on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2016, 11:41

Грудень -2016

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Новини регіону > Визначено переможців літературного конкурсу ім. Миколи Братана
Всі новини

13.11.2017 13:48

Визначено переможців літературного конкурсу ім. Миколи Братана

Завершився ІІІ Міський конкурс літературної творчості ім. Миколи Братана, організований управлінням культури Херсонської міської ради спільно з Херсонською централізованою бібліотечною системою.

Цього року лауреатами стали 22 молодих поетів і письменників Херсона.

9 листопада 2017 року, у рамках урочистої концертної програми з нагоди Дня української писемності та мови відбулося нагородження переможців та презентація збірки творів переможців цьогорічного конкурсу «Мені вві сні бриніло слово…».

Святкового настрою заходу додали виступ оркестру та солістки облмуздрамтеатру ім.Миколи Куліша Тетяни Мисак, народного артиста України Харіса Ширінського, учасників творчих колективів Херсонського училища культури ансамблю народного танцю «Тронка» (кер. В.Кізяков) та вокального ансамблю «Оріяна» (кер.О.Баранова), автора та виконавця Захара Грігорчука (студента училища) і поетеси Анни Макарової (учениця ЗНЗ№ 53), а також хореографічного ансамблю «Апельсин» (кер.О.Бєлозор) та зразкового хору «Жайвір» (кер. Р. Козян) Херсонського центру позашкільної роботи.

Переможцями конкурсу літературної творчості у 2017 року стали наступні учасники.

Категорія «учнівська молодь» у номінації «Поезія»:

ІІІ місце – Мельгунова Ельвіра

ІІІ місце – Доброзорова Таїсія

ІІ місце – Ходанович Анастасія

І місце – Тищенко Валерія

Категорія «студентська молодь» номінації «Поезія»:

І місце — Плотніков Дмитро;

І місце — Мовчан Альона;

І місце — Яворська Ірина.

Категорія «Інші категорії молоді» у номінації «Поезія»:

ІІІ місце — Павленко Тетяна

І місце- Дедушинська Аліна

І місце — Щербініна Зоя

Категорії «учнівська молодь» номінація «Проза»:

ІІ місце – Мазепина Катерина;

І місце – Логуш Вікторія.

Категорія «студентська молодь» у номінації «Проза»:

ІІІ місце – Золотарьов Микола

ІІ місце — Тарадименко Дар’я

І місце – Іванов Сергій

Категорія «Інші категорії молоді» у номінації «Проза»:

— За зайняте ІІІ місце – Логуш Володимир

— За зайняте ІІ місце – Бєлов Володимир

— За зайняте І місце – Паршин Ігор

— За зайняте І місце – Козловська Ліна

Відзнакою «Надія» нагороджено:

— Гладиш Тетяну (номінація «поезія»)

— Подоляк Наталію (номінація «поезія»)

— Кондратенко Анастасію (номінація «проза»).

Джерело інформації





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.