА

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.