on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини регіону

15.06.2024, 10:47

Жителька Херсонщини написала книгу про життя в російській окупації

  Жителька Білозерки Херсонської області Ангеліна ...
15.06.2024, 10:45

Херсонський театр онлайн. Доступні до перегляду вже три відеовистави

  В онлайн-театрі Dramox уже доступні відеоверсії трьох вистав Херсонського ...
15.06.2024, 10:37

Херсонка відновила роботу книгарні в Івано-Франківську

  Представники Херсонського державного університету долучилися ...
> Новини регіону > Відбулось засідання ІІІ сесії ХІ скликання Міського учнівського парламенту
Всі новини

25.05.2017 15:53

Відбулось засідання ІІІ сесії ХІ скликання Міського учнівського парламенту

24  травня  у  великій залі  міської ради відбулось пленарне засідання ІІІ сесії ХІ  скликання Міського учнівського парламенту при управлінні освіти.

На сесії лідери заслухали  звіти про роботу ради Міського учнівського парламенту та  комісій  з питань культури і духовного розвитку, екології та здорового способу життя, зв’язків з громадськістю, захисту прав дитини, , комісії з питань освіти  і про роботу медіа-клубу «NaVi».

Найкращим визнано результати роботи комісій з питань екології,з питань захисту прав дітей та  ради парламенту. Відзначені досягнення  діяльності медіа клубу «NaVi»?, який уперший рік своєї роботи отримав визнання на п’ятій Міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» (м. Київ). Члени Міського учнівського парламенту прийняли три рішення та доручили звернутися до  депутатів з питань можливості підтримки проведення загальноміського конкурсу «Я люблю Херсон».

Учасники заходу заслухали інформацію про результати апробації впровадження проекту «Я люблю Херсон» про підготовку до оздоровлення в загонах «Лідери»  (оздоровчий табір ім. Голубця, м. Скадовськ). Голови комісій  звернулися до учасників заходу надати свої пропозиції стосовно  змісту відпочинку та навчання в загонах «Лідер» в онлайн-режимі.  Члени парламенту проінформували про проект нового плану роботи Міського учнівського парламенту на 2017-2018 навчальний рік та запропонували  шкільній громаді міста взяти участь у його обговорені.

Перед початком проведення  сесії учнівських лідерів  було проведено нагородження 39 найактивніших лідерів парламенту, переможців конкурсів трьох конкурсів , підсумки яких були підведені у травні. Серед них переможці щорічного конкурсу «Місцеве самоврядування очима учнівської молоді»,  переможців конкурсу  «Ерудит –молодша ліга»,  конкурсу «Я люблю Херсон». 

Відзначили нагородами  кращих гравців  футбольної команди «Майстер_С» (учні спеціалізованої школи №12) за І місце у відкритому турнірі Миколаївської обласної федерації з та за друге місце  у відкритому турнірі Дитячих юнацьки спортивних шкіл (Херсон). Члени парламенту мали  нагоду привітати  футбольну  команду школи № 47, яка стала Чемпіоном України з  футзалу та чемпіоном Херсонської  області з футболу.

Школярі висловили вдячністьміському голові Володимиру Миколаєнку за  можливість провести сесію дитячого парламенту на базі міської ради,депутату облради Юрію Рожкову та депутатці міської ради Ірині Ценкер, які упродовж навчального року підтримували різноманітні конкурси та акції Міського учнівського парламенту, а також депутату міської ради Руслану Рубану, який понад 10 років підтримує шкільну лігу КВН; управлінню освіти - за підтримку та розвиток лідерського руху, а співробітникамбібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за співпрацю в реалізації діяльності медіаклубу.

Джерело інформаціїНапишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.