on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

«Українське село запрошує»

Під Києвом, у мальовничій місцині, розкинулось село Пирогів, а в ньому - незвичайний музей під відкритим небом. Це Музей народної архітектури і побуту, куди звезені зразки сільських будівель з усіх областей України та Автономної Республіки Крим.

Тут завжди людно: адже є можливість познайомитися з побутом сільських родин, народ­ними звичаями і традиціями Заходу і Сходу, Півночі і Півдня нашої держави. У музеї під відкритим небом часто влаштовуються свята. Ось і недавно -19 та 20 травня в Пирогові була влаштована IV Всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму «Українське село запрошує». Його організували Державна служба туризму і курортів Міністерства культури і туризму України та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Після урочистого відкриття Всеукраїнської виставки-ярмарку офіційна делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром України В'ячеславом Кириленком взяла участь у презентації садиби Херсонської області.

До участі у виставці обласна державна адміністрація залучила підприємства, що надають послуги у сфері сільського зеленого туризму: Херсонське обласне відділення спілки сприяння розвитку сільського і зеленого туризму в Україні, кооператив з розвитку сільського зеленого туризму «Оберіг Херсонщини»; організації, що зберігають та пропагують народні ремесла – лавка «Українські сувеніри», відділ народних ремесел Центру дитячої та юнацької творчості м.Херсона, етнографічний відділ обласного краєзнавчого музею; самобутні фольклорні колективи нашої області - фольк-гурт «Свічадо», Народний ансамбль народної музики «Перебендя»; провідні виробники сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки - мале приватне підприємство «Тавр&Я», Інститут рису Української академії аграрних наук, відкрите акціонерне товариство «Таврія», агрофірма-радгосп «Білозерський».

Офіційну делегацію Херсонщини очолила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Наталія Федотова.
Основна мета презентації - популяризація Херсонщини як краю, що має один з найбільших в Україні потенціал в галузі зеленого та сільського туризму та виробництві екологічно чистої сільськогосподарської продукції.

Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації спільно з обласною організацією Спілки зеленого туризму України, за участі провідних підприємств області, що виробляють сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки, творчих колективів області гідно представили Таврійський край. Гостям дуже сподобались мистецько-розважальна програма за участі провідних фольклорних самодіяльних колективів області з представленням природних та культурних особливостей регіону, дегустація вин та коньяків Херсонщини, таврійського плову, дніпровських раків та риби.

Тетяна ВОЛИНЕЦЬ, начальник туристично-виставкового відділу управління культури облдержадміністрації.
31.05.2006
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.