on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини регіону

02.10.2020, 14:59

Вісім пісень з ізоляції: херсонці в опері від Apple, знятій на iPhone

Вісім пісень з ізоляції: херсонці в опері від Apple, знятій на iPhone Компанія ...
23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
> Теми > КУЛЬТУРОЛОГІЯ > Екологічна культура > Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради інформує: амброзія: боротьба за безпеку!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради інформує: амброзія: боротьба за безпеку!

З року в рік на території Херсонщини поширює ареал своєї присутності небезпечний карантинний бур'ян - амброзія полинолиста. По зовнішньому вигляду амброзія нагадує звичайний полин. Сходить наприкінці березня, квітне - з другої половини липня по жовтень, плодоносить - у вересні-листопаді. Одна рослина утворює від 80-150 тисяч штук насіння, які зберігають в землі життєдайність від 10 до 40 років.

Амброзія завдає великої шкоди. Розвиваючи потужну наземну масу і кореневу систему, вона пригнічує культурні рослини. Засмічує посіви всіх польових культур, трапляється в садах, на узліссях, присадибних ділянках, узбіччях доріг. Найбільш страждають від неї ярі і пропашні культури (буряк, кукурудза, овочі, соняшник та баштанні), на луках та пасовищах амброзія витісняє злаково-бобові трави і різко знижує кормові якості сіна.

Амброзія полинолиста - отруйна рослина. Під час масового цвітіння виділяє в повітря багато пилку, який ускладнює дихання, викликає кашель, риніт, а деколи — астму. Згідно з розпорядженням Херсонського міського голови щодо боротьби з карантинними бур'янами, головою Дніпровської районної у м. Херсоні ради Роменським І.П. видано розпорядження «Про заходи щодо боротьби з карантинними бур'янами», яким визначено напрямок роботи виконавчих органів по забезпеченню боротьби з амброзією задля безпеки мешканців

З метою контролю за санітарним станом та благоустроєм працівники виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні рада і Управління соціального захисту населення проводять рейди житловими кварталами району для виявлення небезпечних карантинних бур'янів. Спеціалістами відділів індивідуального будівництва та благоустрою, з питань органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та адміністративної роботи проводяться рейди по контролю за сприятливим фітосанітарним станом у секторі приватної та багатоповерхової забудови.

Керівникам підприємств, установ, організацій Дніпровського району надано доручення щодо проведення своєчасних робіт по косовиці трави та бур'янів на власних, прибудинкових та прилеглих територіях, в першу чергу, ділянок, де карантинні рослини найбільш розповсюджені.

Станом на червень 2010 року здійснено покіс трави на зелених та паркових зонах загальною площею 90,2 тисм2, прибудинкових територіях - 51 тис. м2. Особлива увага приділяється роботі з керівниками житлово-комунальних та комунальних підприємств, які працюють на території Дніпровського району, щодо дотримання карантинного режиму на прибудинкових, прилеглих територіях та зелених зонах, які закріплені за цими обслуговуючими організаціями. Спільними зусиллями, задіючи всі наявні ресурси, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради створює умови для того, щоб мешканцям та гостям нашого міста було затишно і комфортно, а головне - безпечно у Херсоні.

“Херсонський вісник”.- №26 (1039).- 01.07.2010.- стр. 10
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.