on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Теми > Література > З історії літературного Херсону > В поезії, у кольорі, в легендах..

В поезії, у кольорі, в легендах..

23.11.2006

Пломенистим незабутнім святом у Херсонському ляльковому театрі завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Моя мала Батьківщина», проведеного за ініціативи Українського фонду соціальних гарантій для військовослужбовців та ветеранів Збройних сил в Національної бібліотеки України для дітей

До його проведення з перших днів долучилися також обласна громадська організація «Інтелектуальний форум», усі 20 централізованих бібліотечних систем краю, шкільні бібліотеки.

— У конкурсі книжок-саморобок взяли участь близько 1300 учасників — як індивідуальних, так і колективних з усіх районів Херсонщини, — повідомив голова оргкомітету Михайло Колобов. — Майбутні письменники, художники і видавці молодшої (5—10 років) та старшої (11—16 років) вікових груп створили 667 рукописних видань. Це хвилюючі і щирі розповіді про рідну землю, видатних земляків, рослинний і тваринний світ Причорномор'я і Приазов'я, Нижнього Дніпра і Олешківських пісків.

Жанри творів теж різноманітні: вірші та оповідання, казки і легенди, фантастичні повісті, книги-роздуми, фоторепортажі... Окрема подяка організаторів фестивалю голові обласної ради Володимирові Демьохіну, котрий давно і плідно опікується інтелектуальним і духовним розвитком підростаючого покоління.

Учасників конкурсу привітав міський голова Херсона Володимир Сальдо, котрий наголосив:
— Хочу подякувати вам, діти, що ви своєю щирою любов'ю підказуєте нам, дорослим, що батьківщина починається з села, селища, міста. Все це — наша земля!

Слово — голові журі конкурсу лауреатові Національної премії України імені Т. Г. Шевченка поетові Анатолієві Кичинському:
— Кожна книжка, представлена на цей конкурс, була настільки оригінальною, настільки творчою, що подумалося: якби кожна людина видала за своє життя хоча б одну книжку-саморобку і передала її у спадок своїм дітям, внукам і правнукам, то наш світ від цього став би ще світлішим, ще багатшим, ще людянішим, ще добрішим, і в ньому побільшало б любові!

І ось хвилююча мить — оголошення імен переможців. Запам'ятайте їхні прізвища: Діана Відьохіна із Костянтинівки Горностаївського району, Ваня Копцевич із Бехтер Голопристанського району, Тетянка Шевчук із Інгульця Білозерського району, Тамара Качаленко із Херсона, Оленка та Іванко Масюки із Плавського Генічеського району, Давид Іванідзе — з Білозерки. Можливо, вже у недалекому майбутньому ці діти принесуть славу літературно-мистецькій Херсонщині.

Організатори конкурсу піднесли дітям багато пам'ятних подарунків — електронну апаратуру, фотоапарати, іграшки та, найголовніше, — розкрили сотні нових талантів рідної землі, прищепивши при цьому одну любов до двох батьківщин — малої і великої.

Василь ПІДДУБНЯК
.Газета "Новий день".-2006.-23 листопада

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.