on-line с 20.02.06

Арт-блог

14.05.2026, 23:46

Презентація мальопису "Стіни" у Тернополі

9 травня у Тернополі у креативному кластері «Na пошті» пройшла презентація мальопису "Стіни", який представив три культові проєкти зі збереження культурної спадщини Херсонщини. Як це було: детальніше за посиланням.

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

04.06.2026, 18:31

Історії в коміксах: у Херсоні презентували мальопис "Стіни"

У Херсоні відбулась перша презентація-виставка мальопису "Стіни". ...
04.06.2026, 18:23

"Працюю від відчуття дитячого захоплення" — інтерв’ю з Максимом Коломійцем, який ставить українську оперу в Нью-Йорку

Оперу про українських матерів, які вирушають у подорож, щоб повернути ...
04.06.2026, 18:16

Проєкт про мистецтво Поліни Райко та Херсонщину здобув європейську нагороду

28 травня на Кіпрі відбулась церемонія нагородження Europa Nostra Award ...
> Організації > Декоративно-прикладне мистецтво > Херсонське училище культури > Новини училища > Творча лабораторія "Амибудемоакторами" стартувала
Всі новини

31.10.2017 09:49

Творча лабораторія "Амибудемоакторами" стартувала

28 жовтня 2017 року на ЦК «Видовищно-театралізовані заходи» розпочала свою роботу творча лабораторія юного актора «Амибудемоакторами». Юних вихованців Народного театру «Арт-ідея» (керівник Грендаш А.І.) та їх батьків зустрічали студенти та викладачі циклової комісії.

Студентський театр «Я Вірю» відкрив зустріч театралізованим виступом «Це моє життя», надавши високий градус заходу і створивши святкову атмосферу. Директор училища культури, заслужений працівник культури України Варгун М.Г. привітав присутніх і побажав всім творчих добутків. Голова ЦК ВТЗ Чумаченко О.Ф. познайомила учасників лабораторії з викладачами комісії та розповіла про мету та розклад роботи лабораторії.

Потім почалися заняття зі сценічної пластики та гриму,на яких діти працювали під керівництвом викладачів Довженко В.С. і Маіляна К.В. Зацікавлені очі, нестримне бажання працювати і стовідсоткова віддача від дітей ще раз доводять той факт,що ми робимо дуже важливу  і корисну справу.

Лабораторія «Амибудемоакторами» - це не тільки заняття. Це  надання методичної і практичної допомоги колективу та керівнику,вистави, спільні творчі проекти  і подорожі, постановки, конкурси.

То ж готуємо наших майбутніх абітурієнтів зі шкільних років.

 

 Голова ЦК «Видовищно-театралізовані заходи»
Викладач-методист Чумаченко О.Ф.







Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.