on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

23.03.2017, 11:33

Демократичний розвиток областей України – Херсонщина не пасе задніх...

31.10.2016, 09:39

Відкриття фотовиставки "Європейці в Таврії"

27 жовтня в Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ...
19.10.2016, 12:02

На Zабалці 2016 - триб'ют парасолькам!!!

> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > Впливовий крок назустріч світу

Впливовий крок назустріч світу

Херсон презентований як центр області, що є природною рекреаційною зоною країни. Туристичний потенціал як міста так і регіону вцілому представляв міський голова Володимир Сальдо в рамках загальноукраїнського проекту "Україна туристична" відбулася 1 серпня 2008 р. в місті Києві у притміщенні торгово-промислової палати України.

Частиною видання «Україна туристична» стало представлення районів та міст Херсонщини, які створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму. Серед учасників заходу - представники органів державного управління, місцевого самоврядування, народні депутати України, керівники провідних туристичних підприємств, готелів, туристичних баз, пансіонатів, санаторіїв, дитячих оздоровчих закладів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.

Проект багатотомного іміджево-презентаційного видання «Україна туристична» започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму та курортів.
Під час виступу перед гостями та учасниками заходу Володимир Сальдо зазначив, що розвиток туристичної галузі - це розвиток інфраструктури територій: будівництво нових транспортних магістралей, модернізація портів, поліпшення економічних, культурно-мовних, інших сфер життєдіяльності. Міський голова підкреслив: Херсон сьогодні не лише місто з великим історичним ресурсом, архітектурними пам'ятками часів Катерини II та культурною спадщиною. Це - центр області з унікальними кліматичними умовами, що має вихід до Чорного, Азовського морів, де знаходяться понад 300 оздоровчих закладів: санаторіїв, пансіонатів, туристичних баз, дитячих таборів. Херсонщина - це і заповідник Асканія-Нова, що сьогодні називають у числі 7 природних чудес України, і Олешківські піски - південна пустеля. Це регіон, що може запропонувати майже всі туристичні напрямки: дитячий, сімейний, зелений, діловий, тощо.

Важливою складовою участі В.Сальдо у підсумковій конференції Загальноукраїнського проекту «Україна туристична» стало обговорення з представниками відповідних державних органів, колегами з інших обласних центрів України питання розвитку молодіжного туризму. Через взаємодію з молодіжними громадськими організаціями - відпрацювання та розбудова туристичних маршрутів, що відповідали б потребам молоді. «Херсон фестивальний» - таку назву має напрям молодіжного туризму, що активно популяризується молодіжними громадськими об'єднаннями.

«Ми співпрацюємо у цьому напрямку майже з усіма українськими обласними центрами, з країнами СНД, зарубіжними містами - побратимами Херсона. Це реальні інвестиції, реальний внесок в економіку», - наголосив Володимир Сальдо.

Управління громадських зв'язків
"Херсонський вісник".-7.08.2008
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.